PDA

Zobacz pełną wersję : Aminokwasy



Zipek
23-04-09, 21:28
Witam!
Pojawiam się z pytaniem jak działają aminokwasy. Czy działają one budująco na masę czy na odchudzanie tak jak pisało w katalogu Trec'a który otrzymałem.
Zamieszczajcie tu swoje opinie i skutki jakie osiągneliście je stosując.Proszę o pomoc:happy:

Pozdrawiam! ;]

fallenursus
23-04-09, 21:41
jesli twoim celem jest masa to aminki sa zbytecznym wydatkiem,poniewaz dostaniesz wystarczajaca ilosc z papu.
jesli sie odchudzasz i chcesz uchronic miesnie to jaknajbardziej przydatne.

kastorius
24-04-09, 13:09
aminokwasy to "przerobione" przez wątrobę białko w prostszej postaci. sa bardzo dobrze przyswajalne wiec zbyteczne nie są. kolega wyzej mysac o chronieniu miesni moze mial na mysli dzialanie kataboliczne ktore faktycznie dziala negatywnie. ale w tej kwestii raczej poleciłbym ci jakis dobry antykatabolik a nie aminokwasy

MolderDist
24-04-09, 13:17
Aminokwasy to właśnie antykataboliki ;-)

adonis18
24-04-09, 13:19
aminokwasy to "przerobione" przez wątrobę białko w prostszej postaci. sa bardzo dobrze przyswajalne wiec zbyteczne nie są. kolega wyzej mysac o chronieniu miesni moze mial na mysli dzialanie kataboliczne ktore faktycznie dziala negatywnie. ale w tej kwestii raczej poleciłbym ci jakis dobry antykatabolik a nie aminokwasy

kastorius - a aminki nie są dobrym antykatabolikiem?

IMO możesz jak najbardziej. wiedomo - dopieta na ostatni guzik dieta i trening ale za jakiś czas możesz potrzebować suplementów. zobacz do kiedy jest data ważności. jak mogą sobie poleżeć to zostaw na później. a jak nie to bierz z 10 kapsli po treningu (jeśli są przynajmniej gramowe a jeśli nie to odpowiednio więcej) 10g aminków to niewiele, ale to w sumie taka podst. ilość zaraz po albo przed końcem treningu. b.ważny posiłek potreningowy ale to już doczytaj jeśli nei wiesz
elo

Zipek
24-04-09, 21:22
Miał ktoś już z was styczność z AminoMax6800 ? bo słyszałem ze działają one na odchudzanie a nie na budowe masy mięśniowej ? Co polecacie czy brać ten produkt czy odstawić oczywiście zależy mi na masie ;) .Pozdrawiam! ;D

Fehu
24-04-09, 21:31
Oj oj, szukasz po suplach a zacznij od treningu i diety, bo poprzedni temat udowodnił nam, że nie masz pojecia a suplach/odzywkach, o treningu, o diecie, o technice...

Vani
25-04-09, 10:35
z opisow aminokwasow: dzialnie hamujace katabolizm a zmagajace anabolizm

po sobie wiem iz dlugotrwala suplementacja dziala antykatabolicznie
co do anabolizmu to sprawe wyjasnia dieta ;)
jsli ktos jest kasiasty co czemu nie moze inwestowac w aminki, jesli jest ktos mniej $ to moze dostarczac aminow z roznego rodzaju bialek ;)