PDA

Zobacz pełną wersję : redukcja



xxmłodyxx
26-04-09, 12:17
czy moge robic trening na mase i redukcje razem????i co by było najlepsze przy redukcji bieganie czy co???bo aerobi to nie zabardzo czaje...

Piorun
26-04-09, 12:50
z tego co wiem

To na pewno bedziesz przyierał miesnia troche wolniej jesli bedziesz łączył masowanie z redukowaniem
Wiec jesli zalezy ci na masie dlugo terminowo to nie ma sensu zabierac sie za zbytnia redukcje, chyba ze jakas sezonowa nie zaszkodzi a pomoze nawet.

No słąby miks to jak bys chial szybko dojechac do celu jednoczesnie oszczedzajac paliwo

da sie, wazne zebys miał dobrze dopasaowana diete, szczegolnie zebys ograniczyl weglowodany
Trenujesz masowke ale redujesz kalorie, i wlaczasz spalanei tluszczu, czyli np biegi
BIałko otrzymuj na poziomie
masz przyrosty masy ale mało tkanki tluszczowej i wyglada to dobrze

xxmłodyxx
26-04-09, 15:17
a co powininem jesc w tym okresie???

Piorun
26-04-09, 16:30
zawsze stosuj ogolne zasady diety
bylo sporo topicow w tym temacie
(np eliminowanie cukrów prostych)

to co Ci poroponuje to z oglnej zasady
5gwegli
1,8g bialka
1g tluszczu
obnizał bym ilosc tłuszczy sporzywanych i weglowodanow
cos tak do
3gwegli
1,8g bialka
0.5 tłuszu
Czyli mniej ziemniakow, ryzu, makaronow, chleba itp
mozesz sie troche meczyc ale ja tak to widze połączenie masy+redukcji tłuszczu
jak juz wychudniejsz twoje miesnie beda widoczniejsze i bardziej "sezonowe", wtedy przywroc proporcje zeby to w rownowadze jakiejs bylo

+ aeroby

Rynju
26-04-09, 22:40
ja robilem diete na mase, treing na redukcje. Male przyrosty ale dobre jakosciowo

ramzes583
27-04-09, 07:31
ja robilem diete na mase, treing na redukcje. Male przyrosty ale dobre jakosciowo

musisz wybarc co chcesz mase czy redukcjie bo to ze masz diete to nie da efektow bo chcac zbijac fata robaic mase bedzie ciezkow bo wegle masz wysokie ,zrob tak jak ja najpierow zazuc low carb i zbij to co amsz do tego efektu jaki cie zadowoli a potem masa bo takie dwie mieszanki masy i redukcji wjednym nie maja sensu

Rynju
27-04-09, 14:33
wiadomo, najpierw masujesz, potem zbijasz ;)