PDA

Zobacz pełną wersję : rozpiska cyklu



attrywa
05-05-09, 17:43
witam serdecznie

proszę o rozpisaniu cyklu ,dla kuzyna.
boldenon(250 z alchemia czy jakos tak) 10 szotów.
winstrol 10 szotów(alchemia)
prop 10 szotów


jeśli jeszcze coś ma dokupić to proszę o odp.
przybył pare cykli ,24lata,

hans1237
05-05-09, 17:46
LICZYSZ na wróżkę>/??to sie przeliczysz

attrywa
05-05-09, 17:49
liczę na rozpiskę ,we wróżki raczej nie wieże

fallenursus
05-05-09, 17:52
wrozka mojej mamie przepowiedziala ze wnuki beda blizniaki, wczoraj do domu przywiezlismy dwa szczeniaki.czyli cos w tym jest.

a tak pozatem za malo tescia w stosunku do bolda i wina ma ten ''kuzyn''

attrywa
05-05-09, 17:55
uwielbiam szczeniaczki :) to ile tego ma być

koksrox
05-05-09, 18:04
ahha koles mocny :yawn: Jakby byl Vold by opierdo.. Ciebie kolego powinienes przeczytac jeden post jego i wtedy dostosowqac sie do pytan z tego postu i napisac swoj .Pytaniesa takie.

1. Jeśli chcesz uzyskać porady dotyczące stosowania cykli sterydowych powinneś spełnić następujące warunki:


- Przede wszystkim podać informacje na temat:
a) Stażu
b) Celu Cyklu (np. masa/siła/rzeźba)
c) Dotychczasowego kontaktu z saa
d) Przeciwwskazań
e) wiek, waga.

Powinneś też sprawdzić czy na forum twoje pytanie już nie występowało.

Pozdrawiam. :wink:

attrywa
05-05-09, 18:21
a) hmm chyba 2,5 roku z przerwami dość sporymi
b) cel nie wiem ale chyba masa
c)3 lub 4 cykle
d) nie wiem
e) 24 lata waga miedzy 74-70

koksrox
05-05-09, 18:28
jakie cykle ile odstepu wszystkie pytania maja byc spelnione bo inaczej nikt Ci dobrze nie doradzi znaczy twojemu kuzynowi a tylko twoj kuzyn wyrzuci pieniadze w bloto dopytaj sie:)

attrywa
05-05-09, 18:34
1 cykl to metka okolo 150
rok pużniej chyba omka z 5 szczałów i metka
a pużniej to nie wiem bo mnie w polsce nie było^^ ale napewno z 10 deki wbił
i wiem że napewno 2 cykle w małych odstepie czasu byly.
nie chce wprowadzać w błąd ale chyba tak to wygladało

pozdrawiam

koksrox
05-05-09, 18:43
1 - 10 tyg boldenon (E7D)
6- 10 tyg winstrol (E3D)
1 - 6 tyg testosteron propionicum (EOD)
jezeli palnelem cos toprosze jeszcze raz sprawdzic przez fachowcow bo ja zbyt jeszcze nie orjentuje :twisted:

fallenursus
05-05-09, 19:34
jak dla mnie to porazka.bez obrazy oczywiscie, ja mam troche inny poglad na eq. nie bede pisal jaki bo znowu ktos wyskoczy z piana.
test sie powinno dluzej od bolda bic. dlatego mowilem ze za malo tescia.propa mozna na poczatek uzyc jako starter, potem przeniesc sie na dlugi ester jak bihjesz bolda. Powiem ci jak mi tu mowili, chociaz ja twierdze inaczej- Jesli nie masz bolda prawdziwego weterynyjnego-to cie zablokuje bo dodaja inne szity .Jesli test blokuje, to dlaczego bold nie moze zablokowac? Skoro jak twierdza bold nie blokuje to po jakiego ciula kaza robic odblok po boldzie??
bold dlugo zajmuje na przyrosty ale sa dobre miesnie po nim. zeby najlepiej wykozystac potege boldenona cykle z nim sa po 14-16tygodni.
przy wadze 70-75kg tyle koksu wsiebie walic to dlamnie strata koksu i kompletna porazka:) Na kurczakach i ryzu ''kuzyn'' urosnie. serio.
nie pisze tego zebys sie urazil czy cos. co sobie pomyslisz -wali mnie to :)
le jesli ''kuzyn'' ma metr piedziesiat to kawal chlopa i pewnie gora miecha nie wiem.i juz tyle cyklonow mial.....cos napewno zle robi. Stawiam na diete.
prawda jest taka ze przy dobrej diecie i dobrych Saa, robiac pajacyki sie faken urosnie, nie ma bata.:twisted:

koksrox
05-05-09, 22:32
koks to tansza i szybsza metoda zdobycia masy/sily/rzezby fallen nie odpnamoj pos:evil:

koksrox
05-05-09, 22:35
a tak wogole to tam prop matylko napisane wiec .. niebylo nic wiecej i tak mu napisalem ale chyba za duzotyg dalem. na 4 gora sa mnie wiem mowie nie znam sie dobrze:yawn:

vold
06-05-09, 00:15
Nadal nie doczytałem jaki jest cel, bo chyba to za mało!!!

attrywa
06-05-09, 01:04
teraz już wiem
cel masa

fallenursus
06-05-09, 01:11
koks to tansza i szybsza metoda zdobycia masy/sily/rzezby fallen nie odpnamoj pos:evil:

niezroumiales mnie :) odpowiadalem na temat nie na twoj post

vold
06-05-09, 08:06
Nic z tego nie sklekotasz, bold jest na długie cykle, jak jest mało zaawansowany to bolda styknie, prop do tego to nieporozumienie a zwłaszcza w tak małej ilości, proponuje zamienić propa na enant no chyba że dokupi propa i to nie mało.

attrywa
06-05-09, 11:45
Witam,prosiłem kuzyna o rozpiske,widze ze lepiej jest osobiscie napisac,wiec Patryk mam na imie,trenuje od ok 30 miesiecy z przerwą 6 miesiecy z powodu kontuzji (Rwa kulszowa) kumaci wiedza co to,wiec przebyte cykle to 100 metki i 5 omy-1-wszy cykl,po pól roku nastepny z samej omki,tak samo 5 szotów,nastepny cykl to 10 deci i 100 anadrolu,kolejny to 5 omy-wszystkie cykle z przerwami co 6 miechów,na odblok standart clomid i tamoxifen,wszystko bite raz na tydzien,obecnie chce zrobic dobrą mase,mam szybką przemiane materii i mam duzy problem ze zdobywaniem kg.Jak narazie zakupiłem stanazol 50 i bolda 250-tke,propa jeszcze nie kupiłem, voldemort-widze ze Ty juz troche wiesz na ten temat-napisz co moge jeszcze kupic do tych 2-óch sprzetów i jak je bic,bede bardzo wdzieczny :) aha mam 180cm wzrostu obecnie waze 72 kg.Pozdrawiam wszystkich

attrywa
06-05-09, 14:57
1 - 10 tyg boldenon 200mg (E7D)
1 - 11 tyg test enantat 200mg (E5D)
9 - 13 tyg stanazol zastrzyki 50mg (E3D)
Czy taka rozpiska jest dobra?
Prosił bym jeszcze Ciebie voldemort o dobrą diete,oczywiscie jeżeli nie sprawi Ci to problemu,jak cos to gg 4687352

vold
06-05-09, 23:30
Rozpiska ok, co do diety to nie zajmuje się tym, w dziale dieta spokojnie coś poszukasz, widze ze brałeś już troszke saa i wydaje mi sie że tym razem dawki za małe.

attrywa
07-05-09, 18:24
Dzieki za odpowiedz :) a no troszeczke juz sie miało kontaktu ze sprzetami,bedziesz w stanie napisać mi czego jest za mało?Albo inaczej,rozpisz mi ile sprzetu na cykl by mi wystarczyło,bede wdzieczny :) pozdrawiam

vold
07-05-09, 23:28
bolda zwieksz na conajmniej 300mg, enant daj 250mg co 4 dni.