PDA

Zobacz pełną wersję : testy gimnazjalne 2009



jarzo
21-04-09, 14:34
hmm kto z was je pisze ?? heh bo ja tak ... i troche sie boje :P przygotowywaliscie sie jakos ??

Ziomek90
21-04-09, 14:41
Ziom nie dygaj... przede mną matura za 2-3 tyg i podchodzę do tego na luzie, a ledwo co ukończyłem 3 klasę. W gimnazjum prawie nic się nie uczyłem, a napisałem te testy na bodajże 58 i 62% :) będzie dobrze

luo
21-04-09, 14:44
Ja się do nich praktycznie nieuczyłem, tylko z matmy powtórzyłem ważniejsze wzory i zdałem dobrze bo miałem chyba 79pkt. Niema czym się stresować, podchodziłem do tego jak do normalnej klasówki. Jak niemasz zaległości to niepowinieneś mieć problemów
Powodzenia;)

regan14
21-04-09, 14:50
koles daj sobie spokoj
ja zero nauki w gimnazjum i mialem srednia 4,44
testy napisalem na 70%-bez nauki
tylko logiczne myslenie i bedzie ok;]

Miodowar
21-04-09, 15:20
nie ma sie czym stresowac :)

niewula
21-04-09, 16:12
wez mnie jerzo nawet nie wkurwiaj ja tez pisze i masakra po z probnego mi za dobrze nie poszlo kolega juz mi proponowal jaranie przed ale jebe bo wtedy to juz wogole by byla masakra :P^^

Napinacz01
21-04-09, 17:28
wez mnie jerzo nawet nie wkurwiaj ja tez pisze i masakra po z probnego mi za dobrze nie poszlo kolega juz mi proponowal jaranie przed ale jebe bo wtedy to juz wogole by byla masakra :P^^

Jaranie przed testem napewno pomoże - hahaha

ucz sie ucz lepiej do tego testu, bo sadze ze nie bedziesz mial wiecej jak 30 pkt z obu.

ciaastek91
21-04-09, 17:38
mialem 88pkt na tym bez żadnej nauki, ten egzamin byl smiesznie prosty, na lekcjach roblismy o wiele trudniejsze rzeczy.

Anaboliczny Koks
21-04-09, 18:29
To zależy w tym roku ja układałem zadania i będzie w chuj trudny ;d .

Ja też piszę jutro właśnie i najbardziej to się obawiam matmy .

Ja też piszę jutro :P

A egzamin będzie trudny bardzo bo ja pytania układałem .

Ja przed egzaminem zjem mutant masa i popije gainerem xd

Wiesz co to opcja Edytuj? Laik

klocur
21-04-09, 18:35
nie spinajcie, te testy sa banalnie proste ;] wystarczy tylko czytac teksty zrodlowe i sie spokojnie nad wszystkim zastanowic :D powodzenia i pamietajcie luz kluczem do sukcesu bo na spince mozecie tylko cos glupiego napisac

Aponax
21-04-09, 21:46
z tego co wiem w tym roku jestescie krolikami doświadczalnymi , piszecie test z języka jako 1 rocznik ;D , powodzenia :]

slim shady
21-04-09, 22:05
Ja już nie pamiętam swoich wyników nawet :P a te języki pewnie będą tak banalnie proste,w 1 klasie liceum zdałem na luzie mature z próbna z anglika(bez żadnego przygotowania i nie byłem wybitnie uzdolniony z angielskiego), to co będzie w gm, stres wiadomo zawsze jest

janusz123
21-04-09, 22:16
arus1991 i ciaastek91 nas czeka matura z maty :P Ja tez 91.....

Test gimnazjalny sprawdza inteligencje bardziej a niz wiedze. Kolezanka miala srednia 5 coś tam ja ledwo 3 a mialem 70 pkt ona 55 albo jakos tak

pomeran
21-04-09, 22:49
A ja kurwa na teście z matmy od kujona ściągałem i miałem 5 puntów mniej niz bym sam napisał

Młody
22-04-09, 07:32
a ja wam powiem że tam wystarczy czytać ze zrozumieniem, a i chodź często do kibla u mnie nauczycielki czekały na korytarzu i pytały jakie są pytania i nam rozwiązywały :D

*TERRORBLADE*
22-04-09, 09:17
NO u mnie było też tak ,że niektóre kujony miały znacznie mniejsze punktacje ;)

Toomekk6
22-04-09, 11:06
Hmmm te testy to banał:)
Strzel sobie piwko przed i pójdziesz na luzie;p
Moim koleżankom na spince to na matmie takie głupoty powychodziły, że ho ho;d
ja z matmy miałem 46/50 pkt. A wyszedłem po ok 40 minutach:)
Ja też 91 rocznik ale ja w technikum więc za dwa lata pisze maturke:D

ciaastek91
22-04-09, 11:11
ta mature z matmy i tak bym pisal rozszezona nawet jezeli nie byla by obowiazkowa :)

niewula
22-04-09, 13:38
nie wiem ale jak tak czytam wasze wypowiedzi to widze ze sami naukowcy jak nie jeden co mial 2 razy gorsze wyniki napisal gorzej od kolezanki z srednia 5.0 to drugi napisal test z matmy w 40 min i mial 45/50 no nie zle a ja mam 60/50 niezle? mysle ze takie gadanie bez dowodow jest bezsensowne

Anaboliczny Koks
22-04-09, 14:42
Z Polskiego się banalny wydawał tylko temat rozprawki taki z dupy.

ciaastek91
22-04-09, 14:53
niewula, nie wierzysz- trudno. ze tobie nie poszlo na egzaminie, to nie znaczy, ze musisz wyladowywac swoja frustracje tutaj.

wyszedlem 20 min przed koncem z matmy i mialem 46 pkt.
kiedy wyszedlem ci nie udowodnie, ale moge ci zeskanowac wyniki egzaminu.

Fehu
22-04-09, 15:02
Hmm.. ja tez rocznik 91 egzamin napisałem bez rewelacji 73pkt a na matmie przesiedziałem prawie cały czas, ale polski po 1h opusciłem sale

Sid93
22-04-09, 16:58
Ja też w tym roku pisałem i był banalnie prosty. Pytania takie, że już łatwiejszych nie mogło być. Z zamkniętych mam 20\20, a z otwartych nie jestem pewien, bo jeszcze nie ma oficjalnych rozwiązań wydanych przez CKE, ale tak koło 25 będzie. Czyli około 45pkt. będę miał, a wcale się nie uczyłem. Przez całe gimnazjum nie zrobiłem ani jednego testu, a wczoraj byłem jeszcze z kolegą na piwie. I myślę, że to jest rozwiązanie. Jeśli się nie nauczyłeś czegoś przez 9 lat, to czego się nauczysz rozwiązując jakieś głupie testy próbne? Oczywiście nie zachęcam tutaj do picia piwa:P, ale to podchodzenia do wszystkiego na luzie. Jak ktoś wyżej napisał, testy sprawdzają naszą inteligencję, a nie wiadomości, czyli kujoni na tym odpadają. Jeszcze jutro matma, a potem luz, bo język obcy nie liczy się do rekrutacji do szkoły (i tak będzie przez kolejne dwa lata):P

Dyskobol1993
22-04-09, 18:07
Test łatwy mialem 15 na 20 z zamknietych :)
UP:
NIepucuj sie tak .

ciaastek91
22-04-09, 18:17
Sid93, zaraz biore od adminow twoje ip i zglaszam sprawe do kuratorium i na policje, ze niepelnoletni spozywa alkohol.

Toomekk6
22-04-09, 18:36
niewula ja z matmy to taki wyrezaniec jestem;d haha
a tak serio to jestem dobry w te klocki:P

luo
22-04-09, 18:57
"testy sprawdzają naszą inteligencję, a nie wiadomości, czyli kujoni na tym odpadają."
niezgodze się z tym;) niektórzy nawet niedziedzą jak zacząć pisać esej, to samo z matematycznego jak nieznasz wzorów to h*j co zdziałasz.. Owszem inteligencja jest bardzo ważna ale nienajważniejsza. Jeśli jesteś inteligentny i zdolny a sie tylko opier**lasz całe życie to zapomnij że coś w życiu osiągniesz. Do niektórych to dociera w podst,gim czy w liceum, przynajmniej coś poprawią. Te testy gimnazjalne są według mnie banalnie proste(oczywiście każdy ma inna miarę) i każdy kto ma jakąkolwiek wiedzę napewno go zda najwyżej się niedostanie tam gdzie chciał. Dopiero matura sprawdza naszą wiedzę.
73pkt laik to niejest jeszcze tak źle;p ja miałem za test 79 a ogólnie 156;) więc dostałem się bez problemu tam gdzie chciałem
pozdro

Pakerek001122
22-04-09, 19:00
Hehe racja ja w gim jechalem na samych 2 i 3 a z testu mialem 46 polak 40 matma a te wszystkie kujony po 30 pkt max zwała z nich ;D

YoDa
22-04-09, 19:34
Heh też tak mialem njaśmieśniejsze było jak te kujony srały ogniem ze będą mieli mało pkt i sie do szkół nie dostaną
a ja 47 z polskiego :D

ie ma się czym przejmować na takim teście wyspać sie wcześniej porządnie wystarczy i napisać

Aponax
22-04-09, 19:50
pierdo*** , ludzie ogarnijcie sie ... Np. matematyczn-przyrodniczy test z 3 gim , watpie abyscie mieli 40-45 ptk mowiac ze sie nie uczyliscie i nie byliscie kujonami ... Nie jestescie wstanie miec tyle ludzie co wy pierdol*** az sie nie milo czyta . Z Jezyka polskiego to tak rozumiem mogliscie miec tam 40 ptk (sam mialem 50 , lecz nie pisalem poniewaz bylem laureatem konkursu woj. z matematyki) , z j.p. jest wszystko z tekstu i 2 wypracowania.A z matematycznego ?? wzory wzory obliczenia obliczenia ... teraz jestescie w liceum/technikum to wydaje sie wam proste.I tyle mam do powiedzenia ...

Sid93
22-04-09, 19:57
Iuo Po pierwsze na testach nie ma czegoś takiego jak esej, a po drugie mowa była tylko o humanistycznym, więc tam nie są potrzebne wzory. Zgodzę się z Tobą, że do matmy warto by było sobie co, nieco powtórzyć.

Aponax
22-04-09, 19:58
sid93 , sa w ogole wyniki tego testu juz? chciałbym zobaczyc jaki test byl w tym roku ^^ .

luo
22-04-09, 20:01
chodziło mi o rozprawke, inaczej nazywana esej
pozdro

Sid93
22-04-09, 20:30
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,6526846,Egzamin_gimnazjalny_2009___czesc_h umanistyczna__odpowiedzi.html
Tam masz całe testy uzupełnione. Oczywiście na zadania otwarte to nie patrz za bardzo, bo jeszcze nie ma oficjalnych odpowiedzi wydanych przez CKE, więc mogą być tam różne odpowiedzi.

Pozdro

Aponax
22-04-09, 20:45
hmm , wydaje mi sie ze w zeszłym roku był cieżejszy , lecz to zalezy od ucznia :] dla mnie latwiejszy jest z 2009 r , nie wiem moze mi sei wydaje :D.

Fehu
22-04-09, 21:47
pierdo*** , ludzie ogarnijcie sie ... Np. matematyczn-przyrodniczy test z 3 gim , watpie abyscie mieli 40-45 ptk mowiac ze sie nie uczyliscie i nie byliscie kujonami ... Nie jestescie wstanie miec tyle ludzie co wy pierdol*** az sie nie milo czyta . Z Jezyka polskiego to tak rozumiem mogliscie miec tam 40 ptk (sam mialem 50 , lecz nie pisalem poniewaz bylem laureatem konkursu woj. z matematyki) , z j.p. jest wszystko z tekstu i 2 wypracowania.A z matematycznego ?? wzory wzory obliczenia obliczenia ... teraz jestescie w liceum/technikum to wydaje sie wam proste.I tyle mam do powiedzenia ...

i ja tak myślę... miałem ziomusia w klasie srednia ponad 5 gosciu wybitnie inteligentny (laureat wielu konkursów) napisał na 94pkt a wy mi tu pieprzycie ze wy to bez problemu.. Więc czekam na dowody... skany, foty!

Dyskobol1993
22-04-09, 21:56
http://www.tvn24.pl/0,1596866,0,1,wyciekly-testy-gimnazjalne-policja-bada-sprawe,wiadomosc.html


Masakra Ludzie :pray:

kubaCK
22-04-09, 23:26
ja tez technikum ,za rok matura z matmy obowiazkowa NIE STETY.... szkoda ze bedziemy krolikami doswiadczalnymi....

luo
23-04-09, 11:01
Niema czego się bać, bo ta matura z matmy będzie łatwa;) i myślę, że większość osób spokojnie ją zda

Miodowar
23-04-09, 11:08
podobno jakies przecieki były w internecie testów gimnazjalnych i nie wiem czy nie bedą powtarzac:)

ciaastek91
23-04-09, 11:16
jak ja pisalem to tez byly.
i tez mieli powtarzac niby, ale nic z tego nie wyszlo.

Anaboliczny Koks
23-04-09, 13:24
Napisali ,że powtórka będzie dla oszustów i najprawdopodobniej z tego co nauczycielki mówiły to w woj. Mazowieckim ... Dzisiaj z matmy według mnie te zadania otwarte to ciężkie były ,otwarte nawet nawet... Tak btw już to widzę jak tyle punktów mieliście bez nauki ,co myślisz ,że ktoś Ci uwierzy ,że jesteś geniuszem matematycznym i na egzaminie z matmy bez żadnej nauki nawet wzorów dostałeś 40 pkt ? I się już nie ośmieszajcie .

Sid93
23-04-09, 13:24
Na pewno nie będą powtarzać, bo to by za duże koszty były i za dużo papierkowej roboty.

magic_key
23-04-09, 13:45
no wlasnie pierdolicie niektorzy bez sensu. ja sie nie uczylem a z matmy dobry zawsze bylem i dostalem 34 pkt chyba,a z polskiego to jak by nie było trzeba znać lektury jeśli dadzą rozprawkę na jakis temat lektury. ja akurat miałem tekst zrodlowy czy tam obrazek i z niego musialem napisac rozprawke to wystarczy lać wode, pisac jakies pierdoły co odczuwasz widząc to i tam :0 i trzeba ładnie zdania układać no i zastosowac wstep-rozwiniecie-zakończenie

Villain_In_Black
23-05-09, 12:26
pisalem w tym roku egzaminy gimnazjalne
human- w miare latwo
mat-przyr- srednio
anglik- bez problemow