PDA

Zobacz pełną wersję : clen + cytomel



arnold
05-12-06, 16:30
Czy ktos to brał?
Na ile jest to ryzykowne?
Do ilu kg fetu mogę zbic po 4tyg cyklu clen + t3?

Słyszałem że to rewelacja. Jest jakiś koleś Frank Zane ,który to bardzo lubił stosować i ponoc jakieś problemy mu sie po tym przytrafiły? Ktoś wie jakie?

tMQ
05-12-06, 17:54
ja
bardzo
zalezy od diety i aerobow

pewnie rozjebal sobie tarczyce...

arnold
06-12-06, 14:23
Wiem, że diety wcale nie trzeba przy tym stosować. Kulturyści stosujący obrzeraja sie na codzień fast foodami.

Jeżeli Dobrze bierzesz to chyba nie jest to ryzykowne?

15kg w 4 tyg moge zbić takim stackiem w 4 tyg?

Trening robiłbym taki jak na mase, do tego b. dużo brzuszków i rowerek

Prosiłbym o rozpiske i jakieś szersze info z doświadczenia.

vold
07-12-06, 20:11
Wiem, że diety wcale nie trzeba przy tym stosować. Kulturyści stosujący obrzeraja sie na codzień fast foodami.


zaje&iste masz informacje.

arnold
08-12-06, 11:12
tak czytałem na tych wszystkich opisach w necie :!: Nie moja wina że ktoś pisze głupoty :!: Pisze to tutaj bo widocznie chce to zweryfikować :???: To może wyprowadź mnie z błędu i powiedz o tym coś więcej :smile:

vold
08-12-06, 12:12
WSZYSTKO ZALE&#379Y OD DIETY!

OD DIETY NABIERAMY MASY,TŁUSZCZU itd.



STERYDY NIE BUDUJĄ MASY MIĘŚNIOWEJ!!!

dają tylko impuls do wzrostu a reszte robi dieta,odpowiedni trening.



Znam ludzi którzy robią rzeźbe i przyjmują omke.

arnold
08-12-06, 13:43
no to powiedz może cos wiecej o tym stacku o ile próbowałeś :wink:

vold
08-12-06, 13:48
Takiej mieszanki nie stosowałem nie miałem takiej potrzeby, sam clen stosowałem jest ok troszke trzeba do tego połykać magnezu bo są zajebiste skurcze.

tMQ
08-12-06, 17:50
weź clen + t3 i jedz w McD i nei rob aerobow i nie cwicz... no i zadja relacje za 6 tyg... :cool:

arnold
11-12-06, 10:53
ale ten t3 jeżeli bierzesz tak 4 tyg, z łagodna piramidą i na szczycie nie przekraczasz 100mg to jest bezpieczny w 100%?, no nie?

a sam clen mogę stosować w trakcie cyklu tak powiedzmy przez miesiąc żeby ograniczyć przyrost fetu?