PDA

Zobacz pełną wersję : MUSCLETECH NITRO TECH HARDCORE i UNIVERSAL STORM



ponkol87
29-04-09, 20:08
Witam ćwiczę od około miesiąca i kuzyn który dość długo ćwiczy namówił mnie na odżywki takie jak w temacie chciałem się was zapytać o ich dawkowanie on mi kazał je brać taj

dzień nie treningowy : na czczo storm i po jakieś pół godzinie białko
dzień treningowy na czczo storm i puźniej białko i następnie po treningu storm posiłek i białko

Mam jeszcze jedo pytanie gdy nabiorę już troszkę masy jakimi były by najlepszymi odżywkami do zażywania na rzeźbę i siłę pozdrawiam

Sosna91
29-04-09, 20:11
kurcze szacun, jak Ci sie udalo tak długo bez odżywek jechać?
Podaj wzrost wage wymiary to Ci powiemy czy w ogóle jest z czego rzeżbic bo chyba myslisz ze w 2 miechy dojdziesz do sylwetku upragnionej.

te odywki według mnie dużo za mocne jak na początek a staz niski wieć jaa bym nie bral.

regan14
29-04-09, 20:16
minimum mysle ze 10 miechow i mozesz zaczac brac jakies suple.
teraz to nawet szkoda twojego potencjalu

ponkol87
29-04-09, 20:27
wzrost 185cm waga 86kg

ponkol87
29-04-09, 20:28
Generalnie dopiero zaczynam i głównie mi chodzi o rzeźbę wiem że w dwa miesiące nic nie zrobię ale czeba coś w końcu zacząć ze sobą robić :)

lovelas69
29-04-09, 20:41
trzeba być idiotą żeby takie suple brać po ok. 1 miesiącu na siłce... Ty się nawet na te najprostsze formy suplementów nie nadajesz a co dopiero na stacki typu storm ! Jak dla mnie żal temat- idź chłopie ogarnij się na siłowni a nie odżywkami będziesz się faszerować...

niewula
29-04-09, 22:09
chyba cie kuzyn nie lubi...