PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase z meta...



Koksiarski
01-05-09, 22:46
Witam ;)
Wiek : 16
Waga : 90 kg
Wzrost 188 cm
Cel diety: Przytyc masa miesniowa ;)

Chcialbym aby mi ktos ulozyl idealna diete do Metanabolu. Problem jest jedynie taki ze kiedys wazylem 140+ kg , schudlem i waze na dzien dzisiejszy 90 kg troszke miesni ale tez TROSZKE skóry po chudnieciu... Chcialbym na tej mecie sie ladnie wyrobic aby przez caly trening mi wszystko w miesnie poszlo a nie chce przytyc tluszczowo... Bylby w stanie ktos mi napisac swietna diete? Na prawde mi na tym zalezy bo sam nie posiadam praktycznej wiedzy na temat diety na mase miesniowa z metką...

Dziekuje i pozdrawiam ;)

007
02-05-09, 07:23
Przed treningiem metka cebulowa + ryż a po treningu łososiową + kasza ;)

Wiki
02-05-09, 08:03
Nikt Ci diety idealnej nie ułozy, sam znasz swoj organizm i Ty najlepiej wiesz co bedzie dla niego najlepsze.
Zakładam ze jestes endomorfikiem, bo oni najszybciej tyją i nie koniecznie na mieśniach, bo wazyles 140kg.
W takim razie nie polecam typowej diety high-carb, tylko zbliansowaną na 4gB/kgc; 5gW/kgC XgT/kgc - Białka musisz wcinać bardzo dużo 3-4gB/kgc. Tłiuszczem regulujesz zapotrzebowanie. A węgle niech zostaną na typowej 5ce :)

Ułóż diete, potrzymaj tydzien dwa, zobacz czy tyjesz na mięsie czy na tluszczu i wstaw korekty.

Wiki
02-05-09, 21:10
Hehe, ale mogłby jeszcze łatwiej...
Chudnąc na clenbuterolu
A dopiero potem meta i masa :)

Damian st-ce
03-05-09, 10:35
Sorry za offtop... ale sama nazwa tematu jest rozpierdalająca.... ;)