PDA

Zobacz pełną wersję : oponka pod pępkiem



misiasta
24-04-09, 13:06
Witam,

od trzech miesięcy trenuje intensywnie codziennie (brzuszki 30 min różnych ćwiczeń oraz bieganie godzina dziennie) oraz mam wprowadzoną dietę od około dwóch miesięcy. Schudłam jakieś 7 kg (60kg - 57kg). Brzuszek wygląda bardzo fajnie, fajnie się kształtuje.
Natomiast pod pępkiem mam oponkę, nie jest to tłuszczyk raczej. Miejsce to jest twarde jakby umięśnione. Gdy rano wstaje oponki prawie nie widać natomiast w ciągu dnia się pojawia.

Jak można się tego pozbyć?

adonis18
24-04-09, 13:36
wyciąć :rockon:

a tak serio to samo zejdzie. tkanka tłuszczowa nie jest wszędzie taka sama i możliwe że jest mniej reformowalna albo w tym mcu podchodzi ci wodą za dnia. boli cie to może?

w ogóle to gratki. 7kg to ładnie

elo

misiasta
24-04-09, 15:03
Nie boli mnie.
Tylko ta oponka wystaje poza brzuszek z przodu. Kiedy ubieram obcisłą sukienkę to fajnie leży na brzuszku ale za to pod pępkiem wybrzusza :/
Czyli co, ćwiczyć dalej bieganie, brzuszki i liczyć że kiedyś zejdzie? :lol:

slim shady
24-04-09, 16:41
zastosuj interwały i zmień trening na brzuch bo nie mozna za długo leciec tym samym, wrzuc diete do oceny w dziale dieta, jak chcesz to mozesz pokazac zdjecie, a brzuch sie powiększa w ciągu dnia i to jest normalne u każdego

Piorun
24-04-09, 16:54
Tak wiele kobiet dziewczyn ma i to normalna anatomia ciała
(szczególnie po ciąży)

Jak sama zauwazyłaś to nie jest tłuszcz, wiec tego nie zrzucisz ( a propozycja wyciecia jest dosc radykalna :))
mysle ze dobrze wycwiczone miesnie brzucha dolnyh parii moga sprawic ze bedzie to wygladac bardziej plasko
duzo biegasz, cwiczysz - gratulacje - wiec mysle ze reulaty pojawia sie z czasem

kubaCK
24-04-09, 17:25
trzeba sie duzo rozciagac w lozku z chlopakiem,ewentualnie z mezem...:))))