PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie dotyczące trenigów



damiantypten
04-05-09, 15:57
Mam pytanie jeżeli mam trening Muay Thai, solidna rozgrzewka rozciąganie springi itp.. Trzy razy w tygodniu pon,wt,śr i jeżeli zostaje zawsze po treningach na siłowni niczemu to nie szkodzi i robię typową rozpiskę na masę?
No i jeszcze drugie pytanie ap ropo biegania bo biegam 2 razy w ty w wt i czw i nie wiem czy to nie grozi jakiemuś przepaleniu mięśni czy coś? :)

Prezydent_1c
04-05-09, 17:19
Moim zdaniem na sesji powinno robić się albo jedno albo drugie bo nie wierze w to że jesteś na tyle zaawansowany że umiejętnie przeprowadzisz takie 2 treningi :)- chyba że wszystko pod okiem trenera to ok :)

patryk1336
05-05-09, 12:01
nawet pod okiem trenera to troche za duzo bo liczac po 1,5 godziny na 1 trening to 2 treningi 3 godziny troche za dluzo wedlug mnie :) jak 3 razy powiedzmy poniedzialek sroda piatek to wtorek czwartek sobote w pelni sil na silownie:)

KowalX
06-05-09, 23:36
Mam pytanie jeżeli mam trening Muay Thai, solidna rozgrzewka rozciąganie springi itp.. Trzy razy w tygodniu pon,wt,śr i jeżeli zostaje zawsze po treningach na siłowni niczemu to nie szkodzi i robię typową rozpiskę na masę?
No i jeszcze drugie pytanie ap ropo biegania bo biegam 2 razy w ty w wt i czw i nie wiem czy to nie grozi jakiemuś przepaleniu mięśni czy coś? :)

po siłowni nie radze na muay wykonywać treningu szybkościowego ,bo o kontuzję łatwo...Lepiej siłka w inne dni.Jak robisz masę to nie biegaj z rana na pusty żołądek lepiej biegi po siłce i po wszystkim białeczko i jakieś węgle...