PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia a bieganie



karramba
04-05-09, 14:34
Witam mam zamiar biegac na bierzni w siłowni i niewiem czy robic to przed treningiem po czy wogle nie robic tego w dni treningowane i ile biegac aby nie popalic mięśni :)...

A jak by co:
Staż; 6 miechów i plan na mase.

Phobos
04-05-09, 15:35
Witam mam zamiar biegac na bierzni w siłowni i niewiem czy robic to przed treningiem po czy wogle nie robic tego w dni treningowane i ile biegac aby nie popalic mięśni :)...

A jak by co:
Staż; 6 miechów i plan na mase.



polecam 5 minutek biegania na rozgrzewke...

karramba
04-05-09, 21:11
po treningu
narazie nie masz co spalic
jesli dla kondycji to ma byc bieganie to dwa kilometry wystarczy


A jezeli chce spalic tłuszcz?????

Phobos
04-05-09, 21:14
A jezeli chce spalic tłuszcz?????





śmiało biegaj! nie musisz się martwić o mięśnie.
Nie będzie tak, że pobiegasz pare razy i stracisz muskulature.
Aeroby są jak najbardziej wskazane, możesz nawet dodać basenik czy skakanke.

kamilaguna
04-05-09, 22:21
Basen raz w tygodniu jest bardzo wskazany nawet dla lepszego rozwoju mięśni, w szczególności mięśni pleców, a jeżeli chodzi o bieganie to jeżeli biegasz do 30 min to nie ma szans na spalenie mięśni jedynie zbędnych tłuszczy, dopiero powyżej 30 min jeżeli intensywnie biegasz zaczynają powoli się palić mięśnie.

slim shady
04-05-09, 22:33
śmiało biegaj! nie musisz się martwić o mięśnie.
Nie będzie tak, że pobiegasz pare razy i stracisz muskulature.
Aeroby są jak najbardziej wskazane, możesz nawet dodać basenik czy skakanke.
Ja bym się jednak martiwł, jesli nie będzie nadwyzki kcl albo antykataboliki to mięśnie polecą


Basen raz w tygodniu jest bardzo wskazany nawet dla lepszego rozwoju mięśni, w szczególności mięśni pleców, a jeżeli chodzi o bieganie to jeżeli biegasz do 30 min to nie ma szans na spalenie mięśni jedynie zbędnych tłuszczy, dopiero powyżej 30 min jeżeli intensywnie biegasz zaczynają powoli się palić mięśnie.
Po 30 minutach tłuszcz

Do Autora :
Biegaj po siłowni 20-40 minut ztętnem nie przekraczającym 140, jak masz słabe stawy zacznij od rowerka + dieta i powinno być ok

Phobos
04-05-09, 22:47
Ja bym się jednak martiwł, jesli nie będzie nadwyzki kcl albo antykataboliki to mięśnie polecą


Po 30 minutach tłuszcz

Do Autora :
Biegaj po siłowni 20-40 minut ztętnem nie przekraczającym 140, jak masz słabe stawy zacznij od rowerka + dieta i powinno być ok




Dlatego właśnie powstał dział dieta aby nadwyżka miała miejsce :smile:
Wiadome jest, że nie mówimy tu o codziennym i długim bieganiu na kilometrowych dystansach,
w końcu kto chciałby marnować efekty dobrego treningu?

kamilaguna
04-05-09, 22:58
Tak ale autor napisał że chce spalić tłuszcz więc chyba ma jego nadmiar

karramba
05-05-09, 20:59
Tak ale autor napisał że chce spalić tłuszcz więc chyba ma jego nadmiar

Tak ale nie tam ze gruby jestem waze 80 kg i poprostu chce troszke spalic to co mam na brzuszku :)... A i jak by co narazie biore BCAA i weglowodany w czasie przed i po a diety jako tako nie mam ;/

prologic
07-05-09, 14:18
jak mozna ,biegam 4 razy w tygodniu ,brzuch cwicze codziennie ,silka 3 x w tygodniu ,basen czasem 2 czasem 1x,masy nie trace kondycje mam sile tak ze ,ale chcialem zrobic mase ,mam kre-alkalyn i super mass ,tez sam nie wiem jak zredukowac trening co do biegania spoko bede biegac 3 x zaluzmy ale co do brzucha cza walic te 6 ,7 x w tygodniu czy zmieniejszyc ilosc dni ,wydaje mi sie ze przy codziennym cwiczeniu brzucha nie zqa bardzo nabiore masy cwiczac go :4 serje po 5 cwiczen cwiczenia bez odpoczynku,miedzy serjami zalezy 30 60 sek ,i jaka diete dobra ,do ktorej mozna jesc ?

vasquez_ck
07-05-09, 14:32
Dołączę się do tematu... Co myślicie o saunie? Np. jako dodatek do basenu raz w tygodniu...

prologic
07-05-09, 15:11
Ja cwicze 4 x w tygodniu bieganie po 30 min kolo 6 km ,7 x brzuch ,jem 7 razy dziennie ,i spoko masa nie spada, sila jest ,glownie jem ryz ,kasze, rybki,s.bialy,piers,platki,banany,jablka i reszte innych owocow.
Teraz tak ,tez mam pytanko ,chcac zbijac dalej brzuch a zrobic przy tym mase ,jak i co zredukowac ,czy musze zmniejszyc ilosc dni przy cwiczeniu brzucha,do ktorej moge jesc weglowodany ,jak dlugo przed snem nie jesc, a jak jesc to co najlepiej ,jaka diete zastosowac gdy mam kre-alkalyn i super mass?

prologic
07-05-09, 15:34
ja na temat sauny nie mam pojecia ,przyznaje szczerze ,ide teraz do pracy jak wruce odpowiem co wiem ,i czekam na odpowiedz z gory thx

bullet
07-05-09, 17:02
ja bym biegal przed treningiem jako rozgrzewka i po bieganiu wypil napoj izotnoniczny.
mam podobne problemy bo lubie biegac a do tego jezdze na rowerze i chodze na basen.
mam duzo wolnego czasu ale boje sie czy to wszystko na raz ma sens. Czy nie jest tego za duzo. Biegam 3-4 razy w tygodniu.

czy po silowni moge wskoczycz na basen na pol godzinki??