PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz Dymatize - Wasze sugestie



adonis18
04-05-09, 23:09
siema
kupiłem 2 opakowania Dyma Burn Extreme do redukcji. w sumie 200caps.
po ostatnim cyklu wyglądam tak:
90/91 kg - 180 cm
114 klata - 90 pas
42,5 łapka - 67 udo

akcja jest taka, że cykl HST skończyłem tydzień temu. poszła kreta (Storm i mono), aminki i gainer. ogólnie zadowolony.
chce odczekać jeszcze tydzień i ruszyć z redukcją. kal -200 a po 2gim tyg. -500z węgli. pije cały czas zieloną herbate, czosnek z Olimpu i tran.

czy macie jakieś wskazówki co do dawkowania tego spalacza. jakieś własne doświadczenia czy cokolwiek co może mi pomóc zoptymalizować efekt.

jutro zbadam poziom tłuszczu w organiźmie.

z góry thx za odpowiedzi
elo

slim shady
04-05-09, 23:17
nie brałem tego spalacza więc się nie wypowiem

ale dorzuć omega 3, mógłbys pomyslec o wapńu + ocet jabłkowy

i wiadomo nie zapomnij o aerobach/interwałach

MolderDist
05-05-09, 13:23
Oco chodzi z tym octem bo o tym nic nie słyszałem?

slim shady
05-05-09, 13:29
Oco chodzi z tym octem bo o tym nic nie słyszałem?
co do octu jablkowego:
-to dobre zrodlo potasu, fosforu, wapnia itp.
-zakwasza srod. ukladu pokarmowego przez co zabija bakterie gnilne.
-poprawia trawienie i przemiane materii
-podwyzsza tlen we krwi przez co ulatwia spalanie tluszczu = gl. powod dlaczego pije sie go na redukcji

MolderDist
05-05-09, 14:35
Ok dzięki.

Tylko jeżeli zakwasza ukł pokarmowy to znaczy, ze zakwasza cały organizm, a to już nie jest dobra sprawa...

slim shady
05-05-09, 15:15
pije się w małych ilościach, 1-2 łyżeczki na dzień, a po za tym warzywa pełnią rolę odkwaszania organizmu

MolderDist
05-05-09, 15:32
Tak ale co widze to mało ludzi je odpowiednią ilość warzyw ;-)

Sam jem szpinak bo najbardziej zasadotwórczy ale w takich ilościach to już sram na zielono :sick:

slim shady
05-05-09, 15:43
będziesz miał przedramie jak Popey po szpinaku :P

adonis18
05-05-09, 20:58
pisze żeby topic nie utonął. ktoś coś jeszcze, gdzieś, kiedyś chce dodać, odjąć a najlepiej doradzić?

LeBron23LBJ
06-05-09, 15:23
co tu mozna dopowiedziec? na opakowaniu pewno pisze jak brac, rano i przed treningiem, tak jest najlepiej. A ja mam pytanie do ciebie co do HST? jak efekty, bo chce kiedys zrobic HST ale nie jestem jeszcze przekonany do tych fbw

slim shady
06-05-09, 16:06
HST to odmiana FBW mi zostały jeszcze 2 tygodnie i jestem zadowolony ;) zaczełem robić powtórzenia negatywne na swoich rekordach sprzed rozpoczęcia HST

adonis18
06-05-09, 18:30
HST to odmiana FBW mi zostały jeszcze 2 tygodnie i jestem zadowolony ;) zaczełem robić powtórzenia negatywne na swoich rekordach sprzed rozpoczęcia HST

wiecej. nawet 150% maxa w 1rep. na ost serie 5-3rep.
ale musi być bankowa asekuracja bo żartów nie ma. ja wziołem 2 zaufanych ziomków i robiłem w ost seriach klate 170kg i przysiad 200kg. czułem jak mi rozrywa miesnie - wyyebka na maxa ;)

a spalacza bede brał tak jak na opakowaniu

elo