PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na mase a praca w nocy.



marpc
05-05-09, 12:50
Witam. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale jakoś nie udało mi sie znaleźć. O to mój problem. Pracuje w systemie 3-zmianowym. I. 6-14, II. 14-22, III. 22-6. No i problem sie zaczyna, kiedy trafiam na 3 zmiane, ponieważ we wszystkich dietach posilki rozpisane są mniej wiecej od godziny 7 do 22. To podczas tej III zmiany ja mam nie jeść? Może ktoś mi udzeli odpowiedzi, kto jest w pododnej sytuacji. Pozdrawiam

pimols
05-05-09, 13:40
musisz jesc nie ma co trzeba miec sily do pracy wiec posilki jak najbardziej tak

galanter
05-05-09, 13:48
ja mam taka sama sytuacje i powiem ci tak skoro pracuje w nocy to wtedy dla mnie jest dzien i poprostu przesówam wszystkie posiłki na ta nocna pore, budze sie popoludniu jem sniadanie puzniej przekaske przed 22 jem obiad o 3 w nocy na przerwie normalny posiłek po powrocie kolacje do teko uzupełniam braki w diecie gainerem i tak to u mnie wyglada nie umialem nic innego wymyslic

hans1237
05-05-09, 13:53
dokładnie,ja przed nocką,jem duzo wegli(kasza)+ser biały,w pracy kanapki z ciemnego chleba+puszka tunczyka,rano w domu sniadanie, i spac.....potem obiad i dalej......