PDA

Zobacz pełną wersję : kotlety sojowe



ramzes583
24-04-09, 14:40
Witam jak w temacie mam pytanie o kotlety sojowe,robiac mase mozna je jesc bo zawieraja dzuo bialka i wegli wiec napenoa sa na rano lub do poludnia ale slyszlem ze nie sa polecane wogle do tego sportu czekam na wasze opinie

fallenursus
24-04-09, 15:13
jestes wegetarianinem? ja tam robie mielone z koniny,mniam! jedno z najlepszych mies na budowe miesnia.

pan.wiesiu
24-04-09, 16:39
niema nic lepszego na mase... dodaj jeszcze wode z parowek 3 razy dziennie i bedziesz musial sie do apteki po masc na rozstepy wybrac tak ci masa strzeli.

a tak powaznie:
kotleciki sojowe raz na ruski rok mozna dla urozmaicenia, ale... tego bialka, jak kazdego roslinnego, nie liczysz.

to co cie najbardziej interesuje jako zrodlo bialka w sensie budulcowym: jaja, mieso czerwone, biale, ryby i ser bialy. w ogole to poszperaj w dziale dieta.

pozdrawiam;
wiesiek

ramzes583
24-04-09, 20:38
niema nic lepszego na mase... dodaj jeszcze wode z parowek 3 razy dziennie i bedziesz musial sie do apteki po masc na rozstepy wybrac tak ci masa strzeli.

a tak powaznie:
kotleciki sojowe raz na ruski rok mozna dla urozmaicenia, ale... tego bialka, jak kazdego roslinnego, nie liczysz.

to co cie najbardziej interesuje jako zrodlo bialka w sensie budulcowym: jaja, mieso czerwone, biale, ryby i ser bialy. w ogole to poszperaj w dziale dieta.

pozdrawiam;
wiesiek

wegeterianinem nie jestm a pytam z ciekawocsci bo widizlem ze na opakowaniu psize duzo bialak a diete mam ok:) taka jaka potrzebuje:)

slim shady
24-04-09, 22:33
kotleciki sojowe raz na ruski rok mozna dla urozmaicenia, ale... tego bialka, jak kazdego roslinnego, nie liczysz.

białko roślinne liczymy ale powinniśmy się skupić na tych źródłach białka co napisałes

kotlecik czasami można zjeść ale to nie będzie te białko o które nam chodzi

Voice666
24-04-09, 23:12
j/w, i nie przesadzaj bo soja nie robi dobrze na jajka ;)

Rynju
26-04-09, 22:45
prosze komentujacych przede mna o nie wysmiewanie sie :)
Co do tematu - bialko tam zawarte nie ima sie dla znaczenia w diecie kulturystycznej do wartosci bialka zwierzecego. Innymi slowy o kant dupy rozbic opieranie zrodla bialek na nich :)

ramzes583
27-04-09, 07:27
prosze komentujacych przede mna o nie wysmiewanie sie :)
Co do tematu - bialko tam zawarte nie ima sie dla znaczenia w diecie kulturystycznej do wartosci bialka zwierzecego. Innymi slowy o kant dupy rozbic opieranie zrodla bialek na nich :)

ok juz wszystko wiem i dziekuej za pomoc thxc pozdrawiam

KowalX
29-04-09, 18:12
należy spożywać białko zwierzęce i roślinne w proporcji 80/20
będą lepsze efekty niż przy spożywaniu samego zwierzęcego.Jednak same roślinne odpada zdecydowanie