PDA

Zobacz pełną wersję : Spis wszystkich cwiczen i nietylko tych najbardziej popularnych.



hans87
30-04-09, 13:34
Nie wiem czy takie cos juz jest na forum, ale raczej nie. Dobrze by było zrobić "temat" z wszystkimi cwiczeniami tymi niestandardowymi tj. np. box squat, push press, rumuński martwy ciąg, dipsy itp. Uzytkownicy pisali by w temacie nazwe cwiczenia i wstawiali link do filmiku (youtube) który "obrazowałby" jak wykonywac poprawnie to cwiczenie.

Wiadomo ze aby rozwinąc i zbudowac umiesnioną sylwetke nalezy urozmaicac swoj trening chociazby wprowadzając do niego "inne", wczesniej nie stosowane ćwiczenia. Stąd ten temat byłby bardzo przydatny dla forumowiczów. Gdy nazbiera sie wieksza liczba ćwiczeń wraz z linkami, moderator działu trening mógłby uporządkować je dzieląc je na ćwiczenia na poszczegolne partie.

Wiem ze juz jest taki temat w dziale trening, w którym sa linki do cwiczen, ale tam sa tylko ćwiczenia te standardowe, które wszyscy dobrze znają.
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Fehu
30-04-09, 15:28
Ogólnie uważam, że obecny temat w treningu jest dość ubogi można by było dodać parę nowych filmików z ćwiczeniami, ale ktoś kto by sie tym zajął musiałby sam mieć b.dobrą technikę żeby mógł zweryfikować filmiki ( a to łatwe może nie być) bo wklejać filmik gdzie gość nie poprawnie wykonuje cwiczenie to bezsens

hans87
30-04-09, 17:29
racja ze obecny temat z treningami jest ubogi, wiec mozna by go uzupelnic, a co do tych filmików to sa na youtube takie na ktorych cwiczenia wykonuja zawodowcy

galanter
30-04-09, 17:54
jak dla mnie bardzo dobry pomysl czesto trafiaja sie pytania jak poprawnie wykonywac cwiczenie i tutaj kazdy zainteresowany znalazłby podpowiedz:)

slim shady
30-04-09, 17:58
temat można założyć i sprawdzić co z tego wyjdzie

Voice666
02-05-09, 17:42
Też jestem za.