PDA

Zobacz pełną wersję : HMB, BCAA... parę pytań



D3
29-04-09, 18:52
Czołem,

mam proste pytanie. Zażywam HMB już od paru miesięcy i chciałem się dowiedzieć czy jeśli będę robił cykl na masę z kreatynką (dokładniej zielonym monohydratem z Vitalmaxa) za parę miechów to mogę zostawić HMB i dodać dodatkowo do tego BCAA? Czy w ogóle taka kombinacja trzyma się kupy? :lol:

slim shady
29-04-09, 18:54
Jeżeli zdecydowałeś się założyć nowy temat, koniecznie podaj te informacje:

§3.1 W temacie napisz, czego on dotyczy



§3.2 W treści umieść informacje o sobie:
wiek, wzrost, waga, wymiary, rekordy, staż treningowy, jak wygląda twoja dieta(czy ją masz), podaj ostatnie przebyte cykle (jeśli były), podaj swój cel, który chcesz osiągnąć, jeżeli prosisz o rozpiskę - podaj ilości suplementów/odżywek jakimi dysponujesz - ilość kapsułek/proszku oraz wielkość kapsułek.

D3
29-04-09, 19:00
Ok przepraszam.

Wiek: 23 lata
Wzrost: 178cm
Waga: 77,5kg
Rekord: na razie wstyd mówić...
Staż treningowy: rok, ale porządne przykładanie się od ostatnich 5-6 miesięcy
Dieta: http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18237&page=7

Obecnie robię cykl FBW redukcyjny (zacząłem) pod okiem 007, poprzednio cykl na siłę splitem.

Suplementy jakie obecnie posiadam i zażywam są podane tutaj:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18237&page=7

slim shady
29-04-09, 19:08
teoretycznie trzyma się kupy ale jestem zdania ze Bcaa przy masie nie jest koniecznością bo nadwyzka kaloryczna z diety wystarcza

to pisałem odpowiedź do 1 postu, tam napisałas cel masa a tu redukcja, przy redukcji polecam bcaa a kreatyna jak juz to w małych dawkach jako antykatabolik

Pozdro

D3
29-04-09, 19:22
Nie zrozumieliśmy się ;)

Teraz robię cykl w celu zredukowania tkanki tłuszczowej... zgadza się.

Jednak z faktu, że lubię wybiegać myślami w przyszłość (bo w niedalekiej przyszłości chcę robić masę) to chciałem się dowiedzieć, czy HMB można połączyć z BCAA, czy to się nie wyklucza i taka kombinacja ma ręce i nogi. HMB wiem, że należy brać długo, aby widzieć efekty i dlatego nie chciałbym z niego rezygnować.

slim shady
29-04-09, 19:26
1 antykatabolik w zupełności wystarczy ;) nie wykluczaja się te środki tylko szkoda kasy na dwa na raz jak jeden będzie wystarczająco działał,