PDA

Zobacz pełną wersję : plecy



aruss1991
07-12-06, 12:39
ktos mnie kiedys prosił o fote moich pleców, ta jest z okresu wakacji, kiedy jeszcze nawet nie myslalem o cwiczeniach, widac to nawet po mojej zlej przypince, aktualnych narazie nie mam, aha i prosze nie piszcie komentów typu "wez sie za siebie", wtedy nie wiedziałem co to prawdziwe ćw. pozdro

gangster
07-12-06, 12:53
A teraz cwiczysz? Wklej lepiej aktualne.

damiano
07-12-06, 14:54
to po co je dales????

krzychuool
07-12-06, 15:06
Właśnie po co?
Nie rozumiem takich 15latków, którzy ćwiczą miesiąc i dają zdjęcia do oceny, a nie ma co ooceniać :evil: .

adrys
07-12-06, 15:39
Ja najchętniej bym wprowadził punkty w regulaminie ktory mówiłby o tym aby osoba dobrze sie zastanowila czy ma się czym pochwalić i przenalizowała najpierw swoją sylwetke w pózniej ją wklejała, własnie tak jest na kfd.pl

aruss1991
07-12-06, 16:01
dobra, dobra ciekawe jak wy wygladaliscie przed rozpoczęciem cwiczeń, mało kto moze pochwalic sie takim wyglądem nie cwicząc :evil: no ile miales w bicu w wieku 15 lat krzychulu? chociaz mogles miec więcej, ale co najwyzej na jakis odzywach

adrys
07-12-06, 17:09
Nikt nie wątpi w to że kazdy miał niskie noty jak zaczynał, ale po to powstała fotogaleria aby zamieszczać zdjęcia z jakimś w miare konkretnym stażem, ja sam też jak zaczynałem przypuszczam ze nie wygladałem lepiej od Ciebie ale jak juz mówilem żeby wklejać foty powinno się mieć już za sobą troche tej "przygody" z siłownią, Pozdrawiam!

Dagome
07-12-06, 20:46
a moze by dodatc taki punkt do rehulaminu??

adrys
07-12-06, 21:22
Pisałem do ADMINA w tej sprawie, niestety on mi nie odpisał... :evil:

krzychuool
07-12-06, 21:37
jak chcesz pokazać jak wyglądasz nie mam nic przeciwko temu ale może nie w tym dziale. Jest przecież dział "hydepark", czy "inne". Tak możesz wkleić swoje zdjęcia, a jak już będziesz miał jakieś rezultaty to pochwal się nimi tutaj w "Gallery Foto", wtedy możesz dać dla porównania swoje zdjęcie przed siłką. Ale wcześniej nie widze żeby była potrzeba wklejania zdjęć przed przygodą z siłownią.
adrys, Dagome, macie rajce powinno być coś w regulaminie, albo mod tego działu powinien robić porządek i przenosić tych którzy swoją sylwetka JESZCZE nic nie prezentują.

Dagome
07-12-06, 21:39
ale nie jest z nim wcale tak źle... widziałem tu gorsze foty....