PDA

Zobacz pełną wersję : Nadgarstek



19Radek47
03-05-09, 09:33
2 miesiące temu skręciłem nadgarstek ,kość byłą nie naruszona ,robiłem oczywiście zdjęcie. Lekarz z pogotowania kazał mi przykładać tylko suchy lód. Więc tak robiłem ,ale dalej bolał więc poszedłem do 2 Chirurga i on mówi ,że kości są całe i to problem mięśnia ,że coś tam nadwyrężony czy jakoś tak i żebym smarował maściami + solux . Więc smarowałem przez miesiąc maściami takimi przeciw zapalnymi ,właśnie trace drugą tubkę . Wejść na solux miałem 20 .

Proszę o poradę co jeszcze mogę zrobić bo już szału z nim dostaję ,ponieważ jestem bardzo aktywny fizycznie i chcę wrócić do swojej dyscypliny !.

Aha do tego przez miesiąc zawijałem bandażem elastycznym rękę . Ostatnio mniej bolał ,ale jak wstawałem z łóżka rano to nieświadomie oparłem się o nadgarstek i boli jak na początku . Proszę o rade ;(

pokoandloko
03-05-09, 17:26
siema. mi nadgarstek kiedys "wypadł" jak brałem sztange nachwytem na bica. było to ze 3/4 lata temu ale dalej czuje jak sie opre w nieodpowiedni sposób na nim. ja nie byłem u lekarza z nim- moze to był bład. teraz jak powale w gruche lub worek to next day musze owijac go bandarzem. skoro byłes i 2 chirurgów to pozostaje tylko czas, ktory leczy rany. pozdro

19Radek47
04-05-09, 14:49
Nic więcej nikt nie może powiedzieć ?