PDA

Zobacz pełną wersję : Hardworkout



Zielony76
23-04-09, 18:37
Pamietacie zdjecie pleców harda ?
Ogladajac galerie przypadkiem natknolem sie wlasnie nanie
Hard jest oszustem .

http://www.***.pl/Alex_Fedorov_galeria-t284788.html

EDIT
Temat otwarty, ale uprzedzam wypowiedzi zaniżające wysoki poziom forum bedą nagradzane 1pkt. ostrzeżenia

ciaastek91
23-04-09, 18:43
haha brawo szerloku :D

oczywiscie zamiast gwiazdek wpiszcie S F D (bez spacji)

magic_key
23-04-09, 18:43
haha a wszyscy lizali mu dupe ;D tylko jego plany są dobre, inne są fe:)

ciaastek91
23-04-09, 18:49
a moze hardworkout to wlasnie alex fedorov? :D

Dyskobol1993
23-04-09, 18:50
Ale wiesz tak czy tak wkoncu kłamstwo i tak wyjdzie.A teraz Arus takie tlumaczenia ,osobiscie nigdy go niewidzialem to co moge powiedziec,najlepiej jak sam wytlumaczy.No sory ale jak ktos trenuje 13 lat to napewno dobrze wyglada .

Sosna91
23-04-09, 18:53
co za roznica on nie on, wazne ze doradzal dobrze i znal sie na rzecxzy, reszta jest malo wazna, najgorsze co to obrabiac komus dupe a jego plecami, nie ma go wiec sie nie wypowie. ja tam go szanuje

ciaastek91
23-04-09, 19:01
co za roznica on nie on, wazne ze doradzal dobrze i znal sie na rzecxzy, reszta jest malo wazna, najgorsze co to obrabiac komus dupe a jego plecami, nie ma go wiec sie nie wypowie. ja tam go szanuje

co za roznica?!
ziomek, ono taka, ze walek to walek, niewazne czy dobrze doradzal czy nie.
powiedz mi w jakim celu to zrobil? bo ja tego nie rozumiem.
moze i dobrze doradzal, ale takie zachowanie jest jak dla mnie dnem, zwlaszcza, ze byl moderatorem.
jezeli nie mial sie czym pochwalic, to nie musial nic wrzucac, nikt go nie zmuszal.

byl taki ziomek Abram15 i za wrzucenie nie swoich zdjec zostal ostro zjebany, juz go na tym forum nie ma.

a wracajac do hardworkauta, to mam nadzieje, ze jak wroci, to bedzie mial cos na swoje usprawiedliwienie.

pan.wiesiu
23-04-09, 19:03
troche nie rozumiem po cholere ta dyskusja (i w ogole ten temat). pamietacie jak zapraszal na wspolny trening do poznania? trzeba bylo sie wybrac... poznalibyscie go osobiscie.
co na pewno mozna o nim powiedzic, to to, ze jest czlowiekiem z duza wiedza i przede wszystkim! - ta wiedza sie dzieli. to jakie ma plecy, to prawde powiedziawszy, niespecjalnie mnie interesuje - glaskac go po nich nie bede.
jedna, w zasadzie wazna rzecz, z jaka sie nie zgadzam w kwestii treningu z hardem, to to, ze pod zadnym pozorem nie polecam laczyc w jednej sesji treningowej siadow i martwych (2 najbardziej niszczace kregoslup cwiczenia poza wyciskaniem na barki, oczywiscie). poza tym - swietny material na trenera - rzeczowy i surowy.
tyle ode mnie.
pozdrawiam;
wiesiek

ps: ciastek przyjacielu, kim uwazasz, ze jestes aby ktokolwiek sie przed toba tlumaczyl? to jest internet... i w pewnym sensie poto jest. mozna dzieki niemu wyidealizowac swoj obraz. tez tak zrobilem. napisalem, ze w pasie mam 103cm, a na prawde mama 105cm. zlinczujesz mnie za to? :smile:

luo
23-04-09, 19:11
Plany harda sa bardzo dobre. Może nie wygladał tak dobrze jak powinno sie wygladac po 13 latach trenowania kulturystyki i bał sie krytyki (troche, delikatnie mowiac głupie zachowanie) i dlatego wstawił nieswoje fotki. Hard miał duża i wartościową wiedze na temat treningu, zrobił duzo dobrego dla tego forum i nikt mu tego nie odbierze. Pozdro

popieram

Jolly
23-04-09, 19:16
Zielony: brawo brawo, szkoda że odkryłeś to dopiero teraz, kiedy było wiadome o przekręcie 2 tygodnie temu :). Szczerze to zwisa mi to. Przyzwyczaiłem się do fake kont i zdjęć na tym forum...

//Jolly

Sosna91
23-04-09, 19:17
nie wiem czy wrzucal zdjecia swoje do fotogallery ale jesli wrzucal te zdjecia to okej, rzeczywiscie to oszustwo ale jesli chodzi tylko o zdjecia w avatarze to przeciez nie pisal chyba ze to on a mogl miec kogos kogo chce, wiele osob ma np arnolda w avatatarze :)

Jolly
23-04-09, 19:18
Wkleił zdjęcie w topiku z relacją z treningu...

//Jolly

Sosna91
23-04-09, 19:21
te zdjecia z tej strony? byla jego twarz widoczna?

ciaastek91
23-04-09, 19:23
pan.wiesiu, a nie uwazasz, ze skoro walowal ze swoja fotka, to moze i walowal ze swoim stazem, moze walowal z osiagami?
moze te wszystkie treningi wkleil z innego miejsca?
nie wiem, u mnie to on stracil calkowicie szacunek i zeby go odzyskac, to musialby sie wlasnie wytlumaczyc.
i nie mowie, ze ma sie tlumaczyc przede mna, ale przed wszystkimi osobami, dla ktorych pewnie byl autorytetem i te osoby mu zaufaly



Sosna91, byla ta fotka, ktora mial w avatarze, biceps tylem.
nie bylo twarzy.
mowil, ze to jego fotka sprzed roku.

fallenursus
23-04-09, 19:25
NIEKtorzy wystawiaja nie swoje foty, niektorzy sie ''myla przy dawaniu ostow'' a admin i tak wszystko olewa na to wyglada.

it's all good...

wystarczy pamietac ze to tylko internet :)

:twisted:

ps, ciacho ma racje niestety

Jolly
23-04-09, 19:27
Sosna:
http://img509.imageshack.us/img509/2336/dsc000008kl6.jpg

//Jolly

Sosna91
23-04-09, 19:29
jesli pisal że to on to owszem zgadzam się również z ciachem,
ale nie ma go juz wiec sie nie wytlumaczy, wiec nie bedę sobie tym głowy zaprzątał, może jakaś pomyłka zaszła, bo ten kolo co wrzucał zdjecia na to *** to pisał ze nieduzo fotek bo ciezko znalesc i moze to plecami to nie alex a hard no ale tego sie nie dowiemy.

Jolly
23-04-09, 19:33
Sęk w tym że właśnie pisał...

PS, alex na tej fodce 128kg warzył, hard 100...

//Jolly

ciaastek91
23-04-09, 19:35
moze to plecami to nie alex a hard no ale tego sie nie dowiemy.

a moze sie dowiemy, bo hardworkout mowil, ze za pare miesiecy wroci.

Jolly
23-04-09, 19:36
Najprościej zapytać na gg.

//Jolly

Sosna91
23-04-09, 19:39
a masz jego gg ? mnie sie wydaje ze na gg tez sie go teraz nie spotka jesli jest teraz taki zajety.

LeBron23LBJ
23-04-09, 19:40
pisal pisal ze to on, nawet mi na privie bo sie dopytywalem czy to on jest na avatarze a on ze tak i odeslal mnie wlasnie do swojej relacji. Dziwne to. Wogole patrzac obiektywnie dla niektorych on byl wrecz nie omylny, duza grupa osob go wysławialy, caly czas wpajal te swoje FBW ktorych wogole nie rozumiem, dziwne ze fbw nie stosuja zawodowi kulturysci, przynajmniej nigdy nie slyszalem. Mozna sie spytac tutaj Anrdzeja Majchrzyka. Dziwna sprawa czyli dziwny koles. Ciekawe czy wogole wroci na to forum

luo
23-04-09, 19:40
ta fota alexa bo on na innych fotach ma podobną budowę
np na tej stronie
http://www.***.pl/Alex_Fedorov_galeria-t284788-s7.html

Jolly
23-04-09, 19:44
Akurat z FBW to miał rację. Co niby kulturyści stosują? :](odpowiedz mi na to pytanie, bo w sumie nie wiem)

//Jolly

Dyskobol1993
23-04-09, 19:44
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8899&page=36

Tutaj dawal foty Alexa i mowil ze to jego .

LeBron23LBJ
23-04-09, 19:48
kulturysci jada klasycznie splitem, kazda grupe osobno, klata sama, plecy, same, bi +tric itp., jedynie przed zawodami jakis czas moze troche stosuja FBW, sam sprawdz plany kulturystow, pogladaj filmiki na musculardevelopment.pl w zyciu nie przejde na fbw!

Nyczek
23-04-09, 19:51
hehe moze wrzucil dlatego taka fotke budzaca respekt ;p zeby inni sie go sluchali , bo zauwazylem tu na forum takie cos ze jak ktos jest chudy i doradza to odrazu pocisk skad on to moze wiedziec jak wyciska na klate 50 kg , ale fakt faktem wiedze to on mial :)

Aponax
23-04-09, 19:53
trudno dawał foty ... , kazdemu z nas pomogl i to nie raz to sie liczy ... zamknac ten temat , nie prowadzi on do niczego ...

pan.wiesiu
23-04-09, 19:53
ciaastek... to co ja uwazam, to i tak wiekszosc z was ma w glebokim powazaniu... moze(morze) jest glebokie i szerokie... moze hard to 15 letni dzieciak, ktory niedawno zaczal cwiczyc i przez pol roku sporo sie nauczyl... moze hard to jakis zgorzknialy, sfrustrowany stary trener alkoholik, ktory postanowil jeszcze raz cos w zyciu pozytecznego zrobic... a moze... hard i zielony to ta zama osoba i ma teraz niezly ubaw z nas wszystkich :)
gdybac to sobie mozemy, a i tak nic tego nie wyniknie. nie bierzcie zycia zbyt serio... to tylko internet :knockout:

pozdrawiam;
wiesiek

3ndriu
23-04-09, 19:54
Zrobił co zrobił, doceńcie to że wprowadził wiele na forum i nie jednego z nas wyciągną z błędu. Zdjęcie wstawił kogoś innego, ale wiedzę posiada własną i tu akurat nie ma o czym rozmawiać że nie.

luo
23-04-09, 20:00
Wydaje mi sie, ze fenomen FBW tkwi w tym, ze niemal każdy kto go zaczyna trenować wczesniej napier*alal split non stop i rewolucja w treningu dobrze wpływa na organizm, jest to dobry bodziec i dlatego są tak dobre osiągi przy stosowaniu tego treningu (mój przyklad).

u mnie to samo, sporo poszło do przodu w 6tyg FBW

Sosna91
23-04-09, 20:01
arus jechales na FBW? i jak efekty? w sile czy masie wiecej?

sts
23-04-09, 20:03
mi tylko w sile na fbw a masa 0 siła o jakieś 30 % na + w 7 tygodni

janusz123
23-04-09, 20:07
ja tam splitem jade ;]

,,co na pewno mozna o nim powiedzic, to to, ze jest czlowiekiem z duza wiedza''

No wiesz ja Ci moge odpowiedzieć na forum na każde pytanie, poniewaz wystarczy ze wpisze w google i poczytam na dany temat.

Te typki co daja fotki a maja po 60 kg 31cm w bicepsie są przynajmniej prawdziwi i pokazują siebei a nie kogo innego ;].

Hard albo był oszustem, albo tchórzem !!!!!

Fehu
23-04-09, 20:08
Zrobił co zrobił, doceńcie to że wprowadził wiele na forum i nie jednego z nas wyciągną z błędu. Zdjęcie wstawił kogoś innego, ale wiedzę posiada własną i tu akurat nie ma o czym rozmawiać że nie.

Z tego co wiem posiadasz gg do Hard'a zapytaj się go i rozwiejemy wątpliwości... Jeszcze raz ktoś wklei zdjęcie z innego forum (które i tak się nie wyświetli) dostatnie ostrzeżenie!!!

Dyskobol1993
23-04-09, 20:11
Tylko ze tu niema co rozwiązywać to niejego zdjecia .

3ndriu
23-04-09, 20:14
laik (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11079) pytałem w imieniu jednego z chłopaków (osobiście mnie to nie interesuję dlaczego tak postąpił, dla mnie liczy się to że ma wielką wiedzę) i póki co odpowiedzi nie dostałem.

Aponax
23-04-09, 20:15
laik zamknij ten temat, zdjecie Harda czy nie harda pomogł nam i koniec kropka. (wiedza ,nie masa ^^)

Fehu
23-04-09, 20:16
To jak coś to podeślij mi tą odpowiedz... na PW badz w temacie wedle Twego uznania

pawelek616
24-04-09, 22:31
Wtrące swoje 3 grosze. W temacie w którym Hard dał swoje niby zdjęcie pleców było wcześniej napisane, że kiedyś wrzucił swoje foto na jakieś forum i przez to miał nieprzyjemne konsekwencje. Jak wiadomo nie od dzisiaj to chodzą po tym świecie pojeby typu TycuKoks którzy lubią sobie przywłaszczać czyjeś foteczki i pech chciał że Hard miał za to sprawe w sądzie. Warto też to uwzględnić.

Mam nadzieje, że ta sprawa w sądzie to nie wał.

fallenursus
25-04-09, 02:57
na jednym z bardzo znanych forum byl pewien mod ktory byl szanowany i lubiany przez masy ludzi. zaczol im sprzedawac treningi i diety przez siec. kupowali jak ciele buleczki. otem kilku ze soba pogadalo i sie okazalo ze kazdemu wciskal to samo :) koles byl jakims maloletnim grubasem doslownie,narobil ludzi w chu...zgarnol kase i sluch po nim zaginol...cieszcie sie ze was takie cos ominelo :):smile:

Jolly
25-04-09, 07:35
No widzisz, a tutaj napiszesz do jolliego znanego w tajnych środowiskach tego forum pakierkiem i skrobnie ci za darmo :)

//Jolly

slim shady
25-04-09, 13:29
Witam piszę treningi i diety po 100 zł (lepsze od Jollego )

Sosna91
25-04-09, 13:36
a ja sprzedaje Dextrozy zastępujące całkowicie Diete! koniec z dietą! pisz na PM ;D

slim shady
25-04-09, 13:43
Sosna chcesz się wymienić ? dam ci wszystkie sogi za 11 kg dextrozy ?? dorzucę range experta

Sosna91
25-04-09, 13:45
hmm dorzucić jeszcze z 2cm bicepsa to się zgodzę bo łapka nigdy za mała nie jest :)

Aponax
25-04-09, 14:28
to jak wkoncu jest z tym hardem ? Takie jakie wynki mial napisane w profilu takie ma ? czy poprostu mlody chlopak z duza wiedza na temat trenningu etc..,..?
BTW. skonczcie ten spam ^^...

007
25-04-09, 14:32
to jak wkoncu jest z tym hardem ? Takie jakie wynki mial napisane w profilu takie ma ? czy poprostu mlody chlopak z duza wiedza na temat trenningu etc..,..?
BTW. skonczcie ten spam ^^...

Prokuratura nad tym pracuje :)

Fehu
25-04-09, 14:33
Wszelkie wymiany sprzedaży proszę umieszczać w temacie kupie/sprzedam etc. xD ;D ;P
Co do Harda nikt nic nie wie ;P

Aponax
25-04-09, 15:28
ktos tam cos mial jego gg czy cus ? niech napisze i zda nam relacje ^^.

ciaastek91
25-04-09, 15:38
ja mam jego gadu, ale od dawna nie byl dostepny

slim shady
25-04-09, 16:44
zmienił dane osobowe i uciekł za granice przed naszym forumowym biurem ds oszustw na tle osobości