PDA

Zobacz pełną wersję : alkochol + bialko



Romek
04-05-09, 17:34
Witam ! podobno alkochol scina bialko :D to wiem na pewno! Lecz moje pytanie brzmi ile czasu po cyklu bialka+mono nie mozna pic alkocholu zeby odrazu wszystko nie zeszlo to znaczy nie scielo mi białka :D i bez picia chcialbym wiedziec czy duze spadki sa po cyklu ?

3ndriu
04-05-09, 17:37
Zależy jak Twój organizm reaguje na alkohol. Ja nie jestem święty i co weekend walne większą dawkę, a na tygodniu wieczorową porą też się dam namówić na piwko i problemów nie mam.

Romek
04-05-09, 17:41
no wiesz ja mam takie troche smieszne (dziwne) podejscie do tego :D moze to strasznie glupie, ale zawsze mysle ze jak sie napije to ze mi zejdzie czy cos i pozniej jak patrze to zaluje ze sie na*jebalem bo wszystko ci zrobilem na cyklu poszlo sie je*ac takze no nie wiem...

kamilaguna
04-05-09, 17:59
Wiesz jasne że najlepiej jest nie pić bo wtedy ani nie ma powodów do spadków ani nie masz moralnego kaca po wypiciu. Także jak kto woli, wystarczy silna wola. Lecz jak się wypije raz na jakiś czas trochę większą dawkę to nie zaszkodzi tylko żeby to nie bylo zbyt często.

3ndriu
04-05-09, 18:24
no wiesz ja mam takie troche smieszne (dziwne) podejscie do tego :D moze to strasznie glupie, ale zawsze mysle ze jak sie napije to ze mi zejdzie czy cos i pozniej jak patrze to zaluje ze sie na*jebalem bo wszystko ci zrobilem na cyklu poszlo sie je*ac takze no nie wiem...
Dlatego nie wsadzam pieniędzy w odżywki, tylko w pełnowartościowe jedzenie, przybieram na wadze wolniej, za to żyję jak każdy inny śmiertelnik i nic mi nie spada. Nie mówię tu o piciu do "oporu", tylko symbolicznym parę piwek czy coś.

Romek
04-05-09, 18:32
kiedy na sucho idze juz tak ze nic nie idzie to trzeba sie wspomagac :P

3ndriu
04-05-09, 18:36
Jadę już ponad rok na sucho i wszystko idzie do przodu. Jaki jest Twój staż ? Jeśli taki jak w profilu to długo najechałeś :P

pimols
04-05-09, 18:53
kiedy na sucho idze juz tak ze nic nie idzie to trzeba sie wspomagac :P

dobra dieta czyni cuda;D

Punisher
04-05-09, 19:08
ile czasu po cyklu bialka+mono nie mozna pic alkocholu zeby odrazu wszystko nie zeszlo to znaczy nie scielo mi białka :D
sto godzin



Ps. alkohol

niewula
04-05-09, 19:42
punisher napisales posta w hujowej godzinie

a co do tematu to jak sie napijesz piwa to stary juz za ni .. nie podniesiesz 40kg:P

tom
04-05-09, 20:09
co za pytanie...
bylo tysiace razy na forum

alkohol scina bialko, ale nie w tak śmiesznym stężeniu w jakim może wystąpić we krwi

acha
śmiertelna dawka alkoholu we krwi to podobno 5 promili czyli 5g alkoholu w 1 litrze krwi

LeBron23LBJ
04-05-09, 20:12
co niektorzy zamiast pomoc autorowi tematu to spamują. Podczas cyklu lepiej nie pij żadnego alkoholu, a ile czasu po cyklu mozesz? tego niewiem, ja osobiscie dla pewnosci bym przeczekal miecha ;], zalezy o jakim piciu mowisz, takie jedno czy dwa piwka po cyklu raczej nie zaszkodza, z grubszym melanżem lepiej troche dluzej poczkac, tak dla pewnosci

Punisher
04-05-09, 20:18
punisher napisales posta w hujowej godzinie


Dlaczego?

Romek
04-05-09, 21:35
no i git LeBron ! dzeki :D chcialbym tylko dodac ze moj profil jest nie aktualny... wiec prosze sie nie czepiac ze bralem 40 kazdy od czegos zaczynal ! a co do diety spoko mam ! czy kazdy musi pie*rzyc o tej diecie ? coraz dziwniejsze to forum oraz ludzie wypowiadajacy sie na nim obserwuje je dosc dlugo i musze stwierdzic ze duzo hamstwa sie zrobilo. Kiedys jak sie zarejestrowalem tak nie bylo .... teraz dalej mozecie jechac i plesc trzy po trzy. pozdro 600 !

tom
05-05-09, 08:05
Romek jak moze ci wszystko spasc po cyklu?
bo sie troche napijesz?
i co za roznica ile czasu po cyklu sie napijesz?

alkohol nie scina bialka - jak sie go napijesz, w przeciwnym razie wogóle miałbyś całkowity zanik mięśni i to nie ważne czy napiłbyś sie 1 dzien po cyklu czy 1 rok...

spozywanie alko nie jest wskazane na cyklu gdyż powoduje w organizmie szereg negatywnych/niekorzystnych zmian... poczytaj sobie w "google"