PDA

Zobacz pełną wersję : UWAGA na hydroxycuta



Symu
02-05-09, 11:27
WASHINGTON -- Consumers should "immediately stop" using Hydroxycut weight-loss products amid concerns they may cause jaundice and liver failure, the U.S. Food and Drug Administration said Friday.

The FDA has received 23 serious reports of health problems with Hydroxycut products and one death in a 19-year-old male who had used the weight-loss products, said Linda Katz, interim chief medical officer in the FDA's food safety and nutrition division.

The FDA strongly advises people against using 14 Hydroxycut products, Ms. Katz said. Iovate Health Sciences Inc. of Canada markets the products, also known as dietary supplements, as fat burners and energy-enhancers. Iovate representatives couldn't immediately be reached for comment.

The company has agreed to recall 14 of its Hydroxycut products. Other Hydroxycut products, such as Hydroxycut Cleanse and Hoodia, won't be recalled as the FDA said they contain different ingredients from the other products.

Vasilios Frankos, director of the FDA's dietary supplement program, said it's still unclear what ingredients in the products are harmful. The FDA is trying to get a better understanding of what ingredients, or combination of ingredients, is causing the liver damage. Other dietary supplements may contain similar ingredients.

The FDA recommends people call their physicians if they are worried about any damage caused by the products.

http://online.wsj.com/article/SB124119585491077697.html?mod=googlenews_wsj


W skórcie FDA dostało 23 raporty o problemach zdrowotnych po hydroxycucie i o 1 zgonie. Iovate wycofuje produkty HYDROXYCUT.

slim shady
02-05-09, 12:31
Ostro, jest inny skład niż napisali na opakowaniu, ciekawe co w tym siedzi, teraz będą mieli przesrane

Symu
02-05-09, 13:08
nie wiadomo czy to nie przypadek, nie od dzis wiadomo ze spalacze nie sa bezpieczne. ale ja doszedlem do wniosku dzisiaj ze przechodze w 100% na polskie suple.

007
02-05-09, 13:17
A ja właśnie mam HC hardcore i już pół opakowania zjadłem.

Jakieś propozycje aby zjeść to do końca i nie umrzeć ?

adonis18
02-05-09, 13:19
nie wiadomo czy to nie przypadek, nie od dzis wiadomo ze spalacze nie sa bezpieczne. ale ja doszedlem do wniosku dzisiaj ze przechodze w 100% na polskie suple.

ja też. hamerykańcy za dużo "wpadek" mają:evil:

poza tym w czasach kryzysu trzeba wspierać polskich producentów :lol:

elo

Prezydent_1c
02-05-09, 13:35
Na spalacze trzeba uważać :) Ogólnie ja boje się testować supli z US, bo jeśli niekiedy nie można być pewnym na lokalnym rynku czy skład się zgadza, to co dopiero w stanach gdzie każdy może wyprodukować supla chociaż nieraz wiadomo ceny są niższe itp itp...
Jak kolega wyżje napisał wspierajcie polskich producentów ! ;)

007
02-05-09, 13:37
przyszło mi na myśl teraz ;)

jak zacząłem brać HC to na drugi dzień miałem całe fioletowe zasinione usta takie suche, pomału to przechodzi ale dalej są spękane i jakieś dziwne,odwodnienie chyba nie wchodzi w grę bo 5-6 l wody dziennie pęka .

Jak myślicie to ma coś wspólnego z HC ?

Symu
02-05-09, 13:37
007 no właśnie trudno pwoiedzieć co to jest, czy jedna seria jest trafiona czy co. Ja bym nie zjadł ale to twoj wybor.

Z amerykanskich firm jedynei optimum i NOW mnie przekonuja.

007
02-05-09, 13:47
Po majówce lece z tym do sklepu niech typ kase oddaje ,dzięki Symu za info.

edit: proponuje podwiesić info w nagłówku forum

adonis18
02-05-09, 13:52
007 jak chcesz wszystko zjeść to IMO powinieneś zmniejszyć dawki i uzupełnić je np TSem Olimpu. ja bym tak zrobił. ewentualnie pij kawe przed treningami i używaj więcej przypraw. z resztą jeśli chodzi o diete to sam dobrze wiesz ocb. sine usta mogą być objawem schorzeń serca i układu oddechowego - ogólnie niedotlenienia organizmu. jeżli HC powoduje takie objawy to znaczy że działa w odwrotnąstrone niż powiniem. na chłopski rozum jeśli ma za zadanie przyspieszyć metabolizm to nie ma prawa zaburzać pracy serca/krwiobiegu czy płuc
nic innego mi nie przychodzi do łba
elo

Symu
02-05-09, 13:54
importer odpowiada za produkt i nie wiem czy w tym wypadku ci odda kase bo to tylko podejrzenia. rownie dobrze seria moz byc ok ja bym poczekal z tym az FDA cos napisze.

Ogolnie niestety ja tez kiedys chyba trafilekm na wkladke, bo z kolesiem mielismy lekko pojechane zoladki i watroby po gainerach :/ no i kilku innych suplach :P

slim shady
02-05-09, 14:48
007 ale po większości dobrych spalaczy są takie skutki jak napisałeś ... więc nie dramatyzujmy, nie wiadomo czy to był pojedyńczy przypadek bo jak wiadomo spalacze na ogół nie są przeznaczone dla każdego

Symu
02-05-09, 15:26
widze że w USA wzieli sie od razu za wycofywanie

Hydroxycut Regular Rapid Release Caplets
Hydroxycut Caffeine-Free Rapid Release Caplets
Hydroxycut Hardcore Liquid Caplets
Hydroxycut Max Liquid Caplets
Hydroxycut Regular Drink Packets
Hydroxycut Caffeine-Free Drink Packets
Hydroxycut Hardcore Drink Packets (Ignition Stix)
Hydroxycut Max Drink Packets
Hydroxycut Liquid Shots
Hydroxycut Hardcore RTDs (Ready-to-Drink)
Hydroxycut Max Aqua Shed
Hydroxycut 24
Hydroxycut Carb Control
Hydroxycut Natural

slim shady
02-05-09, 15:36
szok :P

Symu
02-05-09, 16:14
Na szczescie przy wyborze supli w Polsce jestesmy o 12 produktów bezpieczniejsi:D

007
02-05-09, 16:59
ryzyk fizyk

zmniejszam dawkę z 2x4 na 2x2 i szamam , a miałem podnosić na 2x6 :)

modelos
05-05-09, 18:41
ja bralem ten specyfik i nie powiem bo schudełem w ciagu 2,5 miecha 12kg ale ujemnym skutkiem były kucia w klatce piersiowej aż do takie momentu że musiałem się skulić:( może za szybko spadłem z masą ??

Symu
05-05-09, 19:36
może byc, ale ogolnie spalacze dla serducha nie sa obojetne. szcegolnie joha

fallenursus
05-05-09, 19:45
wyobraz sobie ze joha jest nielagalna w Kanadzie, a efredyna jak najbardziej legalna:)
orginalne hydroxy cut z efdera-masakra! jedne z najlepszych stymulantow jakei uzywalem.
lipo6 tez jest z joha o ile sie nie myle...

a tak na marginesie to moja 69cio letnia mama bierze hydroxycut, jak tweirdzi po jednej kapsie z rana zeby sie poprostu lepeij czuc.Podobno juz leci na tym od dosc dawna. nie weiem nie mieszkalem z rodzicami dobre 15 lat juz. . Tu fpizdu lekarze nawet to polecaja takim osoba. uhmmm moze dlatego mama wyglada j20 lat mlodziej...serio. :):twisted:

Symu
05-05-09, 19:50
Tam gdzies jest info ze sprzedaje sie tego 9mln stuk rocznie w USA wiec chyba to musi byc jakas narodowa tradycja. Bo nie wyobrazam sobie takiej ilosci jedneog spalcza.

Szczerze uwazam chyba efke za bezpieczniejsza niz johe choc to zalezy do tolerancji, jendo i drugie moze naprawd emocno zaszkodzic. Ja nie toleruje ani jedneog ani drugiego. Po efce 20 mg chcialo mi serducho wyskoczyc i sie pocilem jak skurczybyk, a po jet fuel malo zgona nie zlaiczylem. Nie tykam johy.

MolderDist
05-05-09, 21:20
Tylko że ta substancja co niby to powodowała to HCA, które występuje nawet w dużych ilosciach poskich produktów! Od dawna było badane, używane HCA i nikomu nic nie było!

Kurfa mi przychodzi tylko jedno na myśl - Ci goście co mają problemy z atrobom jestem pewny, że używali innych środków jeszcze, być może te sławbe "chińskie ziółka" lub łączyli hydroxycut z innymi substancjami.

Przez tyle lat HC jest na rynku i co? gówno!

Według mnie tak jak pisze ściema z tymi goścmi i tyle.

To moze być coś podobnego jak z MSM...

slim shady
05-05-09, 21:58
na pewno nie przez HCA bo by wycofali setki innych odzywek

MolderDist
05-05-09, 22:30
Mówie Ci, że z teog co się dowiedziałem to przez HCA.

Symu
06-05-09, 00:04
Ale HCA to jest tylko jedna hipoteza ktorej FDA jeszcze nawet nei staralo sie potwierdzic.

Muslcetech tak bez pewnosci ze cos jest na rzeczy nie zgodzilby sie na recalla to zbyt duze koszty dla nich, cos czuje ze bedzie afera. Pamietajcie ze raz juz muscletech zbankrutowal i z tego co wiem to przez pozwy klientow ;)

Jak byl recall batonikow orzechowych (ktore penwie u ans sa jeszcze w obrocie xD) to kosztowalo to kilkadziesiat milionow z tego co pamietam .

MolderDist
06-05-09, 16:13
A oco chodziło z tymi orzechami?

Symu
06-05-09, 16:24
dokladnie nie wnikalem, ale cos orzechy byly zanieczyszczone i kilkaset firm ktore uzyly chocby troche ich musialo wycofac produkty . Nie musze mowic jak ze penwie byli wkurw...:D Nie wnikałem w to bo batonow nie jadam a pewnie ich anwet w Polsce nie ma. Pamietam tlyko ze wsrod firm produkujacych suple byl chef jays.

Symu
06-05-09, 16:28
a nie to jednak moglo byc wazne bo teraz widze ze tam byly tez MLO i met-rx . No nic miejmy nadzieje ze nie ma tych batonow na rynku :D

NIKOLIS 168
13-05-09, 09:54
Kurde co z tymi spalaczami się dzieje ;/
Właśnie miałem zamawiac HYPERDRINE bo z relacji wielu osób wynika że to mega kosa, dużo większa niż Venom i Thermal, ale narazie się wstrzymam:)

Piorun
13-05-09, 12:48
im cos skuteczniejsze tym szkodliwsze bo ma w sobie wiecej chemii

Jasnne mozna sie odchudzac na spalaczach ale po paru takich cyklach watroba do wymiany

Symu
13-05-09, 13:02
HC jest podobno 100% naturalny..

Thermal nei jest mocny , a hyperdrine to kolejny wynalazek cybera dlatego jezeli nie szkoda wam zdrowia ladujcie smialo :D

pastor
23-05-09, 17:58
miesiąc temu skonczyłem kuracje na Hydroxycut Hardcore i żyje, brałem z kumplem i on też nic nie narzekał :) i nie odczułem osobiście żadnych dolegliwości. Brałem troche inaczej niż na opakowaniu zrobilem piramide :
2x1 przez 2 dni
2x2 przez 2 dni
2x3 do konca

Myśle że musiała iść partria jakaś szkodliwa, lub zanieczyszczony któryś składnik
albo chamburgery jadły co popadnie ile popadnie i nie ćwiczyły brały Hydroxycut Hardcore i myślały że schudną :surprised: a organizm tego nie wytrzymał

Symu
23-05-09, 23:20
trzeba zakladac tez opcje że mogli np. laczyc to z paracetamolem, alkoholem czy innymi. ciezko powiedziec.

hiszpanq
06-06-09, 18:31
Od kilku dni biore Hydroxycut'a Hardcore i nie odczuwam jakiś wielkich problemów. Wydaje mi się, że efekty mam podobne, albo ciut słabsze niż na Animal CUTS, ale to kwestia czasu - zobaczymy do końca. Póki co wszystko idzie w dobrą stronę :)

hiszpanq
13-06-09, 20:42
Widzieliście najnowszy artykuł na temat Hydroxycut'a ?
http://www.sfora.pl/Uwazaj-Te-pigulki-odchudzajace-moga-zabic-a7741-0#comment-207135

MolderDist
11-07-09, 22:34
Coś mnie doszły słuchy, że kwas usninowy może być szkodliwy i teraz FDA to sprawdza, jednak nie wiem czy on był w Hydroxycutcie? Jak tak to prawdopodobne, że to przez to.

ratak
27-11-09, 16:01
Potwierdza się opinia, ze na suple z US trzeba uważać. Generalnie rynek rozrósł się do takich rozmiarów, że naprawdę łatwo o jakiś głupi zakup. Najgorzej to radzić się znajomych nadmiernie rozrośniętych w bardzo krótkim czasie- oni wszystko połkną :) Trzeba zaopatrywać się tylko w sprawdzonych sklepach i uważać na wszelkie "nowości".