PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o stronie trener.pl ?



Blackphoenix
02-05-09, 22:29
Kilkakrotnie natknąłem się na stronę www.trener.pl, co sądzicie o tej stronie? Szczerze mówiąc trochę mnie kusi by spróbować, komentarze z tego co patrze są różne, dużym plusem jest ze wszystko jest dokładnie opisane i pokazane na animacjach. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia ?
Widzę że w treningach niema uwzględnionych predyspozycji uczestnika.
Stronka wydaję się profesjonalnie zrobiona :P ale kurde mimo wszystko abonament na 3 miechy kosztuje 100 zł, trochę szkoda mi kasy + karnet na siłownie. A z drugiej strony poczucie tego że wydałem na to kasę może bardziej mobilizować :D Jak sądzicie ?

slim shady
02-05-09, 22:37
szkoda kasy, lepiej poczytać artykuły napisane przez specjalistów coś samemu zrobić i dać do oceny, tak naprawdę to Ty znasz swoje ciało i wiesz co Ci potrzeba, internetowy specjalista zapewne poleci tym samym schematem jak do wielu

adonis18
03-05-09, 12:36
jak ktoś nie ma co z pieniędzmi robić i niechce mu sie poczytać podwieszonych tematów (dziwne - podwieszone najtrudniej znaleść ;) a o opcji szukaja - cóż - czarna magia...
niech płaci :twisted:

kacperek29
03-05-09, 12:40
Ciekawe jak wyglądają "Konsultacje z trenerem" o których jest tam napisane.

grzela
03-05-09, 12:45
j/w

Ty najlepiej znasz swoje ciało i swoje możliwości.
Czytaj, analizuj, śledź wszystkie informacje dotyczące tego sportu. Ucz się. Stwórz plan treningowy poparty zdobytą wiedzą oraz własną intuicją.Daj do oceny i nie bój się krytyki- w końcu osiągniesz sukces - Za darmo

Daj głodnemu rybę a naje się i po chwili znów będzie głodny.
Daj głodnemu wędkę i naucz go łowić ryby a już nigdy nie będzie głodny.

Aha a jak nie masz co z pieniędzmi robić to moge podać ci nr mojego konta:)

klocur
03-05-09, 12:56
po co ci tamta strona jak tu masz dobre forum ? ;]

Damian st-ce
03-05-09, 13:23
Tu też można zobaczyć animację jak wykonywać ćwiczenia....