PDA

Zobacz pełn± wersję : potrzebuje rozpiski



gltron
20-03-06, 18:32
rozpiska oczywiście na mase :mrgreen:

w jakie substancje sie zaopatrzyć ? jakie dawki ładowac? w jakie dni kłucia? i co zakupić na odblok?
to będzie mój drugi cykl. poprzedni to był metanabol 15mg/dzeiń przez 4 tygodnie i omnadren strzał na 5 dni, 7 strzałow

decyzja juz podjęta i prosze tylko o pomoc a nie o przekłądanie czy rezygnowanie z cyklu

vold
21-03-06, 14:05
podaj swoje parametry :!:

gltron
21-03-06, 14:34
18 lat, łapa 40, wzrost 185, waga 90. zasobnośc portwela na sam koks 200 zeta. na dodatki drugie 200

vold
21-03-06, 14:53
Ja proponuje doping w wieku nie mniejszy niż 20 lat ale ty zdecydowałeś się wcześniej, twoja sprawa jeśli chodzi o cykl za 200 zł to troszke za mało.
Raczej nie powtarza się takich samych cykli jeden po drugim ale przy tej kasie to raczej wskazane proponuje mete + omke lub meta + testosteron np.prolo, jeśli chodzi o omke to cykl może wyglądać tak:

1 - 4 tyg , meta 15 - 20 mg (ED)
1 - 10 tyg , omka 250 mg (E3D)

Jest to cykl taki nie najwyższej jakości ale przy tej kasie jedynie tak , na odblok clomid i HCG i ewentualnie nolwadex , chyba że w trakcie cyklu stwierdzisz że z twoimi sutkami coś nie tak to nolwe w trekcie cyklu a po cyklu kreatyna i oczywiście przez cały czas odpowiednia dieta bo to podstawa odpowiednia ilość białka i węgli bo bez tego ani rusz , sterydy nie budują masy mięśniowej tylko pomagają w jej budowie a mięśnie rosną z odpowiedniej diety, po połowie cyklu proponuje zacząć brać tabletki cynku aby zniwelować wypryski skórne. :wink:

gltron
21-03-06, 17:09
23 razy mam kłuc dupsko?
to chyba troche za dużo, zaleje mnie strasznie. Może zmienisz mi na test prolongatum? jak mało to cykl do 300 zeta na sam koks.

vold
21-03-06, 17:59
Jeśli chodzi o kłucie w dupsko to ja w moim jednym z największych cykli ładowałem prawie 30 ml.,soku tygodniowo , hehe. :mrgreen:

Ale tak na poważnie :

meta 1 - 6 tyg 20 mg (ED)
prolo 1 - 10 tyg 400 mg (E5D)

lub coś na suchszą mase lepszej jakości w podobnej cenie:

meta 1-6 tyg 20 mg (ED)
test. propionicum 1-8 tyg 100 mg (EOD)

vanadi
21-03-06, 18:08
dlaczego stwierdzasz ze po propie cie zaleje a po prolo juz nie?? na odwrót jak juz ,a i tak Cie zaleje bo ciezko utrzymac super diete zeby na omie nie zalało

vold
21-03-06, 18:13
dlaczego stwierdzasz ze po propie cie zaleje a po prolo juz nie?? na odwrót jak juz ,a i tak Cie zaleje bo ciezko utrzymac super diete zeby na omie nie zalało

Nie wiem o co ci chodzi i gdzie ty to wyczytałeś?

gltron
21-03-06, 18:15
oma zazwyczja zalewa wiem jakie goście mają spuchnięte mordy po omie.

tłuszczu mam na poziomie 15% więc zalezy mi na czystym mięchu

cykl z propem byłby idealny, ale z dostępnościa akurat u mnie kiszka(prędzej winstrol bym miał), z neta nie mam zamiaru zamawaić.

jeszcze sie namysle a jak cos to w wakacje lub po wakacjach już kolejny cykl z 3 środków

ps. ED to codzienie a EOD ?

vold
21-03-06, 18:21
Jeśli chodzi o winko to klasa np z propem ale dobrze winko wstawić póżniej .

Informacja:

ED - każdego dnia
EOD - co drugi dzień
E3D - każdego trzeciego dnia
E7D - raz w tygodniu.

Pozdrawiam. :wink:

vanadi
22-03-06, 07:32
propek nie daje takiej masy i tak nie zalewa jak prolo czy tym bardziej oma
zwiazane jest to z budową estrów tych soczków;) (jak by kto pytal:p)

co do tego wina to w szotach??sa troche bolesne wiec kłucie tylko w tyłek zostaje.
a co do zalewania to duzo zalezy od diety.ja bym na twoim miejscu polecial na prolo i wysoko białkowej diecie.bo z propem ostatnio naprawde ciezko.

vold
22-03-06, 07:45
Wogłule najbardziej wskazane jest kłucie w tyłek , jeśli chodzi o winstrol w płynie to zastrzyki są raczej bezbolesne i można użyć igły o mniejszej grubości bo płyn jast na bazie wody.

Prop daje mase i tak nie zalewa i masa uzyskana na propie jest bardziej konkretna, wadą jest częste podawanie. :wink:

vold
22-03-06, 12:08
LIBOL dawno chwalony teraz zniesławiony jak większość indyjskich środków mają kiepską renome.

Libol to nandrolon więc aż się prosi aby dodać do niego testosteron, chociaż czy w tej ampułce z libolu będzie nandrolon to mała sznsa zazwyczaj to podruby w których znajduje sie testosteron a ewentualnie znikome ilości nandrolonu.

vanadi
22-03-06, 14:19
Vlodemort zle mnie zrozumiałes.chodziło ze o szocie np na drugi dzien albo jeszcze ten sam sa straszne bole np w jak walniesz w noge to nie raz chodzic nie mozna.dlatego tyłek jak najbardziej polecam.

vold
22-03-06, 14:57
Ja wogłule polecam robienie injekcji w pośladki :wink:

vanadi
22-03-06, 15:15
ja tyz;]
znam zioma co w barki wbijał i do dzis go bola mimo ze juz 2 lata nic nie wbija;]

vold
22-03-06, 15:22
Wbijając w bark to trzeba mieć ten bark dość duży i umiejętnie wbijać bo można sobie krzywde zrobić i zbyt dużo soku nie można podawać w np. bark, nie powiem że nie wbijałem ale to tylko z tego powodu że miałem sporą ilość soku i pośladki już nie wytrzymywały :wink:


Nie ma żadnej różnicy gdzie podamy sok, ale najbardziej bezpiecznym mięśniem na injekcjie są pośladki.

vold
23-03-06, 09:55
Ja spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami co do środków indyjskich a zwłaszcza libolu w których większość przypadków znajduje się więcej testosteronu niż nandrolonu, jak to weźmie począdkujący to nawet się nie zorientuje bo testosteron też ma działanie, bez urazy ale 90% stosujących uważa Libol za bubel, a ile w tym prawdy to nie wiadomo , chociaż sam go stosowałem w sporej ilości i efekt był marny.

Jeśli chodzi o injekcjie to górna zewnętrzna część pośladka to wspaniałe miejsce na najbezpieczniejsze injekcjie, mięsień pośladkowy jest raczej największym mięśniem a że jest mało aktywny to jest plus.

Do injekcji nie wsazane są miejsca bardzo narażone na wysiłek, chciaż nie zmienia to faktu że gdzie nie podamy sok to bez różnicy. :wink:

KARSTEN
26-03-06, 01:22
200 zl to troche malo ale jesli tak to kup METE i TESCIA lub METE i OMKE.PO TESCIU mniejsze spadki,no chyba ze bediesz trzymal diete i po cyklu to lepiej kup OMKE do mety, bo po omce wieksze przyrosty.

vold
26-03-06, 01:26
Na jakiej podstawie tak twierdzisz że po teściu mniejsze spadki niż po omce?

KARSTEN
26-03-06, 01:39
bo robilem cykl na i na tesiu i na omce.Aktualnie jestem teraz w czwartym tygodniu cyklu na OMIE.


poprzednio robilem juz cykle na tesciu i omie.


A po za tym po OMIE sa wieksze spadki bo ona zatrzymuje wicej wody w organizmie niz tesc poniewaz OMA to nic innego jak polaczenie 4 testosteronow.

vold
26-03-06, 11:01
Tak to testosteron jak i tamto, to że ty masz większe spadki po omce to nie świadczy o tym że każdy tak będzie miał, wszystko zależy od organizmu a co najważniejsze od diety i prawidłowym odblokowaniu i podtrzymaniu po cyklu :wink:

KARSTEN
26-03-06, 11:07
voldemort, ZAWSZE ALE TO ZAWSZE SA WIEKSZE SPADKI PO OMCE, opniewaz OMKA to polaczenie 4 testosteronow, I ONE GROMADZA DUZO WIECEJ WODY NIZ TESC, I ZAWSZE SA WIEKSZE SPADKI BO WODA ZAWSZE SPADA PO ZAKONCZENIU CYKLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2006-03-26, 11:08 ]
tak ze bez obarzy ale nie kuc sie z modrzejszym :P w tej diedzinie jak nie wiezysz poczytaj na necie o OMIE i o TERSCIU to nie jest wymyslone przezmnie POPROSTU TAK JEST ZAWSZE A UZASADNIENIE TAJ TEZY MASZ W TYM POSCIE POWYZEJ DUZA CZCIONKA

vold
26-03-06, 11:38
Nie pisz dużymi literami i nie dawaj tylu wykrzykników , chyba że napiszesz coś strasznie ważnego, choć nie powiem bo coś w tym prawdy jest ale to zwłaszcza u ludzi którzy biorą zamiast 2 teście tygodniowo to 2 omki tylko że różnica testosteronu jest spora jak zastosujesz 2 omy na tydz a 5 teścia prolo to taksamo wody nałapiesz.

Znam ludzi co siedzą na siłowniach godzinami i ładują na rzeźbe a wbijają omke, to są dopiero jaja i nie pisz że lepiej się znasz boś troszke zamłody abyś przeżył lata z koksami.

Pozdrawiam. :wink:

KARSTEN
26-03-06, 11:47
A co myslisz ze jak mam 19 lat to nie robilem cyklow ???? Na wiek sie nie patrzy.Jestes starszy 7 lat ale to nie swiadczy o tym ze musisz sielepiej znac na koksach.Przeczytalem mnostwo artykolow na temat koksow tak ze wiedze jakas tam posiadam, a o cyklach tez wiem troche.W sumie robie dopiero 3 cykl ale wiem duzo o cyklach po sobie i po ludziach z ktorymi sie zadaje i tez sa zaawansowani w silownie i robili nie po 3 ale po troszke wiecej cylki tak ze moje wypowiedzi nie sa wyssane z palca tylko wczesniej sprawdzone i przetestowane.A to ze masz wiecej la t nie swiadczy ze wiesz wiecej o koksach.

[ Dodano: 2006-03-26, 11:49 ]
rtwoj starz i wymiary ramienia sa imponujace ale nie swiadcza o tym ze odrazu znasz sie na wszystkim :D

vold
26-03-06, 12:10
Ja nie twierdze że ty się nie znasz i też nie twierdze że ja jestem jakimś wielkim znawcą ,
tylko ci napisałem co sądze o omce i teściu i nie ma się co kłucić bo nie ma o co ,
nie mam zamiaru nikogo pouczać ale troszki wiedzy posiadam bo muj pierwszy cykl był w wieku 19 lat a w tej dziedzinie siedziałem od 17 i brałem naprawde różniste środeczki na które ty napewno byś się nie odważył np, hgh, insulina i wpuszczałem tygodniowo nawet do 30 ml. soku tak że troszke doświadczenie mam nawet tego na własnej skórze. :wink:

KARSTEN
26-03-06, 13:00
ok niech bedzie heh
nie ma sie co klucic forum jest od pomocy a nie od klucenia.

fishe
26-03-06, 13:40
widze ze zawieta walka kto lepiej sie zna na sterydach :mrgreen:

sławo
26-03-06, 14:10
też jakby zauważyłem to :razz:

vold
26-03-06, 16:15
Nikt tutaj nie ma zamiaru się chwalić wiedzą bo nikt nie jest idealny, a zwłaszcza w dopingu gdzie różne od siebie wypowiedzi mogą być ok!

Pozdrawiam. :wink:

jondeca
28-03-06, 11:38
ZA 300zł to bym brał tak 15ml deki EAP(10ml za mało) + paczka omki (by testosteronu nie wyzerowac całkiem:)) 24 clomitui dobre białko
za kos wychodzi ok 250 deca 33oma !!
bo clomite to dodatek oczywiscie:)

vold
28-03-06, 14:37
Za mocne jak dla niego z tego co zrozumiałem to jego drugi cykl a jeśli chodzi o proporcjie: (deka wspaniale współpracuje z testosteronem) ale 1 paczka omki do takiej ilości nandrolonu to za mało.

jondeca
28-03-06, 19:22
wiem ze zamało omy ale to by sie chłopak w tej kasie zmiescił!!
nawet jak by to brał co 12 dni (prawie leczniczo)to poziom tescia był by w normie i zawsze lepiej niz bez!!

vold
28-03-06, 19:32
Spoko, jeśli możesz to rozpisz jak widzisz taki cykl jak napisałeś.

jondeca
28-03-06, 21:18
wiec tak 300mg\tyg przez 10tyg
i ome 1-5tyg po 1 tygodniowo
po 5 tyg nandrolon zacznie pozadnie działac i spadek tescia bedzie niezauwarzalny
albo mozna rozłozyc go nawet na co 10 dni i wtedy bedziemy mieli naturalny poziom testosteronu i deca bedzie ładnie działac

bo mozna brac 10ml deki i 10amp omy ale jak kazdy wie deca dziła w dawkach powyzej 200tygodniowo i od ok 3-4tyg wiec zanim bys zaczoł rosnac na dece by sie skaczyła!!

vold
28-03-06, 21:27
No jeśli by miała omka iśc do 5 tygodnia to po niej przeszedł bym na krótki ester testosteronu , ale na ogół cykl jest ok ewentualnie metka na początek aby zdobyć szybkie nasycenie soku, ale to napewno nie jest cykl dla początkującego .


Pozdrawiam .

mateosko
07-08-08, 23:19
potrzebuje rozpiske na 100 tab mety mam 18 lat 74 kg 178 cm 38 w łapie 120 na klate zjadłem 70 mety ruskiej napisz na maila mteam17@o2.pl

ciaastek91
07-08-08, 23:24
archeolog.
jakas prowokacja czy co.
w kazdym badz razie ja bym banowal ;p

tm7
08-08-08, 01:10
hehe nieĽle , z przed 2 lat wyszarpał temat i jeszcze każe sobie odpisywać na maila :P