PDA

Zobacz pełną wersję : Antybiotyki;/



Odżywek
04-12-06, 12:07
Siema mam wazne pytanie bo wlasnie przedchwila wrocoilem od lekarza i mi dal jakies antybiotyki bo chory jestem (goraczka,kaszel,bol gardla) prawdopodobnie zapalenie oskrzeli albo pluc ale na trening sie dzis wybieram czy to dobrze czy raczej nie powinienem isc?? :sad:

areneusz
04-12-06, 14:31
Jezeli jestes chory i bierzesz antybiotyk to sobie odpusc, bo rezulataty treningu wyjdą jeszcze gorsze niz bys chcial, najlepiej wygrzej sie w łozku. Ja nie toleruje antybiotykow i spozywam czosnek, jest on o tyle skuteczny ze zabija tylko te zle bakterie w organizmie a antybiotyk zabija te dobre i te złe

Kakashi
04-12-06, 16:40
jest on o tyle skuteczny ze zabija tylko te zle bakterie w organizmie a antybiotyk zabija te dobre i te złe
jak by tak było to lekarze by przepisywali czosnek a nie antybiotyki:D:P

3 dni w lózku pod ciepla kołdra i pij aspiryne i jakis kompleks witamin weź!! trenig w zadnym wypadku:D tylko bardziej osłabisz organizm :D pozdro:D

Odżywek
04-12-06, 17:09
leki biore i pod kołdra leze (w nocy) :razz: a dzis ide na trening,zobaczymy jak sie bede zle czul to nie poide na nastepny :wink:

Kakashi
04-12-06, 17:34
nie ma to sensu...posłuchaj jesli opuscisz 3 treningi nic sie nie stanie a jak dzisiaj pójdziesz oslabisz organizm moze Cie to wpakowac do łozka na 2 tygodnie albo i wiecej...no chyba ze chcesz se wolne zrobc:P

Odżywek
04-12-06, 17:39
heh niekoniecznie wolne :grin: ale,jeszcze ani razu nie opuscilem treningu,trudno mi nie poisc... :cry:

Kakashi
04-12-06, 17:45
no to nawet by bylo dobrze zrobic sobie tydzien wolnego zeby sie nie przetrenowac...pomysl o tym...wiem co mowie:D

Odżywek
04-12-06, 18:23
heh tydzien to napewno nie. Nie wytrzymam tyle :grin: ja tu sie zastanawiam czy isc czy nie na 1 trening a ty mi tu z tygodniem :grin: tyle to nie dam rady zreszta przerwe to bede mial w swieta okolo tyg to wtedy bede odpoczywal :razz: a dzis to poide sie pokaze,z trenerem pogadam,tak lajcikowo sie rozgrzeje tylko i juz nie ebde sie przemeczal. póide sobie w celach towarzyskich tylko dzis :grin: pozdro.

krzychuool
04-12-06, 18:42
ja tez odradzam Ci tego treningu, organizm musi walczyć z wirusem, a ty go jeszcze bardziej oslabiasz :!: to Ci nie wyjdzie na dobre.

Odżywek
04-12-06, 22:16
bylem ale zrobilem pare seri tak byle jak i mi sie szybko odechialo :neutral: teraz w lozku sie kuruje i nadrobie sobie od przyszlego poniedzialku;p dzieki.pozdro :wink:

Kakashi
04-12-06, 23:31
czyli przerwa do przyszłego poniedziałku?? dobre posuniecie:D pozdro:D

Odżywek
08-12-06, 14:49
No do poniedzialju przerwa. jak i nie dluzej bo niewiem czemu biore te antybiotyki i na mnie nic nie dziala przez tydzien czasu mam goraczke,antybiotyki biore od 4 chyba dni i dalej goraczka jest i dalej sie zle czuje cos te leki nie dzialaja. Moze to byc spowodowane tym ze Białko biore?? czy moze pani lekarz mi przepisala jakies cienkie te leki? :wink: pozdro.

Kacper
15-12-06, 22:43
W zadnym wypdkunie powinienes udac sie w tym dniu na trening. poniewaz organizm jest dostatecznie osłabiony a antybiotyk dowalio jeszcze bardziej musisz sobie zrobic przerwe.

Pamietajmy o tym iz antybiotyk niszczy wszelkie bakretie które napotka.

Aby wyrzdzil ty dobrym jak najniejkrzywdy musimy zadbac o utrzymanie własciwej flory bakteryjnej jelit czyli zastosowac naturalne szczepy kwasu mlekowego.

Obecnie na rynku jest dostenychszereg takich preparatów. Naleza do nich m.in.:

- Lacidozone
- Lacidofil
- Trilac
- Lakcid
- Lactiv up
- Lacto seven
- Aidolac - najnowszy z tej grupy wykazujacy takze dzialanie przeciw biegunkowe

Nie zapominajcie o tych srodkach na terapiach antybiotykowych!!!

Preparaty te mozecie stosowac takze po zatruciach objawiających sie biegunkami.