PDA

Zobacz pełną wersję : geiner / biłko



wanted222
29-04-09, 22:22
mam pytanko czy do geinera powinienem coś dołożyć by nie tracić tych węglowodanów przy treningach wytrzymałościowych takich jak KANADYJKARSTWO ( rodzaj kajakarstwa ) wiec sport wytrzymałościowy ... ;)

wanted222
30-04-09, 13:59
jakieś BCAA ? ludzie pomocy ... ;]

niewula
30-04-09, 15:14
mam pytanko czy do geinera powinienem coś dołożyć by nie tracić tych węglowodanów

troche tego nie rozumiem ale mniejsza o to
masz takiego gainera jak np vitalmax 2 ktory ma juz w sobie bcaa i tauryne i inne dodatki wiec mysle ze sam by ci wystarczyl mozesz ewentualnie wziasc bcaa dodatkowo

wanted222
30-04-09, 20:00
aha ja mam mutant mass a te BCAA co robi ??

Speedie
30-04-09, 20:21
Co robi BCAA?? dużo dobrych rzeczy:P

a więc:
Anabolic BCAA System został dodatkowo wzbogacony o wit.B6, zwiększającą przyswajanie aminokwasów oraz taurynę, która blokuje wytwarzanie serotoniny dzięki czemu wzrasta znacznie wytrzymałość wysiłkowa.

to po pierwsze
dalej:
są paliwem dla mięśni i źródłem energii która wyczerpuje sie podczas intensywnego treningu

Zastosowanie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach przed rozpoczęciem treningu prowadzi do odbudowy uszkodzonej tkanki mięśniowej zanim nastąpi jej redukcja.

pomagają przy odnowie białek mięśniowych
wpływają na wydzielanie hormonu wzrostu (HGH) oraz insuliny, bardzo silnego hormonu anabolicznego
hamują proces powstawania tłuszczu zapasowego co korzystnie wpływa na jakość uzyskiwanej muskulatury

No to by było na tyle:) większość info znalazłam na hellhoundzie przy opisie BCAA Treca

Pozdro