PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie z ciekawości



sts
26-04-09, 19:05
no więc tak czy suple , odżywki po jakimś tam czasie blokują bo nie raz już się spotkałem z taką opinią odpowiedzią,wypowiedzią że jak się za dużo bierze to w końcu można się zablokować i potem już dupa nic nie pomoże (chodzi że nie potem nie da efektu)znaczy dużo nie od razu tylko ogólnie.


Moim zdaniem to jakieś bzdury ktoś se wmówił bo tak to tak samo by się zablokował jedzeniem a to jest niemożliwe a co wy sądzicie na temat.
(ps:sogów nie daję hah)

slim shady
26-04-09, 19:19
Bez sogów nie odpowiadam na pytania:D

blokowanie masz w dopingu nie w suplementacji, co kolejny cykl to suplementy coraz słabiej działaja, aż dochodzisz do momentu, że łapiesz się za mocniejsze rzeczy, ale za to wypadałoby zrobić jakieś przeczyszczenie toksyn z organizmu ( chemia z odzywek też nie jest zdrowa)

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem

sts
26-04-09, 19:25
no chodzi o to czy jak powiedźmy bierze się taką krete powiedżmy z hm 9 cyklów albo więcej to czy potem na diecie da się zdobyć masę itd... bez supli jedynie białko +gainer jako uzupełnienieznaczy czy po prostu dalej jest sens czy pozostają tylko inne rzeczy. (znaczy czy na czysto potem coś ruszy bo różne opinie czytałem i zmotało mnie to.)

slim shady
26-04-09, 19:40
jasne ze się da dieta czyni cuda

sts
26-04-09, 19:43
jasne ze się da dieta czyni cuda

i o taką prostą odpowiedź chodziło no tu tam soga ewentualnie wcisnę na siłę.

hans1237
26-04-09, 19:44
dieta to zawsze dieta zawsze ci pomoze i musisz jesc jesli chczesz mase nie zaleznie czy kreatyna czy koks przy niej jest,a co do koksu to raczej nikt sie nie cofa z sokami raczej coraz gróbsze cykle lecą srodki mocniejsze,kwestia przerwy w braniu tez jest im wieksza tym lepiej,a co do supli to chyba tylko o kreatyne tu chodzi bo aminokwasy to bialka, gainiery ....itp czyli suplement diety(dodatek)

slim shady
26-04-09, 19:48
nie tylko kreatyny nie mozna za czesto brać ale spalaczy i innych środków pobudzających i pompujących

hans1237
26-04-09, 19:52
dokładnie kreatyna i pompy moga równiez szkodzic,non toper moza brac witaminy gain itp po to zeby dieta była na 6+

KowalX
26-04-09, 20:15
Do brednie nic nie się nie blokuje...
Jak każdy składnik pokarmowy organizm jest go zawsze w stanie przyswoić.
Wszystko zależy od tego jak się odżywiasz, przecież żeby białko się wchłaniało potrzebne są węglowodany i witaminy itp
Nie raz trzeba tylko odstawić na jakiś czas :)

ps.
witaminy są bardzo niebezpieczne jeśli się ma ich za dużo i nie raz może dojść do zatruć.Z grupy B się wydali ,ale np. witamina A jest szkodliwa w nadmiarze.Kreatyna jeśli nie robisz przerw może uszkodzić nerki,a takie NO trzustkę także jak ze wszystkim z głową ;)

sts
26-04-09, 20:52
Do brednie nic nie się nie blokuje...
Jak każdy składnik pokarmowy organizm jest go zawsze w stanie przyswoić.
Wszystko zależy od tego jak się odżywiasz, przecież żeby białko się wchłaniało potrzebne są węglowodany i witaminy itp
Nie raz trzeba tylko odstawić na jakiś czas :)

ps.
witaminy są bardzo niebezpieczne jeśli się ma ich za dużo i nie raz może dojść do zatruć.Z grupy B się wydali ,ale np. witamina A jest szkodliwa w nadmiarze.Kreatyna jeśli nie robisz przerw może uszkodzić nerki,a takie NO trzustkę także jak ze wszystkim z głową ;)

to wiem ale chciałem się upewnić :)