PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ALKOHOL wpływa na KURACJĘ??



kobi9600gt
21-04-09, 09:14
Witam :)

Tak się zastanawiałem, czy alkohol może zaszkodzić podczas kuracji, jeśli stosujemy odżywki. Wiadomo, trenujemy, ale nie obejdzie się od czasu do czasu bez imprez, imienin itp.

Jak wiadomo alkohol sam w sobie jest trucizną, fajne jedynie są dopiero jego skutki :D :D

Macie może jakieś własne doświadczenia związane z alkoholem i odżywkami? Czy po wypiciu przysłowiowego jednego piwa cały miesiąc pracy pójdzie na marne??

Mile widziane jakieś "chemiczne" wyjaśnienie jak alkohol wpływa na odżywki:P

Co o tym sądzicie??


Pozdrawiam :)

tom
21-04-09, 09:27
Czy po wypiciu przysłowiowego jednego piwa cały miesiąc pracy pójdzie na marne??

Mile widziane jakieś "chemiczne" wyjaśnienie jak alkohol wpływa na odżywki:P

Co o tym sądzicie??


Pozdrawiam :)

1 nie
2 raczej na organizm a nie odżywki...
3 jest cos takiego w regulaminie dzialu aby uzywac opcji szukaj zanim zadaje sie pytanie, odnosnie alko było juz z 1000 tematow

Piorun
21-04-09, 13:35
Alkohol nie powinien reagowac znaczaco z odzywkami

ale na pewno nastepuje interreakcja z pobudzaczami zawierającymi kofeine, tauryne, guanine itp
choc to jakos znaczaco nei wplywa na caly cykl treningu

co innego jak by codziennie obalal tanie wino :)

unikam picia w czasie budowy masy i treningu

jednk jedno - dwa piwka po cwiczeniach rozlużniają raczej nie zaszkodza w czasie regeneracji :)

kobi9600gt
21-04-09, 14:25
Tak więc podsumowując... alkohol w niedużych ilościach nie szkodzi kuracji, natomiast kawa owszem.

A co sądzą inni??

Symu
21-04-09, 14:51
o kur.... nowe teorie ;|

Kawa nie zaszkodzi za bardzo. Bo to tylko jakaś tam dawka kofy może minimalnie odwodnić.

Alkohol:
- wplywa negatywnie na: hormon wzrostu, poziom testosteronu
- w dużym stopniu szkodzi włoknom miesniowym
- odwadnia
- piwo po cwiczeniach anaaerobowych to jeden z gorszych pomyslow
- JEST TOKSYNA
-obciaza watrobe
- zaburza gospodarke skladnikow odzywczych


Jedno piwko raz na jakiś czas tak. Grubszy melanz raz w tygodniu to nie licz ze urosneisz duzo.

Kawa- moze byc, alkohol -nie

grzechu-82
21-04-09, 16:23
kreatyna+alkohol=sr...ka

bld
21-04-09, 20:55
kreatyna nawadnia, alkochol odwadnia wiec odpowiedz jest prosta. Ja podczas cyklu nic nie pilem, natomiast ogolnie nie widze sensu w odmawianiu sobie 2 piwek. Wszystko jest dla ludzi :)

kobi9600gt
22-04-09, 09:24
Aha, czyli wszystko jasne - najlepiej zero alkoholu i zero kawy.

NIKOLIS 168
22-04-09, 14:09
Ja nawet na kretce podczas weekandu sobie piwko strzele czasami nie jedno :D Z efektów zawsze jestem zadowolony :)