PDA

Zobacz pełną wersję : cp + mono



myst0
22-04-09, 17:55
Cześć mam takie pytanie bo mam mono zwykłe i CP w caps i czy mogę ładować tak ?

Dni treningowe
Rano 30 min przed posiłkiem 5g mono
Cp 30 min przed treningiem

Dni nietreningowe
Rano 30 min przed posiłkiem mono
i po południu mono

Czy to będzie za słabo bo troszkę krucho u mnie z kasą i myślałem,że dłużej pociągnę taki cykl.Robił już ktoś tak ??

Pozdro:smile:

luo
22-04-09, 19:02
Czy to będzie za słabo bo troszkę krucho u mnie z kasą i myślałem,że dłużej pociągnę taki cykl.Robił już ktoś tak ??


Pewnie że możesz będą lepsze efekty. Ale który to Twój cykl? Brałeś już cp? Jeśli nie to najlepiej by było jakbyś pojechał teraz tylko na cp, a na nast cykl dał cp+mono. Chyba że naprawde niemasz kasy to bież tak jak napisałeś po 5g

myst0
22-04-09, 19:05
drugi cykl przedtem mono + tauryna

kacperek
22-04-09, 19:27
tak bedzie dobrze sam brałem i rosło ale lepiej cp po treningu walnij bo 1g aakg cie nie napompuje :D i cp bardziej na potrening pasuje

luo
22-04-09, 19:46
dopiero zauważyłem że napisałeś przed treningiem.. rób jak wyżej czyli po treningu

"drugi cykl przedtem mono + tauryna"
niemyślałeś żeby powtórzyć ten cykl? według mnie jeszcze za wcześnie na łączenie cp z mono. Co prawda efekty napewno będą większe ale wszystko w swoim czasie

reman
22-04-09, 19:53
nie powinno sie powtarzac cykli ze wzgledu na duzo mniejsza eektywnosc, niech laduje mocnych odzywek napewno mu nie braknie;)

luo
22-04-09, 19:56
nie powinno sie powtarzac cykli ze wzgledu na duzo mniejsza eektywnosc, niech laduje mocnych odzywek napewno mu nie braknie;)

Co ty pierd**lisz:pray: Według Ciebie niech może od razu zacznie SAA brac. Jak miałeś efekty na tamtym mono to spokojnie możesz jeszcze raz tak brać

myst0
22-04-09, 20:03
no ale wszędzie pisze,że cp przed treningiem to jak mam brać ;/ ? może mi ktoś napisać jak brać to mono + cp i fajnie by było jakbym mógł tylko mono ładować w DNT bo już 3 dzień dzisiaj akurat NT i niewiem czy mam mono załadować czy cp.

luo
22-04-09, 20:09
Najlepiej by było jakbyś brał
w dt rano mono 5g
Cp przed treningiem

w dnt rano mono
po południu CP(8h po pierwszej porcji)

Jak chcesz żeby taniej wyszło to możesz w dnt brać 2x mono, zależy od Ciebie. Ja bym brał tak jak napisałem

Mono najlepiej brać po treningu a jabłczan przed
sory za wcześniejsze niejasności

regan14
22-04-09, 20:13
luo wczesniej napisales zeby brał cp po treningu a teraz przed.
zdecyduj sie, bo chłopaka w bład wprowadzisz

luo
22-04-09, 20:16
W ostatnim poście opisałem co i jak powinien brać, no i oczywiście przeprosiłem za zamieszanie więc niewiem o co Ci chodzi;)

kacperek
23-04-09, 14:36
własnie nie ładuj po treningu a bedziesz miał lepsze efekty a ze pisze na allegro to sie nie sugeruj
ładuj po!!!!!

luo
23-04-09, 19:02
własnie nie ładuj po treningu a bedziesz miał lepsze efekty a ze pisze na allegro to sie nie sugeruj
ładuj po!!!!!

nie sugerowałem się co pisze na allegro czy gdziekolwiek indziej po prostu tak brali moi znajomi i na tym forum też widziałem posty że ludzie brali przed treningiem

kacperek
23-04-09, 19:54
nie chodziło mi o ciebie tylko o autora postu :D ze to on sie sugeruje na allegro bo napisał ze wszedzie pisze ze przed

Sosna91
23-04-09, 20:00
każdy ma swoje teorie, na każdego działa inaczej, trzeba sie wsłuchać w orgaznizm ;)
ja jade własnie na 2cykl mono+cp i biore CP przed treningiem ok 40min,mi pomaga i jesli chodzi o efektywnosc to bedzie ona taka sama.