PDA

Zobacz pełną wersję : Metka (polska)



dziura1991
21-04-09, 15:09
witam . odrazu mówie prosze mnie nie krytykować nie wysmiewac sie , tylko zrozumiec :( . zaczołem cwiczyc w wieku 16 lat , po 3 miechach , kolega polecil mi mete (idiota, teraz wiem) , nie wiedzialem ze to ssa , wziolem 40 tabsów , i po rozmowie z kolesiem na silowni dowiedzialem sie co to jest w 100% , wyjebalem do kosza :( ( prosze o nie komentowanie tego , z racji tego ze sam wiem jakim idiotą byłem ) . cwiczylem dalej na sucho , przez 5 miechów , zrobiłem sobie przerwę na około pól roku (szkola itd = brak czasu) i cwicze od nowa juz idzie 9 miech , i chciałbym przyjebac teraz mete , ale w całej postaci , mam kilka pytan ,

1 czy to ze wziolem 30-40 tabsów to mozna uznac ze juz jestem po cyklu ?? ,
2 czy do mety trzeba odblok ??
3 czy do mety trzeba dobra dietke ?
4. mozna laczyc mete z kreatyna , bialkiem ??
5. jak teraz lepiej brac mete ?? stale po okresllonej ilosci tabsów , czy w systemie np 1-2-1-2-3-2-3-2-3-4-3 itd


a) Stażu w sumie 13 miechów +/-
b) Celu Cyklu masa/siła
c) Dotychczasowego kontaktu z saa patrz wyżej
d) Przeciwwskazań jestem alergikiem , biore szczepionki przeciw alergiczne co tydzien
e) wiek,18 waga. 75kg


prosze tylko o informacje w tej sprawie , nie chce zrobic znów jakiejs glupoty , czytałem , troche juz o mecie , nie mam predyspozycji do fatu , mam za to do sily , od dłuższego czasu nie widze efektów , dlatego sie skłoniłem do ssa , a ida wakacje i trzeba jakos wygladac :)

MhL
21-04-09, 15:14
1. Cykl to nie byl, poczytaj w podwieszonych jak powinien wygladac cykl.
2. Tak
3. Tak!
4. Bialko- tak jako uzupelnienie diety, kreta nie
5. Stale

Bezkrytyczne i niewysmiewajace: WEZ sie za MICHE.

fallenursus
21-04-09, 15:16
a ida wakacje i trzeba jakos wygladac :)

czyli rozumiem ze te cale wypracowanie co napisales praktycznie mija sie z celem ;)

moje zdanie na temat mety solo jest dosc mile widziane na tym forum, wiec poczekaj az ci ktos inny podpowie.
w wieku 18 lat masz i tak niezla popierdowe hormonalna,ze sie tak wyraze, i ne warto ladowac zew.hormonow.Sadze ze jakbys wzial sie za siebie naprawde,dobracowal to i tamto, napewno wiesz gdzie masz braki i szukasz ''niebieskiej pigulki'', to do lata bedziesz JAKOS WYGLADAC.
powodzenia z czymkolwiek wybierzesz :neutral:

Miodowar
21-04-09, 15:18
( prosze o nie komentowanie tego , z racji tego ze sam wiem jakim idiotą byłem )

a teraz chcesz robic to samo :)

hans1237
21-04-09, 15:20
1 czy to ze wziolem 30-40 tabsów to mozna uznac ze juz jestem po cyklu ?? ,
2 czy do mety trzeba odblok ??
3 czy do mety trzeba dobra dietke ?
4. mozna laczyc mete z kreatyna , bialkiem ??
5. jak teraz lepiej brac mete ?? stale po okresllonej ilosci tabsów , czy w systemie np 1-2-1-2-3-2-3-2-3-4-3 itd

1 nie
2tak
3tak kurwa mac!!
4z białkiem
5nie

po 9 miechach zwątpiłes????niemasz juz efektu to siegasz po metke i masz 16 lat?to powiem ci tyle ze masz małe szanse byc duzym gosciem!!!!wez sie za jedzonko dobry trening i efekty będą napewno,lepiej zamiast mety kup sobie bcaa powaznie jestem stara wyga i wiem ze to ci siądzie + dobra dieta,nie kupuj mety!!!!!zobacz mam duzo soga wiec racje mam!!!!!!!

fallenursus
21-04-09, 15:22
4z białkiem i kreatyna

!!!!!zobacz mam duzo soga wiec racje mam!!!!!!!

no!:twisted:

hans1237
21-04-09, 15:36
heheheheheh

Nyczek
21-04-09, 16:21
1 czy to ze wziolem 30-40 tabsów to mozna uznac ze juz jestem po cyklu ?? ,
2 czy do mety trzeba odblok ??
3 czy do mety trzeba dobra dietke ?
4. mozna laczyc mete z kreatyna , bialkiem ??
5. jak teraz lepiej brac mete ?? stale po okresllonej ilosci tabsów , czy w systemie np 1-2-1-2-3-2-3-2-3-4-3 itd

1. nie
2. tak trzeba ile masz zamiar wziasc tab? jak 100 to na odblok z 6 tab clomidu
3. jesli masz nie trzymac diety to nawet nie bierz sie za mete
4. bialko raczej jako uzupelnienie diety , kreatyna po cyklu z mety na zmiejszenie spadkow
5. hm proponowal bym 3 tab dziennie , jedna po kazdym posilku. do tego powinnienes wziasc do kazdej tab oslonke czyli sylimarol.

ida wakacje i trzeba jakos wygladac :)
aha jesli bierzesz mete tylko po to zeby wygladac super extra na wakacje to nie zawiedz sie ;] , albo lepiej po co masz sie bawic z meta walinij sobie omke i sylwetka na wakacje w sam raz ;d , btw: jesli masz podatnosc na tradzik to kup sobie cynk

hans1237
21-04-09, 16:45
nyczek jesli jestes powazny to ZAL MI CIEBIE a jesli to żart to fajny nawet

patryk1336
21-04-09, 17:13
chyba raczej powazny bo jego parametry wskazoja ze wogle sie na tym niezna:)) skoro doradza w dopingu a ma 35cm w bicepsie :)

fallenursus
21-04-09, 17:36
ALE przeciez omka nie zrobi z niego ziomka!:surprised:

ht
21-04-09, 20:04
nastepny temat typu 'smietnik'

fallenursus
21-04-09, 20:06
nastepny temat typu 'smietnik'

dlazego? przeciez my nadal nie wiemy czy chlopak sie zna, bo nie podal rozmiaru bica...:twisted:

ht
21-04-09, 20:34
felek ty to chyba 24h siedzisz na tym forum:smile:

fallenursus
21-04-09, 20:36
felek ty to chyba 24h siedzisz na tym forum:smile:

mam ambitna prace :cry:

pimols
21-04-09, 21:10
chyba raczej powazny bo jego parametry wskazoja ze wogle sie na tym niezna:)) skoro doradza w dopingu a ma 35cm w bicepsie :)
znajomy lekarz ma 34 a wie wiecej:lol::lol::lol::lol:

fallenursus
21-04-09, 21:15
znajomy lekarz ma 34 a wie wiecej:lol::lol::lol::lol:

no to chyba logiczne ze zamiast na silce siedzial na uniwerq jesli jest lekarzem.zdziwilbym sie jakby wiedzial mniej...

Nyczek
21-04-09, 21:16
hm od kiedy rozmiar bicepsa swiadczy o tym ze ktos sie zna? nie trzeba czegos brac zeby wiedziec podstawowe informacjie.Postanowilem zazartowac poniewaz ludzi ktorzy maja maly starz a przed wakacjiami biora sie za SAA zeby tylko super wygladac to troszke smieszne i chyba wydaje mi sie ze osoba do ktorej kierowalem ta wypowiedz zauwazy ze to ironia no a jesli nie to "zartowalem" a jesli kogos az to tak oburzylo to przepraszam :whistle:

patryk1336
21-04-09, 21:17
moze i wie wiecej o dawkach leczniczych a nie kulturystycznych:)

patryk1336
21-04-09, 21:19
ps : mnie to nieoburzylo tylko wiesz tak mi wpadlo w glowe ze jezeli niebrales bo z takimi wymiarami raczej nietestowales tego. niezaduzo znasz z praktyki moze z teori lub od znajomych :) ale juz mniejsza o to :) pozdro

fallenursus
21-04-09, 21:33
Mod powinien zamkac temat zaraz po pierwszym poscie i tyle..nawet jesli to nie Mod dopingu, ale kazdy inny tez to powinien zrobic,a nie zgadzac sie z ''poradami'' jak 16sto latek ma szamac metke.

Nyczek
21-04-09, 21:42
heh j/w fakt faktem to prawda , no ale gosc przynajmiej szczery bo jak myslisz ilu ludzi rejestruje sie ze ma 23 lata i np 30 miesiecy stazu i pytaja o doping a naprawde maja 16 i staz 0 , jesli mu nie doradzimy jak ma to brac to i tak wezmie , wiec czasem lepiej ugiac zasady i doradzic mu zeby wziol to jakos z glowa.

fallenursus
21-04-09, 21:48
myslisz ze poslucha kogos ,kogo ie widzi na zywo? kolesie na silce napompowani na cyklonach typu -antek solo- czy jakies inne naprawde niebezpieczne srodki w reku glupca(byl tu niedawno taki temat :P) powiedza mu ze warto,ze to tak a nie inaczej,niesluchaj chudego paYaca na forum!
miliony takich, przeciez jakbym mial sumienie to juz dawno bym nigdzie wogole nie postowal,ale nie na tym zecz polega.Zgodze sie z toba w 100% i zawsze prubuje takeimu grzecznie wytlumaczyc dlaczego nie warto..

lg team
22-04-09, 09:52
ten temat powinien byc usuniety !!!

NIKOLIS 168
22-04-09, 14:05
ogolnie głupia dyskusja nic nie pomagacie tylko off top...
A załozyciel tematu niech sie wezmie za diete i suple.

dziura1991
22-04-09, 15:44
jezu czytajcie ze zrozumieniem , 16 lat mialem 2.5 roku temu , teraz juz 19 idzie ....

no ida wakacje , i trzeba jakos wygladac :) , tak tylko sobie napisalem , przeciez wiem co jest 5 :)



prosze nie robcie syfu w temacie ,


slyszalem ze moj wiek ma burze hormonów , to nie lepiej go troszke dodac ?? nie znam sie , od tego chyba jest to forum ?? , a wy praktycznie sie wypinacie na mnie

fallenursus
22-04-09, 15:52
slyszalem ze moj wiek ma burze hormonów , to nie lepiej go troszke dodac ?? nie znam sie , od tego chyba jest to forum ??

logicznie myslac to raczej nie. jeszcze gorszy rozpierdziel bedzie.jak jakis zastoj w rozwoju na silce to mozna inaczej z tym powalczyc w twoim wieku napewno. powyglupiac sie z treningiem, pobadac co dziala co nie z dieta. Co szybko wchodzi w gore,potem jeeszcze szybciej spada.Nie da sie oszukac fizyki.Jakas baze miesni,diety,treningowa, trzeba miec ,inaczej to sensu nierobi.NIgdy nie zmienie zdania ze saa pozytywnie wplywaja na zycie.Ttylko najpierw trzeba sie ''nauczyc zyc''. bez obrazy, i sorki za offtopy :)