PDA

Zobacz pełną wersję : brak posiłka potreningowego



wojtas3
23-04-09, 11:48
witam pracuje systemem zmianowym i jak mam ta drugą zmianę to wstaje o 9 00 jem ryż cycki z kurczaka i o 10 00 idę na siłkę kończę mniej więcej 11 00 jem banana pije odzywkę białkową pvl i obiadek mam 13 30 obiadek to kasza kurczak itp ale czy moge po treningu tyle nie jeść? bo gdybym po treningu zjadł to bym pewno obiadu nie wszamał a muszę go zjeść bo przerwę w pracy mam o 17 30 także poradźcie czy dobrze że tak jem?

klocur
23-04-09, 12:26
raczej powinienes trzymac te posilki, zwlaszcza przed i potreningowe. po treningu musisz dostarczyc weglowodany i bialka zeby regenerowac zniszczone wlokna miesniowe. samemu mi ciezko nieraz zmiescic te wszystkie posilki, wiec musisz sie zmusic ;]

wojtas3
23-04-09, 12:33
przed treningiem to ok ale po treningu wszamam banana i pvl a potem za 2 godz obiad bo mam coś zieść i zanim ziem to za 1,5h obiad ja lubie jeść ale kurwa z umiarem:lol: jak myślisz ma to duży wpyw na moją mase? przecież jem tylko pużniej no i ten banan i pvl może ziem 2 banany? albo co moze gainera dokupić?

pimols
23-04-09, 13:44
przed treningiem to ok ale po treningu wszamam banana i pvl a potem za 2 godz obiad bo mam coś zieść i zanim ziem to za 1,5h obiad ja lubie jeść ale kurwa z umiarem:lol: jak myślisz ma to duży wpyw na moją mase? przecież jem tylko pużniej no i ten banan i pvl może ziem 2 banany? albo co moze gainera dokupić?

no banan po trainie bialko a potem obiad git