PDA

Zobacz pełną wersję : Asymetria łopatek



.Smile
21-04-09, 16:41
Byłem sobie dziś na bilansie zdrowotnym, i babka mi powiedziała ze mam asymetrię łopatek. W sumie to nigdy tego nie miałem, i domyśliłem się iż mam to od siłowni. Dlatego urodziło mi się pytanie w głowie, a mianowicie kilka pytań:
- Po jakim ćwiczeniu takie coś mogło wystąpić?
- Jak to skorygować?
- Co taka asymetria robi, czym mi grozi etc.

z góry dzięki.

pey
21-04-09, 20:34
Mogłeś się tej "babki" zapytać co mogło spowodować bo my niestety nie wiemy jaki masz stopień asymetrii...

Skorygowanie tez jest sprawą między Toba a lekarzem - prześwietlenie jest podstawą do oceny ćwiczeń i zabiegów.

Czym Ci grozi? - poszukaj w wyszukiwarce. Ale tak jak pisze, każdy ma inny stopień asymetrii, więc te ćwiczenia z netu mogą Ci również zaszkodzić.

.Smile
21-04-09, 21:28
w sumie to sie wolalem nei odzywac bo nie dosc ze dalem jej ten bilans pognieciony z dupy, z dziurą na środku to sie jeszcze bez karty czipowej wjebalem i na mnie patrzeli z pod byka.

pey
22-04-09, 13:19
Chyba konieczna następna wizyta....

Aponax
22-04-09, 19:34
hmm, idz do ortopedy lub poprostu jezeli nie chcesz isc to daj zdjecia tutaj moze akurat ktos bedzie wiedzial co zrobic :]. btw pociesze Cie ,ostatnio bylem u lekaza rodzinnego(grypa ) i powiedzial mi ze mam asymetrie lopatek oraz krzywy kregosłup(i tam jeszcze jakies duperele) . Tego samego dnia pojechalem do ortopedy oraz zrobilem zdjecia , i okazało sie ze wszystko jest w super. Nie ktorzy lekaze maja zwidy ^^...