PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobić?



slowik
05-12-06, 21:49
Witam. Mam problem przed wakacjami wyciskałem 95kg na ławeczce poziomej i wróciłem do treningu w połowie pażdziernika i maksymalnie mogłem wycisnąc 80kg. Myślałem że to tylko chwilowe po wakcjach i szybko to nadrobie jednka dzisiaj jest 5 grudnia a ja nadal nie mogę wycisnąc wiecje niż 80kg. Ćwicze w poniedziałek , wtorek, czwartek i piątek. Reszta parti mięśni rozwija sie normalnie. Moglibyście mi rozpisać jakiś trening? Mój staż wynosi 2 lata.

Kakashi
05-12-06, 21:53
masz diete??
mam ten sam problem:D przed wakacjami wyciskałem 100 kg na klate teraz wycisnołem 90 ale juz czuje ze zaniedługo 95 bedzie moje:D no wiec musisz cwczyc i czekac...dobry trening dieta moze jakies odzywki...i bedzie dobrze:D pozdro

bejnar
05-12-06, 21:57
systematyczność to w tym sporcie podstawa :) nie trenujesz to spada :P normalka

jonasz7
06-12-06, 12:21
Nir bylo trzba tyle pić w wakacje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale tak serio to musisz ćwiczy ćwiczyć i ćwiczyć a dojdziesz do tego jak było ja też nie ćwiczyłem w wakacje i spadło mi ale już jest dobrze.
ĆWICZ ROŚNIJ
pzdr.

slowik
06-12-06, 16:49
Dzieki za rady. Ale ja nie mogę nadrobić tego od połowy pażdziernika. Więc to chyba coś więcej. Może zmniejszyć obciązenie żeby klata odpoczeła . Teraz robie na klate 12,10,8 i ostatnią serie 70kg a 80kg ciężko mi wycisnąć. Podajcie jakieś porady trningowe.

jonasz7
06-12-06, 20:31
No możesz spróbować robić typowy trening na siłe.
np. wyciskanie sztangi na płaskim I ser. 8 powt (65kg.) II ser. 6 powt (70 kg.) IIIser. 4 powt. (75) IV ser. 2 powt. (80kg. wymuszane) Może to coś tobie pomorze a jak nie to walnij sobie jakąś krete i wtedy się zobaczy.
pzdr.