PDA

Zobacz pełną wersję : ważne



szuru
21-04-09, 19:00
Więc tak przez chyba 6 miesięcy waże ciągle głupie 55kg wiec postanowilem troszke zmienic a teraz napisze co na co zmienilem i czy dobrze zrobilem
zaczełem inaczej jesc czyli:zamiast z rana nic nie jesc to zaczlem jest musli,zamiast w szkole kanapki z bialym chlebem zaczelem jest z ciemnym,zamiast obiad z ziemniakami to zaczelem z ryzem bialym(brązowy nie smakuje)zamiast do kolacji jesc jakies badziewie(batoniki itp) to jem carbo i jogurt i na wieczor zamiast kanapek czy czegos innego zaczynam jesc tunczyka plus do tego kupilem witamini i mineraly ktore musze jesc raz dziennie.Najwazniejsze rzuciłem Papierosy .tylko teraz czekam na jakos dobra rozpiske i mysle ze moja waga wreszcie cos podskoczy.
A co wy na to ?

michal_f
21-04-09, 19:10
dobrze zrobiles ze zaczales troche lepiej jesc ale wejdz do dzialu dieta i dopasuj cos do siebie ... za malo masz posilkow ma byc 5-6 ;)

szuru
21-04-09, 19:16
Tylko ze nic nie kminie z ukladaniem diet bo nie wiem ile gram musli wsypuje czy nie wiem np ile ma schabowy ktorego mama zrobila,wiec gdzie jeszcze posilek wcisnac i jaki ? najlepiej ?

michal_f
21-04-09, 19:40
posilki ktore musza byc :

sniadanie
2 sniadanie
obiad
posilek przed treningiem
posilek po treningu
kolacja

Do swojej mini diety zobacz czego ci brakuje ;)

007
21-04-09, 19:48
i zadbaj o kaloryczność

szuru
21-04-09, 20:36
brakuje posilku przed treningiem bo juz niema czasu ;/

szuru
21-04-09, 20:38
007 rozwin swoja wypowiedz bo nie rozumiem .

007
21-04-09, 20:41
aby się trochę rozbudować to posiłki muszą mieć odpowiednią kaloryczność z tzw lekką nadwyżką,wyliczysz w podwieszonych. Do tego odpowiednie produkty i ogień ;)

klocur
21-04-09, 22:23
jak nie wiesz ile co wazy to zainwestuj w elektroniczna wage kuchenna
http://www.ceneo.pl/1155081 tanio a to rozwiaze wiekszosc twoich problemow
powodzenia ;]