PDA

Zobacz pełn± wersję : ProĽba o pomoc w ulozeniu diety na spalanie



niebieski_23
23-04-09, 12:28
Witam wszystkich na forum , jestem nowy i dopiero zaczynam przygode z silownia , mam ogromny problem w ciagu 4 lat przytylem 25 kilo , spowodowane bylo to brakiem czasu na ruch (praca przy komputerze) , nigdy nie mialem klopotow z nadwaga od najmlodszych lat utrzymywalem wage na swoim poziomie gralem w pilke nozna i regularnie trenowalem, potem dostalem prace i niestety nie bylo juz czasu na trening. Mam 185 cm wzrostu a moja waga stanela teraz w okolicach 105 kilogramow i postanowilem w koncu cos z tym zrobic poniewaz coraz bardziej mi to zaczyna przeszkadzac , zwracam sie z wielka proĽba o pomoc :) mam nadzieje ze ktos mi pomoze w straceniu kilogramow i w ulozeniu odpowiedniej diety oraz plau treningowego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

LeBron23LBJ
23-04-09, 14:37
no spoko pomożemy, ale pomyliłe¶ działy, napisz to jeszcze raz w dziale dieta, bo dieta to podstawa jesli chodzi o zmiane ciala + oczywiscie cwiczenia fizyczne. Zapraszam wiec do dzialu dieta i trening. pozdro

niebieski_23
23-04-09, 16:15
sorki rzeczywiscie :) oki wiec prosze o skasowanie tego tematu i przeniose go do dzialu dieta sorki za klopot :)