PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na masę, pomożecie?



Stein
22-04-09, 23:17
Chciałbym oraz prosiłbym, aby ktoś rozpisał dla mnie trening na masę. Stosuję już dietę na masę, więc trening też powinien mieć miejsce, mam racje?
Na początku chciałbym wykonywać ćwiczenia w domu. Posiadam jedynie ławkę, gryf oraz obciążenie.
Mam 180 cm, 76 kg, 18 lat.

klocur
22-04-09, 23:28
czemu nikt nigdy nie przejrzy tematow zanim zacznie cos swojego ?? i odpowiem ci jak kazdy, napisz cos swojego a my ocenimy. podaj staz wymiary itp

Jolly
23-04-09, 12:13
Ile obciążenia?

//Jolly

Stein
23-04-09, 12:51
Klocur, stażu nie mam żadnego, nigdy wcześniej nie ćwiczyłem.

Jolly, obciążenie małe, ok. 35 kg. Tyle dali przy zakupie ławki, a jak na razie nie stać mnie na dokupienie czegoś.
Może powiem inaczej, na początku chciałbym, abym jakoś wyglądał. Miałem troszkę tłuszczyku, był widoczny, teraz po diecie 2 tygodniowej jest go mniej, najbardziej widać to na brzuchu, brzuszki zrobiły swoje w co nie wierzyłem. Więc jak pisałem wcześniej, chciałbym, aby te mięśnie były jakoś podkreślone, ponieważ nie jestem osobą, która ma mało "mięsa", po prostu trzeba tylko "je zrobić" na coś bardziej hmm nie wiem jak to nazwać...

kastorius
23-04-09, 21:25
polecam ci na poczatek lektóre: http://kastorius.blogspot.com/2009/03/masa-dla-poczatkujacych.html