PDA

Zobacz pełną wersję : opinia o OLIMP GAINER MCT



ErWeider
28-04-09, 21:01
znalazlem na allegro 4kg OLIMP GAINER MCT za 90zl
jadl ktos warte kasy? widze ze ten gainer ma wiecej bialka nic bolic 6000 wiec wyglada na lepszy a jest tanszy ;]

pablo91prg
28-04-09, 21:38
Wg mnie warto, co prawda tego gainera nie jadłem, ale jadłem Gain Bolica z Olimpu i byłem zadowolony. Zresztą to tylko gainer, jak masz konkretną dietę to do uzupełnienia bankowo wystarczy.

Sosna91
28-04-09, 21:41
gain bolic to gowno nie wiem jak mozna go tknac, dawniej zjadlem go 2kg i ok ale teraz jak pysk przyzwyczailem do monster mass to jak kupilem 1kg tak na odczepnego bolica to myslalem ze zwymiotuje, smak lipa, rozpuszczalonsc lipa, i sklad lipa.

MCT juz lepszy wiec mozesz brac,

pablo91prg
28-04-09, 21:46
Smak lipa, rozpuszczalonoć lipa? Każdy twierdzi inaczej(mnie np. smakował), z braku laku Gain Bolic nie jest taki najgorszy. Wiadomo, nie umywa się do Monster Massa czy tam innych Weiderów.

Co do składu, wcale nie wydaje mi się, by był gorszy od wielu innych gainerów cenowo gorzej się prezentujących.

*TERRORBLADE*
29-04-09, 09:43
ja wciagłem jakis czas temu waniliowego mct ;P

smak: elegancki
rozpuszczalność: no tu już gorzej xD ,ale bywało gorzej hehe

no troche go różni od gb ... przykładowo 6g proteinek w 100g produktu więcej .

LeBron23LBJ
29-04-09, 15:17
no mct ciekawy, za ta cene ja bym bral, gainbolica unikalbym jak ognia, gain bolic to prawie carbo

luo
29-04-09, 15:18
z tego co słyszałem to niejest mct najgorszy, tym bardziej że cena zachęca;)
gain bolic to syf, raz kupiłem 4kg i więcej niemam zamiaru
pozdr

ErWeider
29-04-09, 15:26
gain bolic jadlem i bylem zadowoolny wedlog mnie smak lepszy do monster mass ale nie oto mi chodzilo tylko o gainer mct z olimpu

Sosna91
29-04-09, 16:08
tak odbiegajac od tematu to dla mnie GB jest za słodki i nie w ogóle jakiśtaki sypki, kurzy się cały pokój jak go wsypuje :D Generalnie poki nie jadłem lepszy to uważałem że daje rade ale teraz już wiem za co się płaci więcej :)