PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z brzuchem



Minias
21-04-09, 19:49
Witam,
mam pewien nie mały problem, a mianowicie miałem przerwe od siłki 2 miechy.Jednak ostatnio znowu ostro trenuje, mam juz 3 tygodzień na masie za soba, ale cos nie moge spalic brzucha. Trenuje na kazdym treningu brzuch ostro, ale marne daje to efekty. Moje pytanie jest następujące czy jeśli dorzuce do tego bieganie 2/3 razy w tygodniu to czy nie bedzie to kolidowalo z planem na mase? Nie chciałbym, aby mi zaczęło spalać mięcho. Diete mam i się jej trzymam, ale jak zaczne biegać i dorzuce węgli to mi to nic nie da bo bilans wyjdzie na 0, chyba że się myle.
Z góry dzięki za odp

Jolly
21-04-09, 19:52
Spróbuj obciąć lekko kcal(głównie z węgli/tłuszczy) i ostro trenować brzuch. Kcal obciąć ok 5-6% z łącznego ustalonego zapotrzebowania. Czyli jak masz 5k kcal to ucinasz 500. Fat z brzucha powinien powoli schodzić.

//Jolly

Minias
21-04-09, 19:59
czyli narazie zostawic to bieganie i spróbowac dalej katować brzuch z obciętymi kaloriami? Ostatnio szukałem jakiś ćwiczeń na tzw boczki, ale dolnej cześci skosów i znalazłem tylko jedno, czy są jeszcze jakieś ćwiczenia na tą dolną część?

KwasiK
21-04-09, 21:04
Chodzi Ci o wcięcie w talii ??

Minias
21-04-09, 21:10
to jest tak jakby oponka do okoła. chodzi mi bardziej o ćwiczenia na dolne partie mięśni brzucha i na boczne dolne partie. i dalej nie wiem jak zrobić z tym bieganiem przy robieniu masy...

Jolly
21-04-09, 21:13
czyli narazie zostawic to bieganie i spróbowac dalej katować brzuch z obciętymi kaloriami? Ostatnio szukałem jakiś ćwiczeń na tzw boczki, ale dolnej cześci skosów i znalazłem tylko jedno, czy są jeszcze jakieś ćwiczenia na tą dolną część?

Dokładnie tak.

//Jolly

KwasiK
21-04-09, 21:22
Zdaje mi się że dobrymi ćwiczeniami będą spięcia bokiem i skręty tułowia ze sztanga na barkach i widziałem też takie ćwiczenie że bierze się ciężarek w jedną rękę i w tą stronę co masz ciężarek lekko się odginasz a potem prostujesz.

Minias
21-04-09, 21:59
spoko, ale skręty tułownia ze sztangą i to z ciężarkiem jest na skosy, ale górną partie a mi bardziej chodzi o te dolne.

Młody
21-04-09, 22:46
a mnie się wydaje że on robi masówkę i mimo katowania tego brzucha i tak siłą żeczy on będzie szedł do przodu. A i co do robienia tych brzuszków to od robienia brzuszków brzuch się nie spala od brzuszków tylko trzeba robić aeroby widzieliście kiedyś grubego kolesia z kratką na brzuchu ? Tłuszcz trzeba spalić wszędzie a nie tylko na brzuchu tak się nie da. Więc masuj a jak skończysz to weź się za aeroby, brzuchy itp

Minias
21-04-09, 23:22
Mlody nie pisalem że robie brzuszki tylko... mozliwe, ze literówka, ale chodziło mi o to, ze mam ułożony własny zestaw ćwiczeń na brzuch, który się składa z 5 różnych ćwiczeń po 4 serie w każdym. Niestety nie daje mi on rezultatów tam gdzie tego oczekuje. Co do brzucha to duzego nie mam, za to większe są te boczki i się zastanwaim czy poprostu spale je w sposob taki jak napisał jolly, że obetne kalorie, czy lepiej zostawic kalorie i zacząć biegać. Tylko tego czego bym nie chciał to spadek mięcha.

Młody
22-04-09, 07:19
poweim Ci że procesy kataboliczne białek z tego co się orjętuje zaczynają się po 30min tak na dobre więc staraj się aby Twoje aeroby nie trwały dłużej jak 30min 2-3 razy w tygodniu i nie powinieneś zauwarzyć znacznego spadku "mięcha" zawsze możesz wziąść jakieś amino dla większej pewności i ochrony

Minias
22-04-09, 19:24
mam jeszcze jedną prośbe czy zna ktoś jakieś dobre ćwiczenia na dole partie mięsni brzucha? Zamierzam się przyłożyć do a6w, ale z tego co pamiętam to ona daje nacisk na górne. Szukałem jakoś ostatio coś co daje kopa w dolne partie, ale po przetestowaniu na sobie to mnie tylko nogi bolały. Z góry dzięki za info.

Józiu
22-04-09, 19:29
Nozyce i unoszenie nog w zwisie:)
Pozdro:)