PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta płynna



Sliski
27-04-09, 17:50
cześć


Mam prośbę, mam szczękę na szynach, czyli całkowicie zaciśnięte zeby, jedynie płyny gęstości jogurtu pitnego max przejdą między zębami, i tak przez miesiąc...

co miksować by wyjść na zero przynajmniej? już 3 kg w tydzień mi spadło...

Z powodzeniem stosuję zupa (rosół najczęściej) + pierś + makaron. Wszystko w blenderze. Tylko wiadomo, tego mięsa to tylko kawałek, makaronu troche bo inaczej za gęste... a i tak wychodzi wielka porcja i po 2 kubkach żołądek zapchany...

Płatki owsiane z mlekiem próbowałem, ujdą, ale to po jednej szklance tego mdli. Miksowałem twaróg + banan + mleko. Ale nie będę miesiąc na kilku produktach się opiewał.

Czytałem na innym forum o tyńczyku + Cola, dzisiaj wypróbuję :D


Jakieś pomysły co można miksować by jako tako smakowało?

naturalnie do każdego "szejku" daję oliwy.

Kupiłem gainera, zawsze to jakaś pomoc też...

wojtas3
27-04-09, 17:55
no pija gainera i koniecznie odzywkę białkową kto cie tak załatwił:silenced: jakiś zbój?:evil: czy wypadek :silenced:

Sliski
27-04-09, 17:58
jakiś łysy gość. od tyłu z zaskoczenia prosto w szczene, w środku dnia na ulicy, to trzeba mieć w głowie... :)

idę próbować co to wyjdzie z tuna + cola...

Rynju
27-04-09, 18:48
tunczyk + cola, piers + cola :)

Sliski
27-04-09, 19:02
Właśnie duję tuna + colę

średnio mi pasuje, ale to co mam wmuszę w siebie. Dałem puszkę Coli i niecale 100g tunczyka (z puszki z olejem).

Z kurakiem powinno być lepsze :P

Jeszcze jakieś propozycje na moje menu? :P

Sosna91
27-04-09, 19:12
łooo ja to bym rzygał jak nie wiem po czymś takim :D ciekawe jak u Ciebie wlasnie odwrotnie, jakby Ci przyszlo sie <rzygi> ;p

no ciężko coś wymyślić, tuńczyk to lepiej z woda bym dal bo z cola to nie bardzo,

serek wiejski probowales?

Sliski
27-04-09, 20:52
hmm serek wiejski zmiksować z czym? może dżem albo miód?

Jutro wypróbuję :D

Sliski
02-05-09, 22:20
Jakoś żyję i mam się dobrze, na wadze już nie tracę (tylko przez ten szpital ubyło kilka kg)

3x dziennie 70-100g gainera + 100g twarogu + banan (nie zawsze) + orzechy + oliwa + 300ml mleka. Blender, wziuuuu i mamy ponad pół litra mega posiłku :)

do tego 3-4 razy dziennie zupa miksowana, czyli rosół na tłusteej kurze (ew pomidorowa, ogorkowa...) + trochę makaronu + jajko (ugotowane, surowe nie przechodzi mi) + pierś z kurczaka + oliwa. Blender czyni cuda, wychodzi żółta zupa która naprawdę dobrze smakuje (choć mi już brzydnie, ale nie jest źle).

Do tego lubię sobie w mleku miksować słodycze, czekolada, snickers itp, wychodzi pyszny koktajl.
Skrzynka jabłek, marchwi, pomaranczy, awokado + sokowirowka i mamy źródło witamin.

na jogurty patrzeć nie mogę (w szpitalu na tym jechałem)

skajłoker
02-05-09, 22:55
zmiksuj banana 250g twarogu z 250ml mleka i kakao ja takie pije codziennie zajebiste w smaku pozdro

Sliski
03-05-09, 09:30
Arus, sprawa z urzędu się toczy, leczenie powyżej 7 dni, prokurator sam wchodzi :)