PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki Trening ?



Genius123
25-04-09, 09:46
Witam do tej pory ćwiczyłem ciągle Splitem :) może i to błąd może i nie rożne wypowiedzi słyszałem na ten temat he
Mam własnie takie pytanie :p jaki teraz trening zrobić ? FBW ? czy cos w tym stylu ? a może macie jakiś taki dobry trening najbardziej chciałbym się skupić na klatce piersiowej ponieważ mam wade klatki ;/ bardzo nie przyjemna sytuacja chciałbym to jakoś mniej więcej naprawić do wakacji he wiec zalezy mi na duzej masie ponieważ jestem chudy :)

Wiek:17
Staz:6 m
Wzrost:175
Waga:58
=============

Cielu7
25-04-09, 10:50
powiedz jaka masz wadę może tak zwana kurza klatke ??? masz takie dołki pod nią ??

Trother
25-04-09, 12:10
ech no splity to była głupota.......ja podczas takiego stażu jechałem treningiem 9;5 z książki Weidera chodzi w nim o to że pierwszą serię robisz dużym obciążeniem i tylko 5 powtórzeń a następnie mniejszym ciężarem 9powtórzeń i nie możesz skupiać się tylko na klatce bo to trening typu ogólno rozwojowy tylko trochę zmodyfikowany i dodam że dużo masy na nim zrobiłem ale należy pamiętać o oddychaniu podczas ćwiczenia i odpowiedniej technice: szybsze podnoszenie a wolne opuszczanie

Genius123
25-04-09, 12:35
Cielu7 tak wlasnie dol klatk ia tak że prawa czesc klatki srodek :p

Trother:
Ja teraz planuje zrobic FBW :) he raczej

(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2742)

michal_f
25-04-09, 14:14
zrob ten trening aby sie wprawic w ciezary :

a.
siady 4s 4-6 reps
wl 4s 4-8 reps
unoszenie z opadu/good morning 3s 5-10 reps
wioslowanie sztanga w opadzie 3s 4-8 reps
wyciskanie z przed klatki 2s 6-10 reps
wyciskanie francuskie do czola 2s 4-10 reps

b.
siady 4s 5-10 reps
wyciskanie skos gora/dol 3s 6-10 reps
podciaganie na drazku 3s 8-10 reps
martwy ciag 5s 4-6 reps
wyciskanie szeroko od czubka glowy 2s 8-10 reps
uginanie ze sztanga 2s 6-8 reps

A pozniej mozesz zaczac robic to :
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506

Chyba najlepsze wyjscie jezeli chcesz nabrac poteznej masy ;) i o diecie nie zapominaj ;)pzdr