PDA

Zobacz pełną wersję : Wojsko zawodowe



Miodowar
30-04-09, 09:34
Jest tu moze jakis zawodowy zołnierz?

bo mam kilka pytań:)

//pzdr

Miodowar
30-04-09, 14:56
jak to wogule wyglada w wojsku jak jestes zawodowym... tzn czy jestes caly czas skoszarowany jak np w wosjku zasadniczym czy dojezdza sie na 8 godzin (lub wiecej) na jednostke a pozniej do domu?

//pzdr

klocur
30-04-09, 15:14
ja mam kolezanke ktora ma ojca - zawodowego zolnierza, i z tego co mowila ojciec prawie zawsze siedzi w domu, jednostke ma w tym miescie gdzie mieszka, normowany czas pracy itp. wiec chyba nie jest zle ;] chociaz to pewnie zalezy od stopnia

Nyczek
30-04-09, 15:41
tak zalezy od stopnia jak jest juz dlugo w armi to poprostu ma papierkowa robote albo jest skierowany po znajomosci na jakas dobra fuche.Na samym poczatku gdy wstepujesz do armi zawodowej w domu bedziesz bywal zadko czeste wyjazdy , szkolenia.Ja ogolnie mialem isc odrazu po maturze na szkole podoficerska i po 11 miesiacach bym wyszedl jako kapral ale moj ojciec jest majorem juz emerytowanym i poradzil mi poprostu zebym poszedl na studia a pozniej staral sie na szkole oficerska tez 11 miesiecy ale wychodzisz jako podporucznik wtedy oczywiscie beda szkolenia dodatkowe ale bedziesz mial wiecej czasu dla siebie.

Miodowar
30-04-09, 17:56
to ja nie wiem ... taki jeden gostek ktory mieszka tam gdzie ja jest w wosjku juz ze 7 lat i przyjezdza do domu tylko nma wakacje wiec nie wiem

Miodowar
30-04-09, 18:04
PS a przyjmują teraz? ... bo podobno reklamują a nie przyjmują

klocur
30-04-09, 19:00
nie przyjmuja, przynajmniej w tym roku zawieszona jest rekrutacja we Wrocku. co do innych szkol to nie mam pojecia

MhL
30-04-09, 21:25
nie przyjmuja, jedynie Deblin - cudem tylko.

klocur
30-04-09, 21:35
wg mnie skur**synstwo !! wogole nie licza sie z tymi chlopakami ktorzy nastawili sie na ta szkole od dawna albo marza o niej od malolata by w kwietniu - kiedy juz nigdzie indziej nie mozna papierow skladac - dowiedziec sie ze lipa i ci decydenci maja wszystko w dupie. a goscie musza czekac rok i nic nie robic... brak slow

wil-qu
30-04-09, 21:38
w Katowicach też przyjęć nie ma !!

kaaamil
30-04-09, 21:51
Białystok przyjęć również nie ma.

Miodowar
30-04-09, 22:48
o kur*a

Marcinek
30-04-09, 23:20
na budowe za to przyjmują.

Miodowar
01-05-09, 19:34
do słuzby wieziennej tylko po znajomosciach!!

cos wam powiem dawałem niedawno podanie do wieziennictwa ... zadzwonili do mnie po okolo 4 miesiacach i wyslali mnie na test sprawnosciowy... test zdałem na piatke czyli maksymalnie jak mozna bylo a oni po miesiacu przyslali mi list ze sie nie dostalem.
kolega oddał podanie 4 miesiac pozniej nic ja i mial test sprawnosciowy ze mną... ledwo go zaliczyl a juz po tygodniu dzwonili do niego i wyslali go na nastepny test.

zal.pl

//pzdr