PDA

Zobacz pełną wersję : Massacra+MonsterMass+ BCAA



FanatykJ
04-05-09, 19:26
Może ktoś mi pomóc jak brać, kiedy i w jakich dawkach ten cykl złożony z Massacra , Monster Mass(2300g) , BCAA MegaCaps 1100 (Olimp 300 caps)?

niewula
04-05-09, 19:38
moge ci powiedziec ze 1 puche masacry to se mozesz w d.. wsadzic jezeli juz to kupiles to na cykl potrzebna min 2 puchy

*TERRORBLADE*
04-05-09, 21:12
mi massacra sie rozkreciła gdzieś w połowie drugiej puchy ...tagże lepiej sprzedaj ta jedna puche i kup sobie coś innego np. CP lub NB II

FanatykJ
05-05-09, 15:43
Jednak Massacre zwróciłem i wziąłem Xpand'a Energized także mam cykl złożony z Xpand Energized + Monster Mass (2300g) + BCAA Mega Caps 1100 (Olimp 300 caps). Może ktoś mi pomóc jak brać ile brać i w jakich godzinach itp.. Z góry dzięki ;).

FanatykJ
05-05-09, 21:30
Proszę o jak najszybszą odpowiedź jeśli można bo chciałbym już od jutra to brać a nie wiem ile o której i co. Z góry dzięki.

*TERRORBLADE*
05-05-09, 22:05
Xpand'a bierz :

Przed-Treningiem: 1 porcję 30 minut przed treningiem.
W Dni Nietreningowe: 1 porcję o podobnej porze.

Monster Mass bierz:

Porcję przed i po trenningu

A BCAA :

przed śniadaniem, przed treningiem i po treningu.



Taka moja propozycja.

FanatykJ
05-05-09, 22:25
No ok a jak brać X'panda po treningu i jak dawkować dokładnie ile brać czego ile miarek itp.

slim shady
05-05-09, 22:29
§3.2 W treści umieść informacje o sobie:
wiek, wzrost, waga, wymiary, rekordy, staż treningowy, jak wygląda twoja dieta(czy ją masz), podaj ostatnie przebyte cykle (jeśli były), podaj swój cel, który chcesz osiągnąć, jeżeli prosisz o rozpiskę - podaj ilości suplementów/odżywek jakimi dysponujesz - ilość kapsułek/proszku oraz wielkość kapsułek.

*TERRORBLADE*
06-05-09, 13:56
jw. - > to bardzo istotne FanatykJ

A co do Twoich pytań:
* Miarka powinna znajdować sie w puszcze.
*Walisz po ok.20g (porcja)
*A jak już upierasz się na branie 2x dziennie to zarzuć jeszcze porcję po przebudzeniu.

FanatykJ
06-05-09, 22:18
Niestety przy kupnie nie zwróciłem uwagi na smak Xpand'a i trafił mi się pomarańczowy, którego się nie da wręcz pić gdyż jest tak bardzo nie dobry po 1 łyku od razu ciągnie na wymioty. Można coś do tego dodać albo nie wiem co kolwiek zrobić, żeby dało się to pić ? Wymienić już nie mogę gdyż już otworzyłem i wypiłem 1 miarkę.

*TERRORBLADE*
06-05-09, 22:40
spróbój wymieszać z multiwitaminą xD
Albo z jakimś kubusiem :P ---> nie wiem , próbój .
Trudno raczej ubić taki smak ale zawsze można go troche zamaskowac :P

MolderDist
06-05-09, 23:44
"Twartkim trzeba być, a nie miętkim" :-D