PDA

Zobacz pełną wersję : Tabaka



Jolly
25-04-09, 15:16
hej!. Jest tu ktoś wciągający?. Jak tak to zarzuci ktoś jakiś dobry produkt.

//Jolly

kubaCK
25-04-09, 18:41
u mnie w klasie to wciagaja i z tego co widze to albo wisniowe albo jakies colowe?? nie wiem jak to nazwac....

Jolly
25-04-09, 18:53
Ja już kilka lat wciągam. Ostatnio kupiłem kolumbijski mentol. Nawet spoko, polecam.

//Jolly

Ziomek90
25-04-09, 19:10
Kurwa jak to można wciągać? wszyscy gimnazjaliści to wciągają;] posyp czarną, posyp czarną... żenada

Jolly
25-04-09, 19:15
Bo gimnazjaliści wciągają jak n00by, studenci jak pro :)

//Jolly

sts
25-04-09, 19:37
ja tam nie brałem i nie biorę nie paliłem i palić nie będę nawet 1 papierosa choć niekturzy jak spojrzą to myślą że palę pozory mylą :)

pomeran
25-04-09, 19:40
Ja tego nigdy nie brałem. Jakie jest samopoczucie po tym jest jakaś faza ?

Jolly
25-04-09, 19:48
Jak nie brałeś wcześniej i weźmiesz mocnej to jest lekka, a tak to orzeźwienie tylko. Bardzo pozytywne.

//Jolly

Biernaczek
25-04-09, 19:56
Tylko i wyłącznie orzeźwienie,chyba że nie wiem ile tego wciągniesz.
Bardzo dobre na katar.

MhL
25-04-09, 23:08
Pomaga na katar.
Bardzo mocne.
TABAKA MEDICATED No. 99

klocur
25-04-09, 23:13
a skutki uboczne jakies ma ? nie weim, moze dziala jakos na cisnienie, serce itp ? mozna to kupic w normalnym kiosku czy gdzie ?

kubaCK
25-04-09, 23:16
w kiosku kupisz, jak za czesto bedziesz to bral to sluzowki w nosie wypala.... a co do serca i reszty nie wiem jaki ma negatywny wplyw...

adonis18
26-04-09, 00:24
ja lubie łagodniejsze tzn. teraz biore białą Schneeberg a tak to gustuje w Gawith albo klasyk Red Bull. w sumie to biore coraz mniej bo jakoś mi nie pomaga na katar a raczej go wywołuje.
ogólnie to fajna rzecz tylko trzeba znać umiar
elo

hans1237
26-04-09, 00:33
hej ja gustuje w alpince albo czarna snuff zakropiona amolem,mam pytanie do czarnej tabaki pewni goscie z ukrainy dosypuja jakis mielony korzen kapusty!!efekt? wciągam juz ze 3 lata rózne rzeczy............ i po tym korzeniu kichnołem 72 razy liczyłem to!!!!a płakałem jak mała dziewczynka!!!!!towar zacny ale nie mozna go widze kupic ?????słyszał ktos o tym?dodam ze kolor biały

adonis18
26-04-09, 00:39
jakaś fama poszła po necie o snufie z korzenia kapusty syberyjskiej. ściema i tyle. jakiś jełop napisał że kumpel jego kumpla to brał i odjechał. NIE MA KOORWA czegoś takiego!!!
jak szukasz mocnych wrażeń przez nozdrza to sznupaj madicated
elo

Ziomek90
26-04-09, 01:28
słyszałem o snuffie z dodatkiem suszonego napleta tygrysa, czy to prawda? podobno niezłe klepie :D:D

adonis18
26-04-09, 01:32
nie, nieprawda. niedość że nielegal to naplet tygrysa byłby tak drogi że 5g snuffu kosztowałoby>1000PLN.
myj uszy ;)
elo

Jolly
26-04-09, 09:08
Pomaga na katar.
Bardzo mocne.
TABAKA MEDICATED No. 99
To jest klasyk, ale miałem mocniejszą. Methol Magnet.

Skutki uboczne przy przedawnieniu: Zawroty głowy, nudności, etc. Ale trzeba naprawdę dużo wciągnąć żeby przedawkować, chyba że medyk/magnet.

//Jolly

MhL
26-04-09, 15:44
Jolly tego sie nie da duzo wciagnac :) , "Pokruszone szklo" - tak na to mowili znajomi :p

Nyczek
26-04-09, 22:48
zawsze mam przy sobie tabake red bulla poniewaz jestem allergikiem i co chwile mi nos sie zatyka i to tak ze tylko tabaka moze go odetkac ;]i jest ulga na troche.

dzbanekzwd
27-04-09, 06:58
a to wogle coś pizga w capke ?

pablo91prg
27-04-09, 07:57
Tabaczka? raczej nie, chociaż jak wciągniesz troche za dużo, to mogą się pojawić zawroty głowy i uczucie 'odjazdu'(potem nawet odruchy wymiotne;P). Ale to tylko chwilowe. Kilka razy dziennie(znam osoby które wciągają co 30 min ;P ja bym nie dał rady) sobie zatabaczyć z ziomkami można, na odświeżenie nochala :P

wukio
27-04-09, 21:17
Mnie zawsze boli za uszami jak wciągnę xD nie wiem, wszyscy mają ze mnie polew, ale co nie wciagne to mi jebie tak w uszy, że się nie da. Raz z głupa włożyłem rurke taką do picia do pudełka... najgorszy dzień życia, nie mogłem oddychać przez tą dziurkę xD Mam kumpl aktóry jest koneserem, ale jak to zwykle bywa najlepsze jest to co normalne więc wciągamy RedBulla.

NIKOLIS 168
27-04-09, 22:08
Tabaczka ? Ależ oczywiscie na tym sie wychowalem :D Przez dwa lata bez przerw wciagałem kilka(nascie) razy dziennie dlatego rzucilem to aby znowu sie smakowac...
Moje śluzówki przyjeły bardzo duzo rodzajów :D Pozwole sobie wymienic :D :
- Mc CHRYSTAL
- OZONA PRESIDENT
- SAMUEL GAWITH
- GAWITH APRICOT
- LOWEN-PRISE
- LOWEN-PRISE (cherry ) bardzo dobra...
- RED BULL Strong (najmocniejsza)
- CHAPMAN MENTOL
- PACKARD'S
- WILSON MEDICATED No 99
- OZONA SPEARMINT
i wiele innych beztytniowych...

Jolly
28-04-09, 16:32
Medyk mocniejszy od reda, i to dużo :). Jak wspomniałem aktualnie mam kolumbijski mentol, bardzo dobre. Mieszam z medykiem i jest mocna i dobra, polecam.

//Jolly

Damian st-ce
28-04-09, 18:57
hmmm, muszę spróbować :D

luo
28-04-09, 19:01
wcześniej pamiętam poł szkoły ciągało;p a teraz to już tylko pojedyńcze osoby
Sam dawno niebrałem ale za niedługo się chyba skuszę na RED BULL'a czerwonego;)

pablo91prg
28-04-09, 21:56
Jak miałeś przerwe to redzik ładnie poczyści dziury :D
Ja musze tego Medyka spróbować, bo redzik już powoli słabnie ;P

gawron9292
30-04-09, 20:04
A jest to w jakimś stopniu szkodliwe?

adonis18
30-04-09, 20:07
A jest to w jakimś stopniu szkodliwe?

wszystko jest szkodliwe :whistle:
jak sie umiaru nie zna
elo

Jolly
01-05-09, 20:00
Taa, nie pal, umrzesz zdrowszy. Nie wciągaj, umrzesz z zapchanym nosem.

//Jolly

adonis18
01-05-09, 21:27
Taa, nie pal, umrzesz zdrowszy. Nie wciągaj, umrzesz z zapchanym nosem.

//Jolly

palenie to goowno ale

jeśli przesadzacz ze snufem to też można zatok dostać, raka języka i wrzodów na żołądku. nie wiem na ile w tym prawdy, wiem że jak waliłem ściechy od nadgarstka do przedramienia co 15-20min przez cały dzień to bardziej snufem miałem nozdrza zayebane niż zwykłym katarem. dlatego nei mówie żeby nei brać (wciągać) tylko żeby ciągnąć ale z UMIAREM KOOOOOOORWA!!

pozdrawiam sznupaczy ;)

elo

Jolly
01-05-09, 22:04
Co do palenia to święta prawda. Jeśli chodzi o tabakę to kiedyś miałem taką falę że paczka redzika starczała mi na 4 dni, ale przeszło :)

//Jolly

Prezydent_1c
02-05-09, 00:58
Napisze tylko od siebie że najlepszy jest Gawith :) B. dobra tabaczka, odpowiednia moc ma można się uspokoić. A co do tego oczyszczania nosa to tabaka zapycha nos :) Z czasem jeśli ktoś długo wciąga to (np. ja) może dojśc do lekkiej zmiany kształtu nosa spowodowanej uszkodzeniem na początku śluzówki pózniej przegrody itp itp. coś podobnego do brania kokainy może ktoś się już z tym spotkał ;) Na początku kiedy brałem to jeszcze w gim to pamietam rekordy jak się biło np. 6-7 metrów, głupota wszechczasów. A co do fazy jaka jest po tabace to przy przedwkowaniu wymioty - i to jest częste u wielu osób, a jak nie wymioty to zawroty głowy dziwny stan napięcia jakiegoś lęku cięzko opisać w sumie nawet ;) Ogólnie rzecz biorąc odradzam każdemu branie tabaki pomimo tego że sam ją biore :) Trudno się od niej uzależnić bo trzeba wciągać gdzieś z 1-2 lata ale uwierzcie że rzucić jest ciężko, może nawet nie tyle rzucić to nie skusić się przy okazji powiedzmy, co w efekcie kończy się i tak na kupieniu kolejnego pudełka :)

pablo91prg
22-05-09, 16:04
Wiem po sobie, że wcale nie tak ciężko się uzależnić ;P Teraz trudno wyobrazić mi sobie pobyt w szkole bez pudełka Red Bulla w kieszeni ;] nie chodzi o to, że musze wciągnąć bo zaraz zejde, czy coś. Po prostu z ziomkami niuchnąć trzeba, to jest coś w rodzaju kilku chwil relaksu w ciągu dnia(trzeba nasypać, rozdzielić, pożyczycz husteczki :P). Tak pisze o tej tabace, to aż sobie zażyje ;) Pozdrawiam.

Jolly
21-07-09, 18:44
pablog: o właśnie, o to chodzi, z ziomkiem niuchnąć :D

Zakupiłem ostatnio świetny produkt: Chapman czekoladowo-metholowy. Piekielnie mocny, drobno mielony. Przypomina mi medyka. Polecam!

Tomi!
24-07-09, 16:49
qmpel górnik dołowy zawsze mnie częstuje różnymi takimi, najbardziej kopiący to był czerwony redbull (są inne?)

Jolly
29-07-09, 09:05
Proste że są :]. Najmocniejszy jest Magnet Methol, z tym że dużo nie wciągniesz bo bardzo sypki, a tak to medicated no99 :)

Jolly
05-08-09, 17:05
Zrobiło się zakupy dzisiaj:
-Alpina
-Gwaiht
-Methol Mit Columbia

to ostatnie najlepsze :)

Bull2
06-04-10, 20:51
Ozona - spearmint :)

Napinacz01
09-04-10, 21:18
ja regularnie gawith :) czasami przerywam ozona orange... jak ktos z kumpli poczestuje to lowenenem, gletscherem nie pogardze :) oprocz tego zajebiscie mi podchodzil Anders z niemiec sprowadzany, polecam :)