PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie dotyczace treningu??



crimia
03-05-09, 20:40
Cwicze sobie takim dziwnym planem, pierwszy dzien (klatka, triceps) i drugi dzień (barki, biceps). Mam dietke(wegli duzo i jeszcze wiecej bialka, bez tluszczu.) i cwicze sobie w pon (klatke i tricepsa) we wt (barki i biceps) i 2 dni przerwy i znowu(klata, tric) i nastepnego dnia (barki i biceps) i znowu 2 dni przerwy i tak naokragło. Raz albo 2 razy w tygodniu biegam po 4-5 km. Chcem zgubic troche Tłuszczu i nabrac czystego miesnia. Prosze o pomoc. wymiar: wys(182 cm) waga(87kg).

slim shady
03-05-09, 21:13
Zacznij od ułożenia właściwej diety bo to jest 70% sukcesu. Ogranicz ilość spozywanych weglowodanów i dodaj tłuszcze. Co do treningu to ja bym sie skupił na aeorobowym/interwałowym, Aeroby 4-5 razy w tygodniu po minimum 30 minut i nie przekraczając 60. A jak wolisz interwały to najlepiej co drugi dzień.Do tego możesz użyć jakiś lajtowy trening siłowy (ACT,HBT) i zacznij ćwiczyć całę ciało a nie zestaw dyskotekowo-plażowy

klocur
03-05-09, 22:04
kolego, gdzie plecy i nogi, ze o brzuchu, kapturach i lydkach nie wspomne ?

Lukaszr0
03-05-09, 22:13
Dużo węgli przy redukcji ? Chyba koledze się coś pomyliło przy redukcji powinno się obniżyć ilość spożywanych węgli i tłuszczy na rzecz białek.

crimia
04-05-09, 21:48
Dietka moja to jest: zaczynam o 6 30- białko, pozniej 10:00- ryz z rybką(albo z puszki albo gotowana) nastepnie 14:00 serek wiejski i bulka czarna, pozniej 17:30- ryz z piersia lub rybko lub tunczykiem i przed snem bialko. Nie chcem jakos schudnac-chem nabrac czystego miesnia. Pomożecie ??

slim shady
04-05-09, 21:52
Chcem zgubic troche Tłuszczu i nabrac czystego miesniazdecyduj się

ps. dieta słaba

crimia
04-05-09, 22:07
Czemu uważasz, ze słaba?? Czlowieku skomentuj to jakoś... dzieki

slim shady
04-05-09, 22:22
o 6 30- białko -gdzie jest źródło węglowodanów
10:00- ryz z rybką -ok
14:00 serek wiejski i bulka czarna - co to za źródło węglowodanów ? warzywa ?
17:30- ryz z piersia lub rybko lub tunczykiem - gdzie są warzywa ?
przed snem bialko - o której idziesz spać ?

Ogólnie nie widze tutaj żadnych źródeł tłuszczy ( oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, Omega 3, mało źródeł witamin )
Przydałoby się więcej mięcha, odlicz swoje zapotrzebowanie kcl i jedz w odpowiednich ilosciach

crimia
04-05-09, 22:36
A jak bym o tej 6:30 pil białko i carbo?? czy to by bylo dobre?? chodze spac okolo 22 :00 . pozdro i dzieki

slim shady
04-05-09, 22:45
A jak bym o tej 6:30 pil białko i carbo?? czy to by bylo dobre??
płatki owsiane + jajka
carbo to cukry proste więc to nie będa węglowodany o które nam chodzi, białko lepiej dostarczyć z pozywienia lepiej po treningu weź albo jak będzie brakowało Ci w posiłku

chodze spac okolo 22 :00 . pozdro i dzieki
zaduza róznica czasowa, ja bym wrzucił jeszcze twaróg

crimia
05-05-09, 17:56
Pomoz; wstaje o 6:30 pije bialko i szybko lece(wszystko w biegu) pozniej o 10:sniadanko (ryz + mieso jakies) pozniej 2:00 serek wiejski + bulka i o 17:30 ryz z miesem + jakies warzywa(pomidor,kalafior.ogorek itp) pozniej 20 h silka i pozniej bialko na noc , jak myslisz rozplanowac te biialko ?? mi sie wydawalo ze odrazu po przebudzeniu i na sam noc.