PDA

Zobacz pełną wersję : arganina



xxmłodyxx
23-04-09, 21:35
http://www.allegro.pl/item617122958_uruchom_hormon_wzrostu_arginina_orni tyna_lizyna.html

zastanawiam się nad zakupem...czytałem ze sprzyja wytwarzaniu sie hg a chodzi mi o wzrost bo mam tylko 170cm

KUBCYK
23-04-09, 21:42
hmmm gościu ty masz dopiero 14 lat:/ Zastanów sie

Przecież później wzrost powinien skoczyć w góre.

xxmłodyxx
23-04-09, 22:11
niby tak....a czy to dobre by było na mase albo na cos???wogule na co to idzie

KUBCYK
23-04-09, 22:21
nie próbowałem nigdy ale czytałem żę ma ona wpływ na budowanie masy oraz siły a także podnosi sprawność seksualna. Więc wiesz Trzymaj dietę a nie kombinuj:)

MolderDist
23-04-09, 22:24
Zapomnij. Żadnego wzrostu Ci nie da, a tym bardziej siły, czy masy.

xxmłodyxx
24-04-09, 12:13
Zapomnij. Żadnego wzrostu Ci nie da, a tym bardziej siły, czy masy.

a co prubowałes???kolega z klasy brał i mówi ze nawet dobrze szło mu...

adonis18
24-04-09, 12:37
a co prubowałes???kolega z klasy brał i mówi ze nawet dobrze szło mu...

ziomuś... w gimnazjum to dzieciaki różny kit sobie pociskają. we wróżki też wierzysz? to co piszą w opisach aukcji to też ściema. jesteś za młody żeby coś takiego działało a nawet jak działa to w niewielkim stopniu bo twój organizm nie jest w stanie tych wszystkich substancji wykorzystać. a jeszcze możesz dostać mega pryszczy na czole i fujarka zacznie odmawiać ci posłuszeństwa. myślisz że czemu jest info że od 18 lat na opakowaniu? myślisz że firma nie chciałaby wciskać tego dziadostwa 15latkom? chcieliby tylko że im sie nie opłaca bo za duże odszkodowania musieliby płacić tym, których popier***ło i nie są w stanie sami wiązać sobie butow czy podetrzeć doopy.
jak to mawia wiesiu: naucz sie porządnie jeść to będą z ciebie ludzie
elo

MolderDist
24-04-09, 13:18
a co prubowałes???kolega z klasy brał i mówi ze nawet dobrze szło mu...

Tak ale w potfel chyba :-) Dorośniesz to zrozumiesz.

LeBron23LBJ
24-04-09, 14:12
chlopie ty myslisz ze po tym urosniesz do góry??? ???

xxmłodyxx
24-04-09, 15:43
nie wiem sam juz co mam myslec...na kilku forach się juz z tym spotkałem ze arganina i cos tam jeszcze sprzyja wzrostowi (w góre)