PDA

Zobacz pełną wersję : Co powiecie



Sadownik
05-12-06, 17:21
ćwicze ponad miesiąc
staram się cwiczyć rgularnie ale nie zawsze wychodzi :mrgreen:


jeżeli możecie to skomentujcie

i takie pytanie z czym najlepiej połaczyć monster mass żeby był najlepszy efekt bo mam zacząć zamiar coś brać

ziomal
05-12-06, 17:40
Jak na miesiac to naprawde niezle:)

aruss1991
05-12-06, 18:23
no nawet fajne to masz, zamontuj jeszcze klate

Sadownik
06-12-06, 17:22
klata raczej cięka to wole sie nie chwalic ja nie ma czym

saper
06-12-06, 17:33
:cool: Skoro masz staż 1 miesiąc daruj sobie odżywki odłóż na póxniej trenuj na suchu do moment aż zauwazysz że twoje mięsnie "stoją" wtedy zacznij brać żeby je odzywić jak systematycznie bedziesz ćwiczyć to w lutym/marcu możesz już zacząć brać bo teraz to będą słabe efekty :razz:

damiano
06-12-06, 21:41
no plecki spoko.a to tylko na plecy cwiczysz.czy poprostu gdzie indziej jestes slabiej umiesniony

Kakashi
06-12-06, 21:45
no całkiem całkiem jak na miesiac:D tylko ze jeszcze długa droga przed toba:D

Sadownik
07-12-06, 07:33
ćwicze ogólnie całą górną partie ciała
ale klata narazie cieka łapa też jedynie te plecy jakos wygladają :smile:

aruss1991
07-12-06, 12:06
saper ma racje, narazie nic nie bierz i cwicz na sucho, sam cwicze od nie dawna i nasłuchałem sie juz sporo o odzywach, zaczynam cos brać, po jakims 4 miesięcznym stażu conajmniej, radze zrobić podobnie, pozdro


pomogłem.. nie wahaj sie, daj sog'a

Sadownik
14-12-06, 08:15
saper ma racje, narazie nic nie bierz i cwicz na sucho, sam cwicze od nie dawna i nasłuchałem sie juz sporo o odzywach, zaczynam cos brać, po jakims 4 miesięcznym stażu conajmniej, radze zrobić podobnie, pozdro



a ja uważam odwrotnie

skoro moje mieśnie teraz rosną to dlaczego ich dodatkowo nie odżywić jakąś odżywka
a ja o odżywkach nasłuchałem sie czytałem i studiowałem to wszystko jakieś 2 lata ale jakos nie miałem chęci do ćwiczeń

Kakashi
14-12-06, 15:50
skoro moje mieśnie teraz rosną to dlaczego ich dodatkowo nie odżywić jakąś odżywka
poniewaz musisz wykorzystac swój naturalny potencjał...wtedy przestaniesz w koncu rosnac,....i bierzesz kreatynke i rośniesz dalej:D taka jest naturalna kolej rzeczy:D pozdro:D

P4l4d7n
17-12-06, 00:48
Gainer najlepiej brac od samego poczatku. Po 4 miesiacach mozna zaczac myslec na takimi rzeczami jak kreatyna, tauryna...

SoPeL
25-12-06, 22:48
chlopie plecki masz OOHOOOOHOOO.

exenone
01-01-07, 23:38
Narazie dość cienko...nie bierz żadnych odżywek tylko jedź na sucho jakiś czas i nie olewaj treningów...jest to najważniejsza część rozwoju twoich mięśni dodaj diete bo to również podstawa...narazie twoje mięśnie rozwijają się same, więc wykorzystuj swój ,,naturalny potencjał'' jak napisał radar i nie łap się na odżywki...na to jeszcze będziesz miał czas...narazie ćwicz...powodzenia!!