PDA

Zobacz pełną wersję : rzeźba



Młody
21-04-09, 22:49
nie chodzi mi o żadne układanie planu tylko podstawowe zasady. takie jak krótkie przerwy między seriami ilość seri powturzeń, ćwiczenia izolowane czy wolne ciężary czy mieszać czy jak. Prosiłbym o potwierdzenie swoich tez a nie pisać na podstawie jakiś artykułów nie popartych faktami. Jest to mój 1 trening na rzeźbę więc chcę go dobrze zrobić

klocur
21-04-09, 22:55
serie do 1,5min ponad 10 powtorzen cwiczenia izolowane, dobrze robic serie laczone/superserie

ale trening i tak o dupe rozbic bez diety i aerobow

slim shady
21-04-09, 23:55
każdą partie można trenować do 2 razy w tygodniu, przerwy od 30-60 s
Na większe grupy mięśniowe wykonuj, zależnie od użytej metody 20 - 10 serii, na mniejsze 15 - 8 serii - ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10 - 12. Większość ćwiczen w treningu powinny zajmować ćwiczenia izolowane, mozesz używać superserii, trisety,gigant serie, serie łączone itp Dobrym rozwiązaniem jest robienie aerobów bezpośrednio po treningu siłowym, ciężar 40 % nawet do 70-80 %, zabezpiesz się w antykataboliki. Oczywiście jak nie będziesz miał żelaznej diety to możesz sobie odpuścić to wszystko ( to nie masa gdzie mozna robić wiele ustępstw) w dni nie treningowe możesz robić interwały

Młody
22-04-09, 07:23
dietę mam, a co do aerobów to ranno na czczo rowerek 20min a6w, I wieczorem 20min rowerek aminokwasy itp też zajadam, po treningu zawsze idę machnąć z 50wiosełek. W 1.5 miecha 7cm mi spadło z brzucha a na wadze ani 1kg :D

niewula
22-04-09, 07:40
no to sie ciesz widocznie miesien ci urosnol :P

Młody
22-04-09, 09:25
w sumie to nie wiem miałem miesiąc przerwy pilnowałem diety śmigałem na tym rowerku męczyłem to a6w i wchodzę na siłownie do szatni w pon a typ do mnie że urosłem troszkę a ja jak ja schudłem :P i beka hehehe tzw złudzenie optyczne

hans87
22-04-09, 10:34
Młody: mógłbyś wkleić tu swoja dietę, chcialbym troche urozmaicic swoja wiec moze bym cos podejrzal z Twojej :)