PDA

Zobacz pełną wersję : 2 cykl...



koloman
29-04-09, 15:42
Witam, planuje zrobić 2 cykl po przerwie. Na 1 cyklu brałem mono + CP, ale CP jeszcze mi zostało. Efekty można powiedzieć całkiem całkiem, dietę starałem się cały czas trzymać! Wiek:16 Staż: hmmm można powiedzieć, że około rok półtora (z przerwami). I tu mam do was pytanie co byście poradzili na 2 cykl? Mile widziane ew. jakieś dodatki (glutamina, bcaa, witaminki itp.)

fallenursus
29-04-09, 15:55
Witam, planuje zrobić 2 cykl po przerwie. Na 1 cyklu brałem mono + CP, ale CP jeszcze mi zostało. Efekty można powiedzieć całkiem całkiem, dietę starałem się cały czas trzymać! Wiek:16 Staż: hmmm można powiedzieć, że około rok półtora (z przerwami). I tu mam do was pytanie co byście poradzili na 2 cykl? Mile widziane ew. jakieś dodatki (glutamina, bcaa, witaminki itp.)

gluta i multiwitaminy powinny byc brane caly czas moim zdaniem. Gluta uodparnia organizm. bcaa przydaja sie jaknajbardziej w fazie redukcji.na muj rozum na masowke bcaa i wogole aminki sa zbednym wydatkiem.Jesli kreta na ciebie dobrze podzialala, to i drugim razem rowniez powinna tak samo zadzialac.zmien sobie troche trening, moze pododawaj lub pozmieniaj kolejnosc cwiczen, jesli masz jakies zastoje i bedzie gites.

niewula
29-04-09, 16:28
na drugi cykl mozesz wziasc jabczan

*TERRORBLADE*
29-04-09, 16:35
albo spróbój nitrobolon'u :P

koloman
29-04-09, 16:39
A można brać jabłczan + mono?

pimols
29-04-09, 16:51
A można brać jabłczan + mono?
mozna :)