PDA

Zobacz pełną wersję : Vitalmax zielony



pietras86
03-05-09, 11:44
witam podobno ta kreatyna jest najlepsze ale nie mogę jej znaleźć!!! Proszę o pomoc, najlepiej link i ilość która warto kupić cena nie gra roli ;-)Oczywiście w proszku bo w kapsułkach nie chce:lol:

toxic
03-05-09, 11:45
ta kreatyna jest najlepsza na 1 raz :) zaraz ja znajde :)

ooo http://www.allegro.pl/item616411295_vitalmax_kreatyna_mikro_500g_mega_ma sa_odzywki_24h.html :)))

Fehu
03-05-09, 11:46
http://www.gksuple.pl/pokaz_produkt.php?idprod=75

Dałem Ci link do 500g bo 300 moim zdaniem nie opłaca sie kupować

pietras86
03-05-09, 12:04
Oki wielkie dzięki. Mógłby mi jeszcze ktoś powiedzieć na jak długi cykl to starcza?? I co polecacie na drugi cykl? można to łączyć z mutant mass?

toxic
03-05-09, 12:08
na drugi cykl mozesz jakies inne mono albo jak wolisz jabułczan np . CELLPUMP a mutant massa zawsze mozesz.

Symu
03-05-09, 12:24
Zastanawia mnie czmeu tak wszyscy uwzieli sie na tego vitalmaxa i mutant massa. O ile vital tani to mutant mass nie powala cena ani jakoscia ;)

adonis18
03-05-09, 12:31
Zastanawia mnie czmeu tak wszyscy uwzieli sie na tego vitalmaxa i mutant massa. O ile vital tani to mutant mass nie powala cena ani jakoscia ;)

Symu - dlaczego MM nie powala jakością. możesz coś wiecej powiedzieć/porównać z innymi??

jeśli chodzi o Vitala pierwsza lepsza, którą znalazłem:
http://allegro.pl/item616411295_vitalmax_kreatyna_mikro_500g_mega_ma sa_odzywki_24h.html
w sumie mono to mono - nieważne czy Vital, Universal czy Olimp, bo jeśli będzie na ciebie działać, to każde inne podziała.
elo

Ezachiel
03-05-09, 12:34
Zastanawia mnie czmeu tak wszyscy uwzieli sie na tego vitalmaxa i mutant massa. O ile vital tani to mutant mass nie powala cena ani jakoscia ;)

ja tam czesto słysze jaki to mutant dobry...

polecasz coś innego, lepszego?

Symu
03-05-09, 12:36
no wlasnie mono to nie mono:D Polecam crepure z kaizena, universala dla pewnosci ze wiesz co jesz. Niby vital ok ale jak moge doplacic kilka groszy i miec pewnosc ze wiem skad pochodzi mono i ze jakosc jest najwyzsza to wole to zrobic.

W MM moge Ci powiedziec tylko tyle że nie ma tego co na etykiecie w przypadku wegli ( czysta maltodextryna jest) , co stawia dla mnie pod znakiem zapytania reszte skladnikow . Niestety u nas kilka osob wypimpowalo mutanta bo swojego czasu byl tani i poleciala duza partia z Czech no i wszyscy to jedza.

Polecam cos z polskich firm bo cukier w zasadzie wszedzie jest taki sam ;) a mamy pewny sklad. Monster mass, mass xxl a ostatnio takze machine man z activlaba, ewentualnie mass active fitmaxa ale ten to glownie ze wzgledu an duzy wybor smakow :P

MolderDist
03-05-09, 12:44
Dokładnie Mutant jest przereklamowany.

Były badania robione o czym już dawno wspominałem - zamiast vitargo jest maltodekstryna! SKoro taki wałek polecaił to jak dla mnie produkt jest skreślony jak i firma.

Sam jem teraz GainBody Machine Man z Activlaba i polecam smak włoski bo jest najlepszy jaki dotąd piłem :lol: np. Monter Masa wanilie i inne smaki według mnie bije na głowe.

adonis18
03-05-09, 12:50
no tak, tylko że to w zasadzie sprowadza sie tak w 1 jak i w 2 przypadku do naszego subiektywnego postrzegania firmy/marki. teoretycznie skład powinien być w 100% zgodny z deklaracja producenta - jeżeli tak nie jest traci zaufanie klientów. pisze o tym bo różne rodzaje mono brałem i działały na mnie tak samo wiec IMO nie ma sensu przepłacać za Universala tylko brac 15zł tańszego Vitala czy 10zl Olimpa.

z MM też jestem zadowolony ale chętnie doczytam co i jak - zapodaj sznurka jak możesz do jakichś badań. z góry thx
elo

Symu
03-05-09, 12:57
Twój wybór, ja wolę dopłacić i znac jeszcze producenta surowca :)

Teraz tego nie znajdę bo to było info od jednego ze sprzedawców, a oryginalnie MM zostal wycofany w Czechach z powodu tych badań (przez lokalny sanepid) bo tam niezgodnosc z etykieta wlasnie to powoduje (u nas nie). Nie znajde linka bo słabo u mnie z czeskim .

Fehu
03-05-09, 17:15
Co do kreatyny... Jestem obecnie na cyklu tej kreatyny z vitalmax-a jest to mój pierwszy kontakt z ta firmą jak i ogólnie kreatyną, za krótko biorę żeby było ją czuć, ale nie podobało mi się to, że były w niej "grudki" no ale cóż może się i tak zdarza, ale musiałem ją przesiać przez sito może dużo tego nie było ale mnie irytowało

LeBron23LBJ
03-05-09, 20:03
grudki zazwyczaj oznaczaja to ze odżywka jest przechowywana w zlej temperaturze jak tak mialem z carbo bo trzymalem w miejscu gdzie bylo 12 stopni :|

MolderDist
03-05-09, 20:06
Ale grudki to poprostu zbrylenie i raczej nie umniejszają właściwościom produktu.

Fehu
03-05-09, 20:06
Ja przechowuje normalnie w ciemnym miejscu w temp. pokojowej,

Symu
03-05-09, 21:12
te latwo rozbialne grudki to kwestia czesto duzego rozdrobnienia produktu.

Te twarde zlego przechowywania.

wukio
03-05-09, 22:24
w mojej grudek nie zaobserwowałem... a też trzymałem normalnie, w cieniu, czasem się nawet zdarzyło, że zapomniałem o niej i zostawiałem w słońcu.

slim shady
03-05-09, 22:27
w mojej grudek nie zaobserwowałem... a też trzymałem normalnie, w cieniu, czasem się nawet zdarzyło, że zapomniałem o niej i zostawiałem w słońcu.
na dworzu mieszkasz ?

wukio
03-05-09, 22:34
a skąd taki wniosek? to już w domu nie można czegoś zostawić w cieniu albo na słońcu?xD

slim shady
03-05-09, 22:40
nie no żartuję, ale tak zabrzmiało jakbyś na dworzu ta kreatyne trzymał :P

wukio
03-05-09, 23:16
no potrzymuje czasami na polu, lepszy ma smak z pola ;D

lovelas69
03-05-09, 23:21
zielona kreatynka z vitala wypas ! swój pierwszy cykl miałem na niej i byłem/jestem mega zadowolony