PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie;)



galanter
02-05-09, 21:56
Witam!!! własnie koncze cykl na x-pandzie dymatize, łaczyłem go z mutand massem, mam teraz zamiar zrobic sobie przerwe 2,3 tygodniowa w tym czasie byc możę wezme tylko krete. moje pytanie dotyczy zakupu czegos nowego na pompe mase i energie podczas treningu czy ma ktos jakies propozycje? dodam ze na x-pandzie zrobiłem 1 cm w rece i 3 w klacie ale to pewnie tez duza zasługa zmiany teningu:) za kazda rade (dobra) bede wdziczny prosze o wasze sugestie. pozdrawiam!!!

MolderDist
02-05-09, 21:57
Robisz przerwe i stosujesz przy tym kreatyne?

slim shady
02-05-09, 22:03
§3.2 W treści umieść informacje o sobie:
wiek, wzrost, waga, wymiary, rekordy, staż treningowy, jak wygląda twoja dieta(czy ją masz), podaj ostatnie przebyte cykle (jeśli były), podaj swój cel, który chcesz osiągnąć, jeżeli prosisz o rozpiskę - podaj ilości suplementów/odżywek jakimi dysponujesz - ilość kapsułek/proszku oraz wielkość kapsułek.

jak pisałes kiedyś to sorry ale ja nie mogę wszystkich spamiętać, i nie wysyłaj nas do profilu, jak będą dobrze rozpisane prośby to dla nas będzie to 3 minuty roboty i dostaniesz szybko i sprawnie odpowiedź

galanter
02-05-09, 22:06
tak w pracy jest bardzo goraco i okrutnie sie poce biore krete zeby zatrzymac wode w organizmie, albo raczej mam taki pomysl bo narazie jeszcze nie skonczyłem cyklu na x-pandzie ale jesli macie jakis inny pomysł chetnie bym go przemyslal!!!

MolderDist
02-05-09, 22:07
Jaks ię dużo pocisz to poprostu uzupełniaj płyny. Pij więcej wody i tyle! Nie ma najmniejszego sensu w przerwie brać nadal kreatyne.

galanter
02-05-09, 22:12
wiek 24
waga 80
wzrost 175
biceps 41,5 41
klata 112
rekordy raczej ich nie robie bo mam tylko 110 kg ciezaru a to juz poszło
staz no tochyba juz 2 latka ale byla przerwa około 2 miechów
suple jakie bralem :
kreatyna , sizze up,glutamina
obecnie x-pand dymatize, mutand mass
nie kupiłem jeszcze zadnych nowych supli czekam na wasze rady narazie zamierzam skonczyc to co mam a podczas przerwy zakupic byc moze to co mi doradzicie

galanter
02-05-09, 22:14
za 8 godzin wypijam 2,5 litra wody czasami wiecej a do kibelka wogule nie chodze na hali jest ponad 40 stopni kazdy poci sie jak za przeproszeniem swinia

slim shady
02-05-09, 22:21
Ciągnięcie kreatyny nie ma sensu bo i tak tą wodę prędzej czy później wydalisz. Trzeba zregenerować organizm na następny cykl, żebyś miał jak najlepsze efekty. Ja bym poleciał na stacku przed treningowym i po treningowym i dawał jeszcze z 5 g mono(chyba że w stakach będzie odpowiednia ilość mono to odpada), po zakończeniu cyklu No booster + Bcaa w trakcie brania no boostera i po jego zakończeniu żeby powstrzymać spadki. Ale to moja wizja, mozliwe, że ktoś zaproponuje Ci coś lepszego.

galanter
02-05-09, 23:23
zazwyczaj masz dobre wizje a czy mugłbys mi polecic jakies konkretne produkty?

slim shady
03-05-09, 01:08
nie wiem jaką kwotą operujesz, ale na rynku jest duży wybór i trudno jest mi coś polecać, Bcaa z ActviLaba xtra polecam, zaczełem opakowanie no boostera hot blood ale jestem tak średnio zadowolony, spróbuję zwiększyć dawkowanie + 50%, storm jest teraz w przystępnej cenie w stosunku do ilości

galanter
03-05-09, 01:46
kwota która chce przeznaczyc nie jest okreslony poprostu chciałbym kupic kompletny zestaw który mi pomoze a ze sam sie nie znam zbyt dobrze dlatego prosze o rade reasumujac jestem wstanie wydac tyle ile bedzie trzeba tylko chcialbym miec chociaz cien pewnosci ze to co kupie bedzie dobre:)

galanter
05-05-09, 14:21
panowie chcialem odswiezyc temat bo moze ma ktos jeszcze jakies propozycje?