PDA

Zobacz pełną wersję : Volumaize BSN



zolw
03-05-09, 17:16
warto zainwestowac i kupic Volumaize BSN?a tak w ogole to jakie bialko polecacie:>z gory dzieki za odpowiedzi:)

skateboard
03-05-09, 18:19
Volumaize to suplement brany podczas treningu. Zaczne go używać od jutra to dam znać czy się opłaca i jak działa. Mysle ze lepiej było by kupić No-Xplode dobra pompa i chęć do treningu. Ja kupiłem z ciekawości i będe brał razem z Xplodem. A biało jak dla mnie to zawsze produkty Optimumi i BSN syntha6 :]

zolw
03-05-09, 18:50
no wlasnie tez mam N.O xploda:)to napisz jak to dziala.

skateboard
09-05-09, 03:19
Moja opinia po 2 razach cwiczen z No Xplode i Volumaizerem jest taka ze starczy samo Noxplode. Jak wymieszalem te dwa specyfiki to potem caly dzien mnie glowa bolala. NoXplode, woda na treningu i obiadzik godzinke przd nic wiecej. Nie wiem jak wy ale ja sie boje uzywac NoXplode i podobnych produktow :pray: caly czas tetno sprawdzam :evil: I tak zeby 2 tematu nie zakladac napisze ze NoXplode jest dla mnie 100 razy lepszy od SuperPumpa250 po ktorym nie czulem zadnej roznicy.

KowalX
09-05-09, 10:06
Moja opinia po 2 razach cwiczen z No Xplode i Volumaizerem jest taka ze starczy samo Noxplode. Jak wymieszalem te dwa specyfiki to potem caly dzien mnie glowa bolala. NoXplode, woda na treningu i obiadzik godzinke przd nic wiecej. Nie wiem jak wy ale ja sie boje uzywac NoXplode i podobnych produktow :pray: caly czas tetno sprawdzam :evil: I tak zeby 2 tematu nie zakladac napisze ze NoXplode jest dla mnie 100 razy lepszy od SuperPumpa250 po ktorym nie czulem zadnej roznicy.

Ja właśnie biorę super pump 250 + sizeOn + aminokwasy i jest niezła jazda :rockon:

skateboard
09-05-09, 17:07
Co ty wiesz co to jest jazda :] Sprobuj NoXplode :] Superpumpa nigdy juz nie kupie. Rożne rzeczy inaczej na każdego działaja ja wole EXploda :whistle:

KowalX
09-05-09, 17:10
Co ty wiesz co to jest jazda :] Sprobuj NoXplode :] Superpumpa nigdy juz nie kupie. Rożne rzeczy inaczej na każdego działaja ja wole EXploda :whistle:

hmm..chyba nic nie wiem...
brałem... ;) też git

ale fakt mnie super pomp lepiej trzepie(tak na każdego inaczej) ,ale trzeba od razu 2-3 miarki ładować

wojtas3
09-05-09, 17:23
a ten NoXplode polecilibyście początkującym?

KowalX
09-05-09, 17:27
a ten NoXplode polecilibyście początkującym?

jak jesteś początkujący i musisz coś takiego brać to zarzuć nitro bolon 2
tamto chyba za mocno telepię

wojtas3
09-05-09, 17:59
tak bardzo początkujący nie jestem ale mam prace 2 zmianową i jak ćwiczę rano to przejebany trochę jestem tylko nie radźcie mi żebym pił kawę bo na mnie nie działa

KowalX
09-05-09, 18:38
tak bardzo początkujący nie jestem ale mam prace 2 zmianową i jak ćwiczę rano to przejebany trochę jestem tylko nie radźcie mi żebym pił kawę bo na mnie nie działa

Ja jestem zadowolony z super pomp250 + sizeOn