PDA

Zobacz pełną wersję : FBW + ćw. dynamiczne



pokoandloko
06-05-09, 21:19
siemka. mam zamiar zaczac (czerwiec) FBW. Chce do tego plany A i B(gdzie w kazdym dniu treningowym bede wykonywał cwiczenia na wszystkie partie, lecz w dzien A ciut inne jak w B --> np. A-przysiady sztanga kark, B-przysiady sztanga klata) dodac cwicznia dynamiczne typu:
- Snatch High Pull
- Thruster
- Push press
- Hang clean
te 4 mi przypadły do gustu.
Moje pytanie sie tyczy własnie tego dodania. Mianowicie- czy mam je właczyc po prostu do planu i robic 2 w dzien A i 2 w dzien B(na koniec treningu), czy cwiczenie np. "Thruster" dac jako pierwsze w dzien B(nogi+bary pracuja) i nie dawac juz potem cwiczn na bary?
z gory thx za odp.

pokoandloko
07-05-09, 12:47
no niech mnie chuj! co to za forum "kulturystyczne"?! zal dupe sciska... trzeba spierdalac do jakiegos lepszego widze bo TU to tylko za sogi odpowiadaja haha <zal> sajonara

Miodowar
07-05-09, 14:04
cos taki w goracej wodzie kompany ... zobacz temat zalozyles wczoraj wieczor i dzisiaj o 12 juz sie bulwersujesz ... wybacz ale nie wszyscy siedzą cały dzien w domu i czekają w internecie na nowe posty:) ... niektórzy chodzą do pracy a inni do szkoly.

ode mnie moge ci powiedziec ze najlepiej nie zmieniac tego planu tzn nie dodawac cwiczen dodatkowych.

PS nikt cie tu nie trzyma

//pozdrawiam

pokoandloko
07-05-09, 14:33
ta no jasne bo ja siedze po całych dniach przed kompem...<zal>
26 osób obejrzało temat i nikt nie raczył odpowiedziec <zal po raz 2>
sajonara

Miodowar
07-05-09, 15:04
jeszcze tu jestes? miało cie tu juz nie byc!!